Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Szerintetek nem gáz? Hülye vagyok, ha ilyenen kiakadok?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasi, akivel szépen alakulnak a dolgok, de ritkán tudunk talizni a távolság miatt. Viszont ezen kívül szinte minden tökéletes. Ő azt mondja, hogy komolyan gondolja, de néha vannak olyan dolgok, amik miatt nem vagyok ebben biztos. Pl találkozni akar egy csajjal, akit egy szexpartner kereső oldalon ismert meg. De persze csak barátilag találkoznának, nem lenne más. Mert a csaj nem kapott róla képet, és nagyon látni akarja. És a csajnak is van pasija. Ez tényleg normális dolog lenne? Vagy én vagyol túl konzervatív gondolkodású?

2014. jún. 19. 00:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
63%
Egy férfi, szextárskeresőre azért regisztrál, mert dugni akar! Ha találkozik onnan valakivel, nem kávézni mennek a margitszigetre, hanem dugni szobára! Ez 100!!! Nem! 1000 százalék!
2014. jún. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
Nincs b verzió! Nincs kivétel! Aki veled akar lenni, és szeret, de még ha csak kedvel is, és egy kicsit is érdekled, abban ez fel sem merül!
2014. jún. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:
Próbálom nrm elkövetni. Ezért is nem élem magam bele túlzottan ebbe az egészbe. De korlátozni sem akarom semmiben, azzal éppen az ellenkezőjét érném el.
2014. jún. 19. 01:33
 34/63 anonim ***** válasza:
Te még mindig úgy beszélsz erről az egészről, mint egy problémáról, amit meg lehet oldani és happy end lesz. Nem lesz az! Valószínűleg vele maradsz, és még hónapokig rajtad kívül mással(másokkal) is dugni fog. Ha szerencséd van, van annyi esze, hogy nem passzol át neked egy jó kis hpv-ét, vagy hepát, és még évekig ellesztek ebben az idilli kapcsolatban. Én befejtem a jó tanácsok osztogatását, mert nem tudlak meggyőzni. Ha igazam lesz, és szükséged van tanácsra, írj rám privátban, de akkor jössz nekem egy sörrel. Ha nem akkor sok boldogságot! De szerintem nyugodtan behűtheted azt a sört...
2014. jún. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat. Az összesre ment a zöld.

Jobb kedvem nem lett tőlük, de nem is ezért írtam ki a kérdést :(

2014. jún. 19. 01:47
 36/63 A kérdező kommentje:
Ha vkinek van még vmi jó tanácsa, nyugodtan ossza meg velem.
2014. jún. 19. 01:48
 37/63 -=Koldus=- ***** válasza:
11%
Bhazd+ valaki lelőhetné már ezt a Dorfler gyereket, eléggé idegesítő :/
2014. jún. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:

hát elég átlátszó a hapsi... lefordítom neked, hogy mit jelent, amit mondott. elmegy, megnézi, hogy a csaj olyan-e mint a képen, vagyis jól néz-e ki, és ha jobb, mint te akkor vagy "csak" megcsal vele, vagy lecserél téged rá... de ő majd mossa kezeit mert ugye szólt neked előre.


Még egy kérdés: az érettségiről akar beszélni a csajjal????? De ha a barátod annyi idős mint te kb, akkor miért találkozgatna csak úgy egy 18 éves libával? Ne légy már ilyen buta!!! Hidd el, a csaj sem beszélgetni megy oda...ha már szexoldalra volt esze felrakni magát. Egy szélhámossal van dolgod, mi itt szóltunk neked előre, innentől te döntöd el,hogy hülyét csinálsz-e magadból!

2014. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
csak jót akar, amit ak érdező nem ért meg. csak nem értem, hogy mit várt... feltett egy kérdést és most itt védi ezt a hazugot, mert nem akarja belátni mekkora egy szélhámos..
2014. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
Miért ne érteném meg, hogy jót akar? Nem vagyok retardált. Örülök minden válasznak, és próbálom átgondolni, hogy mi lenne a legjobb. Olyan dolgokat is írtatok, ami eszembe se jutott eddig. Viszont nem a domfel könnyen a dolgokat, és inkább próbálnék valahogy javítani a mostani helyzeten.
2014. jún. 19. 16:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!