Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Szerintetek nem gáz? Hülye vagyok, ha ilyenen kiakadok?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasi, akivel szépen alakulnak a dolgok, de ritkán tudunk talizni a távolság miatt. Viszont ezen kívül szinte minden tökéletes. Ő azt mondja, hogy komolyan gondolja, de néha vannak olyan dolgok, amik miatt nem vagyok ebben biztos. Pl találkozni akar egy csajjal, akit egy szexpartner kereső oldalon ismert meg. De persze csak barátilag találkoznának, nem lenne más. Mert a csaj nem kapott róla képet, és nagyon látni akarja. És a csajnak is van pasija. Ez tényleg normális dolog lenne? Vagy én vagyol túl konzervatív gondolkodású?

2014. jún. 19. 00:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
100%
nagyon könnyű kamuzni ha nem tudod lecsekkolni hogy kihez miért mennyi időre megy, ha ilyen messze laktok... egy szavát se hidd el..
2014. jún. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy csak szórakozni jár arra az oldalra, és nem azért, mert szexpartnert keres. És hogy teljesen hétköznapi dolgokról beszélgetnek.
2014. jún. 19. 01:07
 13/63 A kérdező kommentje:

#10

Azt mondta, hogy a csaj akarja őt látni. És hogy a csaj csak mesélni akar neki az érettségiről.

2014. jún. 19. 01:09
 14/63 anonim ***** válasza:
100%
Csibészek közt nőttem fel, sok ilyet ismerek. Utálom mindegyiket! Az ilyenek a hozzád hasonlóakat keresik, utána meg a srácok között így sztorizik rólad... : "Felhívtam, mondtam, hogy jöjjön át, hozzon egy bort, meg amit ő iszik, azt csá!" Ne legyél naiv! Ha kikészít, az valószínűleg az egész életedre ki fog majd hatni... Nem játék. Az a köcsög meg megérdemelné, hogy valaki jól televágja!
2014. jún. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 PearlDiver ***** válasza:

Hát menj te is, találkozzatok hárman.

Egyébként meg lehet kérni normálisan hogy ha lehet, ne tegye mert neked rosszul esne. És hogy szerinted a lány bepróbálkozna stb.

2014. jún. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
100%
ÚRISTEN, ez már annyira átlátszó, hogy fáj! :D :D Igen! És ez a lényeg! "Szórakozni jár!" Dugást keres! Ha egy normális srác szórakozást keres, felmegy a facebookra, és egy csoportban trollkodik, vagy itt! Nem egy szextárskeresőn!!! Dugást keres!!!!! De minek kérdezel itt, ha ha véded őt?! Hülye vagy, ha bedőlsz neki! Egy pozitív választ nem kaptál. Ha ezek után elhiszed amit mond, palimadár vagy! 32/F (ismét)
2014. jún. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
95%
Attól félek a következő húzásod az lesz, hogy megmondod neki, hogy a gyakorikérdéseken mindenki azt mondta hogy... És ez lesz a válasz: Kicsim, jézus, dehogyis! Minek nézel engem?! Nem bízol bennem?! Akkor nem sok értelme van az egésznek! És máris kezd érzelmileg zsarolni, ha nem hiszel neki, vége! Te meg beijedsz, és kajálod majd minden szavát! De jusson majd eszedbe, hogy ezt leírtam szóról, szóra! Miért tudom, mert ismerem a férfiak ezen köcsög rohadt fajtájának a gondolkodásmódját! Ennyi! Lépj amíg lehet, nem akarok rosszat! Segíteni szeretnék! Hallgass rám, és mindenkire aki egyetért velem! Nem ér semmit a srác! 32/F
2014. jún. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:
Ilyen miatt nem utaznék 4órát. Meg én teljes mértékben elhatárolódok az ilyen oldalaktól, valahogy taszít az egész 'pofádba tolom a farkamat' képek és a 'szia' helyett a 'megdugnálak' első mondat...ezért biztos nem akarnék megismerni onnan senki.
2014. jún. 19. 01:18
 19/63 anonim ***** válasza:
100%
PearlDiver: Az sem jó politika! Ki kell dobni! Úgyis azt mondja majd, oké, akkor nem találkozunk. És nem szól róla, megdugja, és ennyi...
2014. jún. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:
Itt is fent van, itt ismerkedtünk meg.
2014. jún. 19. 01:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!