Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Szerintetek nem gáz? Hülye vagyok, ha ilyenen kiakadok?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasi, akivel szépen alakulnak a dolgok, de ritkán tudunk talizni a távolság miatt. Viszont ezen kívül szinte minden tökéletes. Ő azt mondja, hogy komolyan gondolja, de néha vannak olyan dolgok, amik miatt nem vagyok ebben biztos. Pl találkozni akar egy csajjal, akit egy szexpartner kereső oldalon ismert meg. De persze csak barátilag találkoznának, nem lenne más. Mert a csaj nem kapott róla képet, és nagyon látni akarja. És a csajnak is van pasija. Ez tényleg normális dolog lenne? Vagy én vagyol túl konzervatív gondolkodású?

2014. jún. 19. 00:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
56%

1#:


Hát többnyire én se hinném el ezeket a dolgokat amúgy, de ez személyiségfüggő dolog, sok emberben sztem lehet bízni, a férfiak sokszor produkáltak jó dolgokat, de ha tényleg egy tali ennyire durva, akkor az gáz sztem, mert akkor egymás seggében kéne lenni folyamatosan, s nem szabad elengedni a másikat egy pillanatra sem, nehogy vmi csajjal az utcáról megismerkedjen, s megcsalja a csajszit.


2#: nem rád akadt, hanem engem talált meg, szóval nem értem, h mit beszélsz. Honnan tudod ennyire, magadból indultál ki talán, vagy ismered az összes férfit a Földön???


3-4#: ennél nagyobb hülyeséget nem is írhattál volna, h egy ott alvós hétvégéhez hasonlítod a dolgot, s milyen jó, h mindkét válasszal szar alak lenne a férfi, ez milyen kedves tőled, hátha hozzád menekülne a csajszi, nem? :D

Rafinált kis idióta lehetsz, nincs csajszi, s így akarsz egyet, h ilyen "okosakat" írsz, vagy van csajszi, s mellé még akarsz egyet???? :D


5#: milyen jó, h egy ilyen szituból ennyit megállapítottál, h egy hazudozó vki, ez már igazi tudomány sztem, ezt a legnagyobb dokik se tudják ennyiből megmondani sztem, Lightman a Hazudj, ha tudsz sorozatból megirigyelne téged, ő csak az arc mozzanataiból tudott olvasni, sztem tuti alkalmazna élő hazugságvizsgálóként. :D


7#: de leginkább sztem a tükörben láthattad ezt a rafinált kis mocsadékot. :D


8#: sztem egy hazugságot nem lehet tökéletes megcsinálni, vmi árulkodó jel tuti van, én pl. egyáltalán nem tudok hazudni jól sztem, szóval, ha megkérdezné, akkor simán lebuknék egy ilyennel, ha kamus lennék. :D


9#-től majd folytatom. :D

2014. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
15#: k**va okosat írtál!!!! Gyere te is kiscsaj! :)
2014. jún. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim válasza:
Sokan írtak előttem és ha ezt egy évvel ezelőtt kérdezte volna valaki tőlem, amit Te most, akkor valószínűleg hasonló választ adtam volna. Viszont az élet úgy hozta, hogy regisztráltam egy ilyen oldalra én is. Valóban sok a nem normális, szerszámát mutogató pasi, mellét kipakoló nő ezeken az oldalakon, de vannak igenis értékes emberek, akikkel érdemes barátságot kötni, beszélgetni. Az, hogy egy szexpartnerkeresőn ismerkedsz meg valakivel, még nem feltétlenül jelenti, hogy lesz is köztetek ilyen jellegű kapcsolat. Ennek oka lehet a távolság, a korkülönbség vagy csupán az, hogy közben megismerkedtél valakivel, aki közel került Hozzád, de a lényeg, hogy attól még az ottani barátaidat nem kell elhanyagolnod. Ne abból indulj ki, hogy milyen előítéletekkel kezeled az ilyen oldalakat, hanem azt lásd meg, hogy ez a fiú valamit jelent a Számodra. Ne feltételezd róla a legrosszabbat, mert nem minden pasi egyforma. Ha így gondolkozol, soha nem lesz egy normális kapcsolatod, mert örökké a bizalmatlanság fogja megmérgezni. Nem azt mondom, hogy vakon bízz benne, hanem inkább hallgass az ösztöneidre, a női megérzésedre. Nem hinném, hogy csalatkoznál ebben a fiúban, mert őszintén elmondta Neked a találkozást, holott elhallgathatta volna. 47/N
2014. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim válasza:
43-asként még egy gondolatot engedj meg. Nekem is van olyan fiatal barátom az oldalon, akivel napi szinten tartom a kapcsolatot, de soha meg sem fordult a fejünkben, hogy ebből több is lehetne. Mellesleg tökéletesen mindegy, hogy egy hagyományos vagy egy szexpartnerkeresőn vagy éppen itt ismerkedsz meg valakivel, attól még lehet a világ legrendesebb embere. Én is csak megköszönöm a Sorsnak, hogy ezt a fiút a barátomnak mondhatom.
2014. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy naiv vagyok és hülye, de nem fogom olyan miatt büntetni, amit meg se tett. Annak is köszönöm a választ, aki azt írta, hogy szabaduljak meg tőle azonnal, mert legalább írt valamit, de ez nincs a lehetőségek közt.


#43 Vele szemben nem vagyok bizalmatlan, sőt, tudom, hogy nem lenne semmi. Annyira már szerintem ismerem, nem feltételeznék róla rosszat. Eddig is elfogadtam minden hülyeségével együtt, és nem szeretném, ha megváltozna.

Nem szoktam mindenen kiakadni egyébként, és örülök neki, hogy elmondta a dolgot, simán megtehette volna, hogy találkozik vele, biztos, hogy nem tudtam volna meg. Féltékenykedni sem szoktam, mert szerintem felesleges, és csak elront mindent. De valószínűleg nem csak ez miatt akadtam ki, hanem mostanában elég sok rossz dolog volt, és ő is messze van, minden összejött egyszerre...

Azzal az oldallal kapcsolatban lehet, hogy nem volt igazam, elég negatívan állok hozzá, habár én még sosem voltam regisztrálva ilyen helyen, csak amiket a barátnőim mesélnek, azok alapján tudok véleményt mondani. Nem mondtam egy szóval sem, hogy nem lehetnek fent normális emberek, itt is vannak normálisak és retardáltak is. És mivel ő mesélt róla, hogy fent van, sőt, arról is, hogy vannak ott olyan emberek, akikkel nagyon jóban lett, ezért eszembe nem jutott olyasmit mondani neki, hogy hanyagolja el őket, és kizárólag velem foglalkozzon. Nem kisajátítani szeretném, tudom, hogy az milyen szar, volt benne részem bőven.

Viszont a csajról megvan a véleményem már most, az alapján, amiket megtudtam...

2014. jún. 21. 00:04
 46/63 anonim ***** válasza:

ééés igen! most már "legálisan" is szextárskeresőzhet a fiú, hiszen csak a barátaival tartja a kapcsolatot! gratulálok! ennyi hülyét egy rakáson, te jó ég!

43: attól, hogy valaki szextárkereső oldalon keres partnert, még lehet jó ember, de hogy megbízható egy párkapcsolatban, és monogám típus... ti tényleg elhiszitek ezt??? érdekes. :DDDDDDDDDDDDDD

2014. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
ó, és látom ti elég keveset találkoztok kérdező. ugye? a csaj messzebb lakik tőle, mint te? legközelebb is őszintén elfogja mondani hogy megint találkoznak a "barátjával" és megint... a baráti kapcsolatokat ápolni kell. ügyes srác! :DDDD sok boldogságot! :DDDDDDDDDDDD
2014. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:

#47 Igen, keveset, és sokkal közelebb lakik.

Szerinted mit kellene tennem? Soha nem voltam még ilyen helyzetben. Mi lenne a normális ilyenkor, amiből nem az jön le, hogy én vagyok a gáz?

2014. jún. 22. 14:32
 49/63 anonim ***** válasza:
Az a vicc, h tényleg csak a netes ismerősökkel tartom ott, nem igazán taliztam onnan sokkal, s nem is volt semmi. Próbáld ki te gyökér, h milyen az egy férfinak, mindig sír mindegyik, h a csajok még csak vissza se írnak nekik, s több a pasi, mint a csaj, s ha van csaj, akkor az nem az a korosztály, ami szóba jöhetne. Szóval próbáld ki, s meglátod, h inkább elmész a helyi kocsmába, ha vmi digi-dugit akarsz, minthogy ott szenvedj a sok kamus csaj, meg a nem a te korosztályod csaj között. :) Gyere fel az oldalra, s tapasztald meg, megadom az oldal címét priviben, mert ide nem írhatom ki.
2014. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim válasza:
56%
#46: Mivel én is fent vagyok egy ilyen oldalon, bizosan tudom hogy képesek az emberek egy normális, monogám kapcsolatra. Nem kellene úgy véleményt alkotnod és tanácsokat osztogatnod, hogy nem ismered az oldalt és nem tudsz róla semmit, csak valakitől hallottál valami szubjektív információt.
2014. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!