Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Szerintetek nem gáz? Hülye vagyok, ha ilyenen kiakadok?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasi, akivel szépen alakulnak a dolgok, de ritkán tudunk talizni a távolság miatt. Viszont ezen kívül szinte minden tökéletes. Ő azt mondja, hogy komolyan gondolja, de néha vannak olyan dolgok, amik miatt nem vagyok ebben biztos. Pl találkozni akar egy csajjal, akit egy szexpartner kereső oldalon ismert meg. De persze csak barátilag találkoznának, nem lenne más. Mert a csaj nem kapott róla képet, és nagyon látni akarja. És a csajnak is van pasija. Ez tényleg normális dolog lenne? Vagy én vagyol túl konzervatív gondolkodású?

2014. jún. 19. 00:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
100%
De őt mégis ismered kérdező...... Kicsit ellentmondásos nem? (32/F)
2014. jún. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:
Igen, mert őt február óta ismerem, az meg egy hete derült ki, hogy van az az oldal.
2014. jún. 19. 01:22
 23/63 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te odavagy egy hamis képért. A korodat úgy 16-20 év közé saccolom a gondolkodásod, és a tapasztalatlanságod alapján. A te döntésed. :/ Majd rájössz, ha már túl mélyen benne vagy, és egyre több szemétséget csinál majd... (32/F)
2014. jún. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:
29 vagyok
2014. jún. 19. 01:23
 25/63 anonim ***** válasza:
93%
Akkor pláne nem értem, miért vagy ennyire naiv? ...
2014. jún. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
93%
Tippelhetek? Valószínűleg hosszú ideje egyedül vagy(voltál) Nem volt sok kapcsolatod és most jött ez a srác, és minden erőddel a pozitív tulajdonságaiba kapaszkodsz. Ha egyáltalán van neki.... Kétlem.
2014. jún. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
Tapasztalatom tényleg nem sok van, mert 8 évig voltam együtt vkivel előtte, aki kb ott vert át ahol akart, aztán amikor rájöttem, a szemembe hazudott és letagadta. Elég bizalmatlan vagyok mindenkivel. De most mégis van vki akiben 99,9%ra megbízok. És amikor már azt hiszem, hogy minden szuper, és kezdeném elengedni magam kicsit, akkor jön egy ilyen dolog....
2014. jún. 19. 01:27
 28/63 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik. Erre minden feltennék... Így legyen ötösöm a lottón...
2014. jún. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon sok pozitív tulajdonsága van. Ő a legjobb dolog, ami eddig történt velem.
2014. jún. 19. 01:29
 30/63 anonim ***** válasza:
93%
Hinni akarod, hogy ez most más lesz. Nagyon jó szíved van. De az életnek nincs! Ne kövesd el ugyan azt a hibát!
2014. jún. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!