Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Szerintetek nem gáz? Hülye vagyok, ha ilyenen kiakadok?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasi, akivel szépen alakulnak a dolgok, de ritkán tudunk talizni a távolság miatt. Viszont ezen kívül szinte minden tökéletes. Ő azt mondja, hogy komolyan gondolja, de néha vannak olyan dolgok, amik miatt nem vagyok ebben biztos. Pl találkozni akar egy csajjal, akit egy szexpartner kereső oldalon ismert meg. De persze csak barátilag találkoznának, nem lenne más. Mert a csaj nem kapott róla képet, és nagyon látni akarja. És a csajnak is van pasija. Ez tényleg normális dolog lenne? Vagy én vagyol túl konzervatív gondolkodású?

2014. jún. 19. 00:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Ja, és ez részemről a végszó. Nem ismerem ezeket az oldalakat. Szerencsére elég jól ismerem a nőket, tudom mit várnak egy férfitől. (Már amennyire egy férfi ismerheti őket) Nem ma kezdtem, eddig sem volt szükségem ilyen oldalakra, a jövőben sem lesz. De tudod mit? Azt mondom kapj egy esélyt! Ha elszúrod, akkor egy igazi balek vagy, ha meg nem, talán több lehet az egészből, mint gondolnád. Rajtad áll...
2014. júl. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
Már nem is írok erre semmit, jobb az, ha tényleg abbahagyom én is, mindenki azt gondol, amit akar erről. Már unom is ezt az egész dolgot, ja, kis óvodás 25 vagyok.
2014. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el... te fogyatékos vagy??? Ilyen h*lye, segg emberek léteznek, te jó isten... "Alakulgatnak köztünk a dolgok, de találkozni akar egy csajjal, akit egy SZEXPARTNER KERESŐ OLDALON talált meg, de csak BARÁTILAG találkoznának, természetesen." Istenem... alapból, ha benyögné, hogy ő találkozgatni akar egy csajjal, már ott azt mondanám, hogy mi a f*, de ráadásul szexpartner kereső oldalon talált rá.... ááá istenem, most komolyan és ezen te képes vagy gondolkozni.... idióta.
2015. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!