Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Szerintetek nem gáz? Hülye vagyok, ha ilyenen kiakadok?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasi, akivel szépen alakulnak a dolgok, de ritkán tudunk talizni a távolság miatt. Viszont ezen kívül szinte minden tökéletes. Ő azt mondja, hogy komolyan gondolja, de néha vannak olyan dolgok, amik miatt nem vagyok ebben biztos. Pl találkozni akar egy csajjal, akit egy szexpartner kereső oldalon ismert meg. De persze csak barátilag találkoznának, nem lenne más. Mert a csaj nem kapott róla képet, és nagyon látni akarja. És a csajnak is van pasija. Ez tényleg normális dolog lenne? Vagy én vagyol túl konzervatív gondolkodású?

2014. jún. 19. 00:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég, nem vitatkozom tovább, úgyis megmagyarázzátok... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. jún. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:

Ja, de. Még ennyi:


[link]


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2014. jún. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
Most nézem, az érintett is csatlakozott???? :DDDDDDDDDDD Háháháháhááááááááá!!!!!!!!!!!! XDDDDDDDDDDDDDDDDDD Sok boldogságot, biztos tartós lesz!!! Minden eddigi általános tapasztalat, emberismeret, és mások párkapcsolatainak csúf végződése is az esetek 99,9 százalékában, ahol hasonló helyzet állt elő, erre utalnak! Ez lesz az a 0,1 százalék!!! Heepiend, meg szép az élet és hasonlók! XDDD Na puszi Madárkáim! :DDDD
2014. jún. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
Jaj, de ari vagy már, h ilyen jókat kívánsz, majd megnézzük mi lesz, de ha vége lesz egyszer, akkor tuti nem ez miatt nyugodjál meg Madárkám. :)
2014. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. júl. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
Micsoda érvelés! Le a kalappal, nem is szóltam Mester! Bocsásd meg Mester! Azonnal vissza is szívom Mester! XDDDDDDDD
2014. júl. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem kívánság, nincs bennem rosszindulat, bár tudom neked ez jön le, de ha egy kicsit is több intelligencia szorult beléd, tudod, hogy ez nem ilyen egyszerű, viszont én tényeket közöltem, és nem csak a saját, hanem a közvetlen környezetemben élők tapasztalataira is építek, sőt, a világban nagyon sok hasonló helyzetről hallani, ami az esetek többségében nem alakul jól.. De oké, neked legyen igazad! :D A kérdés azért került ide, mert a bizalom megrendült, és tényleg azt gondolod, hogy az a tüske majd egyszer eltűnik? Naiv vagy ha ezt hiszed. És ahogy a lányt elnézem, abban egyetértünk, hogy nem emiatt lesz vége szerencsédre! :DDD De ami így indul, annak nem szokott heppi end lenni a vége. ;) Ennyi! ;)
2014. júl. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
Nem vmi szép dolog egy ilyen hülyeség miatt ilyen szar jövőt jósolni, egyébként meg simán tolom vele az oldalt, ha azt akarja, akár megadom neki a jelszavamat is, h nézegesse, nem érzem, h lenne vmi titkom onnan, s remélem, h már nincs semmi bizalmatlanság ezzel kapcsolatban részéről, mutattam neki, h ez az oldal számomra csak poénként funkcionál, s vhogy nem hiszem, h ez annyira hihetetlen, főleg, h egyre jobban ismer már engem. :)
2014. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
Jaj, egyébként nézz fel az oldalra, ha akarnék akkor se tudnék onnan nagyon szerezni csajt, mert nem igazán az én korosztályom van fenn többnyire, anyakomplexusom pedig nincs. :D
2014. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Oké, én kívánom, hogy legyen így, és minden rendben legyen a későbbiekben! De poénnak? Hány éves vagy? Kíváncsiságból kérdem. Oké, add meg a jelszavad, de nem is értem miért van erre szükség? Hidd el neki az esne a legjobban, ha törölnéd magad, ha bele is megy a játékba, csak miattad teszi, nem azért, mert ez neki jó poén. Egy nőről beszélgetünk könyörgöm... :) Ha szereted, felejtsd ezt a f...ságot, és nőj fel hozzá (mellé)! Ne élj vissza a bizalmával, ez a jelszómegadás, meg óvoda kiscsoport. Ne vedd sértésnek! (...) Nem rosszindulatból mondom, ismét kihangsúlyozom. Egy jó kapcsolatért meg kell dolgozni. Hát tedd meg te is, ha már ő ennyire hajt miattad! Sok szerencsét nektek! ;) Ave!
2014. júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!