Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor vagyok _férfi_ a nők szerint, ha pénzes vagyok? Miért jönnek mindig a fontos az egzisztencia dumával?

Figyelt kérdés
Miért csak az a férfi aki vagyonosabb? Miért jönnek mindig az emberek az undorító "a nők gondolnak a születendő gyermekeik jövőjére ezért tudatosabban választanak" dumákkal, mikor a sok kis pénzéhes csitri nem is szül gyereket leginkább soha?
2015. márc. 6. 10:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 A kérdező kommentje:

Aki csóróbb annak nincs igénye megismerni a világot meg művelődni. Ez nevetséges. Mióta internet van, kb ingyen művelődhetsz. De ez régebben is igaz volt, pl járhatsz könyvtárba művelődni.


A műveltség szerencsére nem csak a gazdagok sportja.

2015. márc. 6. 12:25
 62/87 anonim ***** válasza:

ki a f aszom kötötte ezt a csórósághoz? te magad írtad, hogy nincs rá igényed. a # 36-os kommentedben írtad.


ezennel világosan le is jött, hogy buta vagy. éljen!

2015. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 A kérdező kommentje:
Mi más lehetnék? :D Aki segédmunkás csak buta lehet nem?
2015. márc. 6. 12:33
 64/87 anonim ***** válasza:
Kérdező fogd fel, hogy eddig a nem megfelelő lányoknál próbálkoztál. Még mindig nem tudjuk, hogy milyen lányok pattintottak le, pedig egyszer már kérdeztem.
2015. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:

ha nem segédmunkás lennél, hanem összeszenvedtél volna akár vmi diplomát is, akkor is buta lennél.

felejtsd el ezt az okádékot, h bárkinek bármi baja van veled, az biztos azért van mert csóró/tanulatlan vagy.

nem, köze nincs ehhez. így születtél.

2015. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 A kérdező kommentje:

" Kérdező fogd fel, hogy eddig a nem megfelelő lányoknál próbálkoztál. Még mindig nem tudjuk, hogy milyen lányok pattintottak le, pedig egyszer már kérdeztem."


elsősorban munkás lányok pattintottak le eddig.

2015. márc. 6. 13:43
 67/87 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Nézd kérdező. Szomorú, ha azt hiszed, hogy attól vagy kizárólag férfi, hogy mennyi pénzed van. A többiek kb. összeszedték milyen összetevőkből áll a "siker". A probléma a fejedben. Görcsösen csak ezt a dolgot (kevés pénz, bár írtad, hogy egy nyugati országban vagy segédmunkás, pedig tőlünk nyugatra sokkal jobban megbecsülik anyagilag őket) hajtogatod, hogy nincs pénzed és neked milyen rossz.


Kétségtelen, hogy nagy előny, ha van pénzed. De kizárólag ezt okolni, mert nincs sikered a nőknél. Ha nyugatabbra élsz, ott kevésbé "pénzéhesek" a lányok szerintem. Ott nem jelent gondot, hogy hónap végén még meg tudják-e venni a gyereknek a napi kaját, meg ki tudják-e fizetni a számlákat.


Az itthoni lányok se pénzéhesek, de nem hátrány, ha mondjuk 25 éves korodra már legalább keresel 80-100e ft-t. Ami fontos még, az az ambíció. Valakinek elég sivár lelkivilága lehet, ha megelégszik azzal, ami van neki, ha csak ennyi.


Tudni kell kommunikálni a nőkkel, tökösnek kell lenni. Mese nincs.

2015. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is feltűnt, hogy a nyugati lányok kevésbé pénzéhesek. Itt pl nem röhögött még ki egy lány se amiatt hogy egy mekiben dolgozom. Ellenben a magyar lányok hangosan röhögtek sokszor rajtam mikor megtudták hogy egy mekiben dolgozom.
2015. márc. 6. 13:56
 69/87 anonim ***** válasza:
gratulálok, nagyszerűen felfogtad, amit az előző írt. te direkt csinálod???
2015. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés melyik szakaszában pattintanak le? Netán nem interneten ismerkedsz? Ha igen, arról sürgősen szokjál le :D
2015. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!