Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor vagyok _férfi_ a nők szerint, ha pénzes vagyok? Miért jönnek mindig a fontos az egzisztencia dumával?

Figyelt kérdés
Miért csak az a férfi aki vagyonosabb? Miért jönnek mindig az emberek az undorító "a nők gondolnak a születendő gyermekeik jövőjére ezért tudatosabban választanak" dumákkal, mikor a sok kis pénzéhes csitri nem is szül gyereket leginkább soha?
2015. márc. 6. 10:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:

Hát nyilván nem is az a lány fog nagyobb eséllyel pénzes pasikra vadászni akinek van elég pénze, hanem amelyiknek nincs és egyéb ötlete sincs, honnan szerezhetne, csak ez.

A sok pénzt mindenki szereti, ezt felesleges tagadni.

2015. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben az esetben nem az a probléma, hogy nem Lexus meg párizsi nyaralás meg ilyenek... Szerintem eleve kizáró tényezőként ez nagyon keveseknél fordul elő. Engem ebben az esetben az zavar, hogy gyakorlatilag ambíció, tervek és minden nélkül egy olyan munkát csinálsz, ami kb semmire se vezet. Lehet, hogy én vagyok a felszínes, de én úgy képzelem el, hogy azért ha most a jelenben nem is keresel sokat, nem árt, ha van kiugrási, előre jutási lehetőség. Segédmunkásoknál fogalmam sincs róla, elismerem, hogy ez hogy működik, de a legtöbb segédmunkás, akivel valaha találkoztam, még ötven évesen is gyermektelen és nőtlen/elvált úriember volt, aki kemény munka címén reggel nyolctól estig a sarki késdobálósban töltötte az idejét. Lehet, hogy az ehhez hasonló rossz tapasztalatok miatt lépnek le gyorsan, talán én is ezt tenném. És itt nem arról van szó, hogy Lexus meg Párizs... A párommal mi is albérletben lakunk, mellesleg, ugyan autó van, de az speciel egy 10 éves használt kocsi, nem egy vadiúj Lexus.



Magamból kiindulva tehát: nem a jelenlegi anyagi helyzeted zavarja szerintem a legtöbb lányt, hanem megelégszel ezzel az életszínvonallal, amivel kapcsolatban nagyon, de nagyon sok negatív példát látni a mindennapokban. Engem ez zavarna, nem a havi 80e ft.

2015. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 A kérdező kommentje:

Mi köze van ahhoz bárkinek is hogy én mivel elégszem meg? Igen, valószínűleg nem tudnék eltartani egy nőt. De mivel úgy tudom egyenlőség van már a nemek között, eltartják majd ők magukat. Nem?


Ez az ambíció duma is annyira sablon szöveg...nekem a munka a megélhetésem...ennyi az egész..nem az életem...akkor én csak egy igénytelen tróger lehetek? Engem más dolgok foglalkoztatnak az életben. Elsősorban nem az hogy minél magasabbra törtessek.

2015. márc. 6. 11:03
 14/87 A kérdező kommentje:

Szóval aki szegény férfi az csak kocsmában ücsörgő igénytelen tróger lehet...


A sok szegény nőt meg ki kell emelni a mocsárból...mert ők pl szépnek születtek.

2015. márc. 6. 11:06
 15/87 anonim ***** válasza:
33%
Az a köze van hozzá, hogy egyszer majd, ha odáig juttok, akkor igenis gyereket szeretnétek majd vállalni. Ezt nevezheted álszent dumának, ami eltakarja a felszínességet, de hiába kap a nő GYESt, amíg otthon van a gyerekkel, az közel sincs egy teljes állású fizetéshez, és egy gyerek 18 éven keresztüli hatalmas nagy felelősség és anyagi kiadás. Igen, egyenlőség van, és nem várja el senki, hogy eltarts egy nőt, de hogy félre tudjatok tenni, hogy ne albérletben vagy szülőknél lakjatok, hogy a jövendő gyereknek mindent meg tudjatok adni, az igenis fontos szempont. Te most jelenleg fiatal huszonévesen így érzed jól magad. Ezzel semmi gond sincs. De ezt a dolgot nem lehet életed végéig fenntartani, vagy ha mégis, akkor lásd a korábbi hozzászólásomban felhozott példát.
2015. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
És nem, nem ezt mondom. Nem a szegénységről beszélek, miért nem fogod fel? A célok, ambíciók, tenni akarás és tényleges tettek azok, amik negatívak, nem a jelenlegi rossz anyagi helyzet. Azon lehetne javítani, ha akarnál. De a probléma azzal van, hogy nem akarsz. Mert csak. És ezért tarthatnak esetleg egyesek (én nem ismerlek, ezért nem tudhatom) trógernek, de erről spec egy szót nem ejtettem.
2015. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 A kérdező kommentje:

1. MIlyen gyerek? Ismerkedésnél leráznak már!!Milyen gyerek?? Vagy akkor ennyi, aki nem pénzes, azzal ne ismerkedjen senki és ez így van jól mert majd nehezebb lesz így megélni ha lesz gyerek? EZ komoly?



Nem teszek? Célok nélküli? Akkor miért járok be a munkahelyemre ha nem teszek semmit? Nektek dolgozni az nulla? Tudom miért nulla! Mert nem kapok sokat érte!! Hát igen, a nők ilyenek. Azt értékelik csak aminek megvan a hangzatos lenyomata. Tehát a nagy dohány


Nekem is ugyanúgy vannak céljaim mint az átlagos törtető embereknek. Nyilván a legtöbb cél nem anyagi jellegű, és?

2015. márc. 6. 11:11
 18/87 A kérdező kommentje:
Nem tartom rossznak az anyagi helyzetem. Van mit enni, van fedél a fejem felett, nekem ennyi elég, és elégedett is vagyok. A nőknek nem elég. Nekik kell a csillogás is. wellness hétvége meg kozmetikus meg mindenféle ilyesmi. Persze ezt a férfi finanszírozza meg...
2015. márc. 6. 11:12
 19/87 A kérdező kommentje:

"de hogy félre tudjatok tenni, hogy ne albérletben vagy szülőknél lakjatok, hogy a jövendő gyereknek mindent meg tudjatok adni, az igenis fontos szempont"


szóval a lényeg mégis az hogy legyen meg a szép lakás, ahol majd lehet gyereket nevelni. Mert ugye albérletben milyen ciki már. Meg a szülőknél. A férfi dolga pedig hogy megteremtsen mindent. És ezt tök normálisnak tartják. Beteg.

2015. márc. 6. 11:15
 20/87 anonim ***** válasza:
100%

Olyan gyerek, hogy ha valakivel összejövök, akkor igenis, máris gondolkodom azon, vajon lehet-e közös jövő. Család, ilyesmi. Ha nem lehet, nem tudom elképzelni, akkor bizony ismerkedésnél már elvágom a dolgot. Nincs értelme egymás idejét húznunk.


És megintcsak nem a szegénységről van szó meg a kevés fizetésről. De láthatóan fejedbe vetted, hogy ez mindennek az alfája és omegája, így azt hiszem, elbúcsúzom tőled, nem fárasztom magam tovább :) Próbáltam elmondani, hogy ez nagyon nem így működik, de valamiért meggyőzhetetlen vagy. Nem lep meg. További szép napot!

2015. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!