Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor vagyok _férfi_ a nők szerint, ha pénzes vagyok? Miért jönnek mindig a fontos az egzisztencia dumával?

Figyelt kérdés
Miért csak az a férfi aki vagyonosabb? Miért jönnek mindig az emberek az undorító "a nők gondolnak a születendő gyermekeik jövőjére ezért tudatosabban választanak" dumákkal, mikor a sok kis pénzéhes csitri nem is szül gyereket leginkább soha?
2015. márc. 6. 10:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:

"Egészséges szeretnék maradni, testileg lelkileg. Elsősorban. EZ a legfontosabb célom az egész életemre."

És megismerni a világot? tanulni? valamiben mesterré válni? az miért nem fontos? mi a szakmád, mert nem 8 általánosod van.

2015. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
FÉRFI az aki,meg tudja teremteni a feltételeket,férfiként viselkedik,aki védelmezi tudja a nőt,vannak céljai,tervei,akire lehet támaszkodni,aki izmos,erős,egészséges,kiválóan szexel.
2015. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:

"Ha két ember szereti egymást akkor a sötét szobában is jól érzik magukat együtt."


Igen eleinte valóban jó a szobában is, de egy év után mikor semmi egyéb program csak állandóan ültök a szobában, már nem lesz annyira szórakoztató a dolog.

2015. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 A kérdező kommentje:

"Nem érted kérdező.

Őszintén válaszolj kérlek,de nagyon.

A kollégáid milyenek?Mikről folynak a beszélgetések?

Hogyan jellenek meg?

Igen elbutulsz mert olyan a közeg,ne mond nekem,hogy a több diplomás mérnök dolgozik veletek,aki nyelveket beszél és van stílusa.


Én dolgozom igen a szakmámban IT vonal."


Milyenek? Ki ilyen, ki olyan! Hétköznapi dolgokról! Mi másról beszélnének az emberek? Ti miről beszélgettek? Valami magasztosabb dolgoktól?


Miért butulnék el? Én a szemedben egy igénytelen tróger vagyok (nincs diplomám, de még szakám sem) mégsi beszélek németül meg angolul.


Stílusa csak annak lehet aki pénzesebb, diplomás meg nyelveket beszél?:D


Nem lep meg hogy informatikus vagy. Egyáltalán nem.

2015. márc. 6. 11:29
 35/87 anonim ***** válasza:
na akkor elő az igazsággal: mi a szakmád?
2015. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 A kérdező kommentje:

"És megismerni a világot? tanulni? valamiben mesterré válni? az miért nem fontos? mi a szakmád, mert nem 8 általánosod van."


Megismerni a világot? Őszintén? Nem hajt. Tanulni? Hivatalosan nem tanulok, a gyakorlatban meg elég sokat. Sok minden érdekel engem is, akárcsak a többséget. Persze ez megint nem érdekel senkit, mert nincs belőle dohány!


Én a segédmunkát is úgy fogtam fel hogy lehetek benne jó, igazán jó, mert a segédmunkát is lehet szívvel és lélekkel végezni. Ezt a nők végképp nem értik. Nekik ugye csak egy igénytelen tróger munkás vagyok.

2015. márc. 6. 11:32
 37/87 A kérdező kommentje:

"na akkor elő az igazsággal: mi a szakmád?"


Nincs szakmám. Ilyen fekete fehérben látod a világot? Hogy vannak az igénytelen trógerek 8 általánossal, meg a kiműveltek, szakmákkal meg diplomákkal? Velem is ugyanúgy el tudnál beszélgetni mint a diplomás úgynevezett művelt barátaiddal.

2015. márc. 6. 11:35
 38/87 anonim ***** válasza:
Egyszer egy takarító csajtól hallottam a nagy igazságot, tök mindegy, hogy melyiknek, az egyiknek legyen és itt a pont. Előző bnőm ugyan ilyen volt, egyetemi diploma, viszonylag jól keresett én pedig szakmunkás, sz@rul kereső. Ő nem látott velem kapcsolatban közös jövőt, mindezt úgy, hogy sajnos alkoholista volt szegény. Tehát azért igen csak kettőn áll a vásár.
2015. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
ok. Szerintem fontos, hogy valamiben mesterré váljunk, valamihez értsünk. Azért vagyunk, hogy haladjunk a megismerésben. Tudsz haladni a munkád során? Mert pl én egy gyártósoron majdnem meghaltam, annyira leterhelt, és pár nap elmúltával SEMMI tanulnivaló nem mutatkozott. És ez akkor mehet 50 éven át. Az egészség ellen van, a mentális egészség ellen.
2015. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam,hogy igénytelen tróger vagy,csak a tényeket közlöm amit látok.

Mert pl. egy ambiciózus ember/férfi többet vár az élettől mint,hogy egy helyben legyen és 20 év múlva is 100 nettóért gürcöljön mai árfolyamon.


De ez nem csak nálatok van így segédmunkában nálunk IT-sok között aki tipikus kocka a nők konkrétan lehányják őket,ahogy mondom undorítóak ezt mondják és jogosan,mert itt jön a képbe ,,nincsen stílusa" az embernek,és sok IT-s ilyen soselátottpuncit mert a nőknek nem ilyen kell,viszont megtehetné,hogy legyen mert van rá zséje de igénytelen és nem érdekli,hát a nőket sem akkor,kockás inges GEEK-ek.


Na sajnos ez a te esetben annyi,hogy nincsen stílusod korlátozott mert nem tudsz kibontakozni mert nincsen pénzed.

És igen ez a nőknek nem tetszik,ha megteheti,hogy kaviárt egyen akkor miért ne olyan pasit keresne.


Ez a piacgazdaság sajnos,kereslet kínálat.

Ez van.

2015. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!