Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor vagyok _férfi_ a nők szerint, ha pénzes vagyok? Miért jönnek mindig a fontos az egzisztencia dumával?

Figyelt kérdés
Miért csak az a férfi aki vagyonosabb? Miért jönnek mindig az emberek az undorító "a nők gondolnak a születendő gyermekeik jövőjére ezért tudatosabban választanak" dumákkal, mikor a sok kis pénzéhes csitri nem is szül gyereket leginkább soha?
2015. márc. 6. 10:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:

Azért ez így valóban elég kevés, egy rakás férfi sem elégszik meg ennyivel, hogy kaja meg fedél, nem csak a nők vágynak erre-arra. :)

Mellesleg milyen céljaid vannak akkor, a legtöbb dologhoz ugyanis pénz kell, otthon a négy fal között meg nem tudom elképzelni, miféle célokat valósíthatsz éppen meg.

2015. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 A kérdező kommentje:

De igenis a szegénységről van szó meg a kevés fizetésről. Honnan tudod ismerkedésnél hogy velem milyen lenne gyereket vállalni? Röhej.


"A párommal mi is albérletben lakunk, mellesleg, ugyan autó van,"


Na!! Nem igyekszik eléggé a fiú? Mi lesz így??? Mi lesz mi lesz? Mikor költöztök már végre a sajátba? Te írtad, albérletben létezni sem lehet!

2015. márc. 6. 11:16
 23/87 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos ez ilyen egy segédmunkás a szemükben céltudatlan,igénytelen és sajnos ez nagyon igaz a legtöbb esetben.

Mert ugye tudod,hogy oda nem a diplomás öltönyös mérnök szépfiú megy hanem általában a sittes taknoys alkesz cigányok akiknél kimerül a wööööööö,megb_lak dikk dumálás.

Plusz igen ez a pénz éhen halásra is kevés,miből viszed el vacsorázni,wellneszezni.

Vagy hogy képzeled a kapcsolatot?

Ültök otthon a sötét szobában és elvagytok nem mentek sehova?

Mert sajnos ez várna rá,és érthető nem fog egy unalmas nem törtető pali mellé menni.

Mik a céljaid?Mit tudsz nyújtani?

Ezt ne nekem magadnak válaszold meg.


Plusz ugye a közeg olyanná válsz mint a többi segédmunkás,mit gondolsz miért nem mentem el diákmunkára árufeltöltőnek?

Mert elbutultam volna és igen el fogsz butulni ezek között az emberek között totálisan,nem vegyülünk olyan közeggel aki le fele visz.

2015. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 A kérdező kommentje:

"Azért ez így valóban elég kevés, egy rakás férfi sem elégszik meg ennyivel, hogy kaja meg fedél, nem csak a nők vágynak erre-arra. :)

Mellesleg milyen céljaid vannak akkor, a legtöbb dologhoz ugyanis pénz kell, otthon a négy fal között meg nem tudom elképzelni, miféle célokat valósíthatsz éppen meg."


Ez egy hazugság. A legjobb dolgokhoz nem kell pénz.


Egészséges szeretnék maradni, testileg lelkileg. Elsősorban. EZ a legfontosabb célom az egész életemre.


Szabad szeretnék lenni. Szerelmes szeretnék lenni.


Anyagi jellegű dologra nem igazán vágyom. Nem adnak ugyanis semmit hozzá az élethez, ez csak egy hazugság, ami miatt a többség mint valami megszállott, úgy hajtja a pénzt.

2015. márc. 6. 11:19
 25/87 anonim ***** válasza:

Egészséghez gigantikus zsé kell ezt jobb ha tudod,lelkihez mert könyvek is pénz.

Pont,hogy segédmunkásként max 50 évet fogsz élni és ki fogsz nézni 100-nak,tönkre megy mindened,se dugni se élni nem lesz erőd és pénzed se.

Erre gondolj.

2015. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 A kérdező kommentje:

"Mik a céljaid?Mit tudsz nyújtani? "


A nő mit tud nyújtani azon kívül hogy szépen mosolyog? Majd összetesszük amink van és el tudunk menni akkor nyaralni is!! Nem mintha olyan fontos lenne egy ócska nyaralás. Ha két ember szereti egymást akkor a sötét szobában is jól érzik magukat együtt.

2015. márc. 6. 11:22
 27/87 A kérdező kommentje:

"Plusz ugye a közeg olyanná válsz mint a többi segédmunkás,mit gondolsz miért nem mentem el diákmunkára árufeltöltőnek?

Mert elbutultam volna és igen el fogsz butulni ezek között az emberek között totálisan,nem vegyülünk olyan közeggel aki le fele visz."


TESSÉK? Dolgozni szégyen? Elbutulsz? Atyaúristen! Te dolgoztál már valaha bárhol is? Úristen...micsoda morális hanyatlás van..


Elvileg felnőtt emberek szégyennek tartják a munkát, csak mert abból nem lesz nagy dohány. Meg elbutulnak tőle szerintük.

2015. márc. 6. 11:23
 28/87 anonim ***** válasza:

Csak nem egy nő,mert élményekre vágynak,és bizony a férfi dolga a több pénz,akkor miért vagy férfi?

Mitől férfi a férfi a szemedben?

A nőknek FÉRFI kell,akire felnéznek,látják benne a potenciált,meg tudja őket dugni istenesen,van stílusa,tud élni.

Az őskorban is a férfiak dolgoztak(vadásztak) a nők meg otthon voltak és ez nem változott ma sem,annyiban,hogy ma a nő is dolgozhat de lényegesen kevesebb zséért.

Ez szted véletlen?

2015. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:

Nem érted kérdező.

Őszintén válaszolj kérlek,de nagyon.

A kollégáid milyenek?Mikről folynak a beszélgetések?

Hogyan jellenek meg?

Igen elbutulsz mert olyan a közeg,ne mond nekem,hogy a több diplomás mérnök dolgozik veletek,aki nyelveket beszél és van stílusa.


Én dolgozom igen a szakmámban IT vonal.

2015. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 A kérdező kommentje:

Attól vagyok férfi hogy határozott vagyok, erős, magabiztos. Én vagyok a mamut, aki védelmezi a nőt.


Én férfinak tartom magam viszonylag csóróként is. Erről szól az egész kérdésem. Hogy a nők csak azt tekintik férfinak aki vagyonosabb.

2015. márc. 6. 11:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!