Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor vagyok _férfi_ a nők szerint, ha pénzes vagyok? Miért jönnek mindig a fontos az egzisztencia dumával?

Figyelt kérdés
Miért csak az a férfi aki vagyonosabb? Miért jönnek mindig az emberek az undorító "a nők gondolnak a születendő gyermekeik jövőjére ezért tudatosabban választanak" dumákkal, mikor a sok kis pénzéhes csitri nem is szül gyereket leginkább soha?
2015. márc. 6. 10:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 A kérdező kommentje:
Áltlaában ott mikor kiderül hogy munkás vagyok. Legtöbbször pedig ők is munkások, de szerintem ők áhítják a jobb életet, ezért vágynak mérnökökre stb.
2015. márc. 6. 14:20
 72/87 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedsz általában?
2015. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 Noydra ***** válasza:

Tejóisten.

Na jó, most, hogy végigolvastam már eljutott a tudatomig, hogy 2 megoldás van.

1. Troll vagy és direkt csinálod

2. Te valami iszonyat buta vagy.


Random kiemelnék néhány részletet a teljesség igénye nélkül.:D


"Célom, hogy egészséges maradjak testileg, lelkileg"

Havi lfaszból? Na azt azért megnézném mit tudsz tenni érte.


"Akik szeretik egymás egy sötét szobában is el tudnak ücsörögni"

Most szopatsz? Akkor mik a hobbijaid, elfoglaltságaid, amihez nem kell pénz se? Ez? Ülni?


"Honnan tudod velem milyen gyereket vállalni? Röhej."

Lehetetle? Mert ennyi pénzből nem lehet, az is biztos. Ha csak a nőd nem keresne legalább 300 felett. Dehát azok biztos nem veled fognak gyereket csinálni, akinek jó a mekibe dolgozni.



Ja és férfi vagyok. Szerintem veled ellentétben.

2015. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 A kérdező kommentje:

Miért vagyok buta? Aki segédmunkás az csak buta lehet?


Érdekes én ismerek olyanokat akik segédmunkások és mégis van családjuk. Neked gondolom azért nincs még 30 felett se mert a pénzt gyűjtöd még mindig hozzá. Így nem is lesz sose.

2015. márc. 6. 14:31
 75/87 anonim ***** válasza:
24%

Random kiemelnék néhány részletet a teljesség igénye nélkül.:D


"Célom, hogy egészséges maradjak testileg, lelkileg"

Havi lfaszból? Na azt azért megnézném mit tudsz tenni érte.


Vigyáz magára, a lehetőségekhez képest nem hajtja túl magát, próbálja a lehetőségeihez képest fenntartani magát.


"Akik szeretik egymás egy sötét szobában is el tudnak ücsörögni"

Most szopatsz? Akkor mik a hobbijaid, elfoglaltságaid, amihez nem kell pénz se? Ez? Ülni?


Képletesen értette, arra gondolt, ha van aki szeret, már maga az idő is egy ajándék amit együtt tölthetnek.


"Honnan tudod velem milyen gyereket vállalni? Röhej."

Lehetetle? Mert ennyi pénzből nem lehet, az is biztos. Ha csak a nőd nem keresne legalább 300 felett. Dehát azok biztos nem veled fognak gyereket csinálni, akinek jó a mekibe dolgozni.


Lehet, pl egy nem tervezett gyerek - hidd el, nagyon, nagyon sok ilyen van - sőt, még olyan is ami egy fesztiválon fogant és azt se tudja a hölgyike, hogy ki az apuka. Szerintem ennél még egy "Mekiben" dolgozó apuka is jobb.


"Ja és férfi vagyok. Szerintem veled ellentétben"


Kedves #73-as, te tényleg egy igazi sötét férfi vagy :D

2015. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:

"Miért vagyok buta? Aki segédmunkás az csak buta lehet? "


már megint ezzel jössz?! irreleváns, h mi a foglalkozásod. buta vagy, és kész. ne kend rögtön erre, h biztos azért butáznak le mert segédmunkás vagy!

2015. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 A kérdező kommentje:
Buta vagoyk és kész? Mert te azt mondod?
2015. márc. 6. 14:51
 78/87 anonim ***** válasza:
Ne ezen lovagolj. Hol ismerkedsz általában?
2015. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
nem én mondom, hanem te mutatod magadról. nem fogod fel, amiket írnak neked, és ostoba érvelési hibákat követsz el.
2015. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe lehet utolsó, hogy nincs százalékod? Be lehet állítani, vagy már ennyire nullára pontozták a jó tanácsaidat?
2015. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!