Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor vagyok _férfi_ a nők szerint, ha pénzes vagyok? Miért jönnek mindig a fontos az egzisztencia dumával?

Figyelt kérdés
Miért csak az a férfi aki vagyonosabb? Miért jönnek mindig az emberek az undorító "a nők gondolnak a születendő gyermekeik jövőjére ezért tudatosabban választanak" dumákkal, mikor a sok kis pénzéhes csitri nem is szül gyereket leginkább soha?
2015. márc. 6. 10:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 A kérdező kommentje:

"Nem bántani akarlak,de látom sajnos az árakat,bivaly drágák a dolgok itthon,egy kg tanyasi csirkemellfilé 1600Ft,veszel zsírszegény túrót,ilyesmiket 5000Ft mivel ha házit veszel.

Most mondod szeretnél egészséges lenni,a házias ételek nem olcsók hosszútávon olcsóbbak mint a meki,de nem olcsóak.

Ha sportolsz is az is sok sok pénz pl:teszem azt kondizol na ott aztán kell zsebbe nyúlnod."


Nem tudom, egy nyugati országban vagyok segédmunkás. Nem dőzsölök, talán egy picit jobban is élek mintha otthon lennék ugyanez. Én tényleg elégedett vagyok az életnívómmal. Az viszont bosszant hogy a nők szerint ez egy nulla és én egy igénytelen tróger vagyok, mivel csak munkás vagyok.

2015. márc. 6. 11:55
 52/87 anonim ***** válasza:
0%

Hmmmm a nők kevesebb bért kapnak mint a pasik,ez miért van?


Mert a nőnek nem ez a dolga,hogy dolgozzon elvileg.


Oké ne lazsáljon de én most megint visszanyúlok az evolúcióra. Én sose fogadnék el nőtől,hogy beszálljon a költségekbe mert ez GEEK,csicska dolog,kifizettetem vele a részét,ez nem jó,egyből az értéked a szemükben zuhan lehet tudat alatt de zuhan.

Ez nem az,hogy engeded kihasználjon,nem.

Hanem ez az amikor látszik te megállsz a saját lábadon,máskép nem tudom leírni,mert így nem lehet.

2015. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 A kérdező kommentje:

"Mert a nőnek nem ez a dolga,hogy dolgozzon elvileg. "


Akkor mi a dolguk? :D Üljenek otthon nők lapja fórumot olvasgatva és várni a lovagjukat aki hajtja az életszínvonalat? Tudom hogy sok nő szeret így élni. Ki ne szeretne?

2015. márc. 6. 11:58
 54/87 anonim ***** válasza:

#52

Na azért az is túlzás amit te írsz. Én nem élnék úgy együtt egy férfival, hogy kb. ő tart el, ha már felnőtt nő létemre dolgozom akkor a saját dolgaimat is fizetni akarom, mert ettől (is) érzem magam felnőttnek, nem attól, hogy ott tanyázom egy férfinál aki mindent fizet utánam.

2015. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:

#54-es én ezt értem.


Csak ezzel akartam rávilágítani,hogy a férfi legyen férfi,és neki kell többet hazavinnie én így látom,mert mi vagyunk a FÉRFIak és nem csak azért mert farkunk van nem puncink.

2015. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
férfi vagyok, és sztem nem azért vagy egy 0, mert nincs pénzed, hanem mert méltatlankodsz, és nem fogod fel, hogy mit jelent a világ megismerése iránti igény és a műveltség.
2015. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
Szerintem totál mindegy ki visz haza többet, sőt, szerintem baromi gyerekes dolog azon rugózni, hogy jaaaaj a másik többet keres pedig én vagyok a FÉRFI brühühü. Azért egyáltalán nem ettől lesz férfi valaki, hogy többet visz haza, mint a barátnője. Most akkor te ezek szerint nem szívesen jönnél össze egy másik IT-s vagy bankár vagy bármilyen csajjal ha te mondjuk nettó 400-at keresel (most csak mondtam valamit) ő meg nettó 480-at? :D Ez aztán tényleg férfias felfogás lenne, mit ne mondjak, elmenekülni mert a másik kicsit többet keres.
2015. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 A kérdező kommentje:

"anem mert méltatlankodsz, és nem fogod fel, hogy mit jelent a világ megismerése iránti igény és a műveltség."


tessék?

2015. márc. 6. 12:20
 59/87 A kérdező kommentje:

"Na azért az is túlzás amit te írsz. Én nem élnék úgy együtt egy férfival, hogy kb. ő tart el, ha már felnőtt nő létemre dolgozom akkor a saját dolgaimat is fizetni akarom, mert ettől (is) érzem magam felnőttnek, nem attól, hogy ott tanyázom egy férfinál aki mindent fizet utánam."


látod, informatikus? Még egy nő is elismeri hogy nem vágyik arra hogy kitartsák. A nők is szeretnének függetlenek lenni valamennyire.

2015. márc. 6. 12:23
 60/87 anonim ***** válasza:
mit nem értesz? :DDD
2015. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!