Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok férfi inkább a k*rvákat becsüli, többre tartja a normális lányoknál?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 23:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/165 anonim ***** válasza:
82%
Azt a válaszomat pl. miért kellett lepontozni, amiben azt írtam,hogy szeretkezni szoktam a partneremmel, bárki is az? Az jobban tetszene, ha kefélnék, mint egy állat és csak azt nézném,hogy én élvezzek el? A partnerem pedig kit érdekel? Ez a helyén való?
2016. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/165 anonim ***** válasza:
100%
Azért számít, hogy ő is élvezze, mert az nekem ad még egy pluszt, még nagyobb számomra az élvezet. A másik dolog pedig az, hogy egy prosti is ember, nem pedig egy tárgy, amit használok. Ha csak arról szólna nálam a szex, hogy elélvezzek, aztán kész, akkor vennék egy műpuncit, aztán adj neki!
2016. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/165 anonim ***** válasza:
40%

Akkor én itt most alaposan rákontrázok a kérdésre:


Miért van az, hogy nagyon sok nő inkább a primitív vadparasztokat becsüli, többre tartja a normális férfiaknál?


Na erre varrjatok gombot "ti normális lányok".

2016. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/165 anonim ***** válasza:
62%
Ki mondta neked, hogy ő normális? Csak mert a normálisak nevében beszélt?
2016. aug. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/165 anonim ***** válasza:
77%

Nincs olyan, hogy normális. Mindenkinek más a normális.

Azok a "normális lányok" valószínűleg ugyanolyan felszínesek, mint a primitív vadbarmaik.

2016. aug. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/165 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon jó érzés ilyesmiket hallani, hogy „érzem, ahogy feszíti a farkad a pumcim és ez nagyon jó” Vagy amikor levetkőzök: Nem panaszkodhatsz, elvagy látva rendesen. Olyan is volt, hogy meglátta a nő, mondta, hogy „ez szép méretes, az előbb telefonált a barátnőm, hogy volt egy nagy darab vendége, na gondolta, ennek biztos jó nagy szerszáma van, megfog szenvedni vele, aztán leöltözött a fickó és alig volt valami neki.˝ Ennyi! Vékony testalkat, 176 cm magasság, de legalább egészséges 17-18 cm-es farokméret, nem pedig szénné gyúrt test, 10 cm-es bébi répával. :)
2016. aug. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/165 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg itt van a kutya elásva: "Helyes. Legalább századannyi energiát sem kell befektetnem ahhoz, hogy megdughassalak. Tulajdonképpen mindketten jól járunk."


Tehát: Sokan egyszerűen csak lusták ahhoz, hogy bármi kis energiát is belefektessenek a nő megszerzésébe, hogy kivárjanak, hogy kialakuljon a bizalom, a komolyabb érzések, nekik rögtön és azonnal kell, és így még a kisujjukat se kell megmozdítani, csak leperkálni egy kis pénzt. Nem kell hallgatni a nő "rinyálást", nem kell kedveskedni, stb., csak mehet vele a menet, és ennyi. És akkor, amikor a pasinak van hozzá kedve. Megértem, hogy sokan nagyokat csalódtak normálisnak hitt lányokban, sokakat kikosaraztak, stb., de ez nem azt jelenti, hogy a ténylegesen normális lányok nem is léteznek. Érdekes módon sokan képesek rendes párkapcsolatban élni, szeretetben/szerelemben, nekik mégiscsak sikerült normálisat találni! Ez egyszerűen csak hozzáállás és nézőpont kérdése. És vannak szerencsésebbek, meg szerencsétlenebbek társkeresés terén. De ennek a miértjeibe most inkább nem mennék bele, túl hosszú lenne...

2016. aug. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/165 A kérdező kommentje:

24#

Szívemből szóltál :).

2016. aug. 27. 01:16
 19/165 anonim ***** válasza:
74%
Meg orális témában sem vagyok egy balfék, csak ugye ezt a „normális˝ lányoknak sajnos nélkülözniük kell, mert ugye a külsőm miatt pattintanak. Na jó régebben volt egy két kalandom, voltak olyan szerencsés hölgyek, akik megtapasztalták, hogy mi is a valódi orgazmus, szemben azzal a ˝egy kicsit jó volt˝ érzéssel,amit addig éreztek. Milyen szerény vagyok, amit szeretek magamban, az a szerénység. :) Hülyeség...jó lenne már egy barátnő.
2016. aug. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/165 anonim ***** válasza:
10%
Vannak szerencsétlenebbek társkeresés terén. Igen, akiknek elb..aszta a természet a külsejét. Azaz rondának születtek. Az ilyen tanácsokat meg véletlenül sem szeretném olvasni, hogy fodrász, valami divatos ruha, mert próbáltam nem egyszer, nem kétszer, semmit nem ér, akinek ronda, levágni való feje van, annak olyan is marad, bármit csinál. Talán akkor volt valami ”siker” félém a lányoknál, amikor fel volt zselézve a hajam. Csakhogy egy jó ideje nem zselézem.
2016. aug. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!