Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok férfi inkább a k*rvákat becsüli, többre tartja a normális lányoknál?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 23:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/165 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Gondolom azért,mert a "ku.rvák" éppen azért ku.rvák,mert nem kell velük annyit vacakolni,mint a "normális nőkkel"...ELSŐ SZÓRA terpesztenek, lazítják el a hátsójukat,meg tátják ki jó nagyra a szájukat...A "normális" lányokra meg RENGETEG IDŐT,ENERGIÁT,PÉNZT kell(Kellene...) költeni sokszor,mire "beadják a derekukat"...Ez meg ugyan melyik férfinek lenne kedvérevaló dolog? Ez is olyan mint egy vásárlás a boltban...Nemtudom,hogy kinek érné meg az,hogy mondjuk egy szép könyvet a boltban megvenne mondjuk 10000 ft-ért,miközben ugyanazt a könyvet mondjuk egy utcai árustol megvehetné mondjuk 600 ft-ért is...Lehet hogy némileg igénytelenebb kiadásban,de a lényeg,a könyv TARTALMI RÉSZE,az ugyanaz volna...Megérné valakinek is ez esetben a drágább könyvet megvenni? Ugye hogy nem? Viszont természetesen ha már HÁZASTÁRSAT keres valaki,akkor az már egy teljesen más téma...Aki FELESÉGNEK is ku.rvát választ,az már nagyon ostoba egy ürge...
2016. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/165 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam én udvarolni átlagos vagy csúnyácska lánynak is, sőt inkább azoknak, mert tudom,hogy a szép csajoknál semmi esélyem. Csúnyácskáknak is mi a szempont? "Helyes pasi kell". Akkor kelljen nekik, aztán sírjanak, hogy egyedül vannak, mert a helyes pasi vagy észre sem veszi őket,vagy megdugja és ott hagyja. Teszek rá az egészre ezek után! Úgy állnak hozzá, ahogy akarnak, de akkor engem se merjen egyik se megszólni, hogy nem ideg betegeskedek azon,hogy miért nincs nőm, meg nem mászok a falra, mert szexhiányom van,hanem elmegyek egy prostihoz. Ne várjuk már el,hogy még olyasmiért küzdjek, amiért eleget küzdöttem, de eredmény semmi, ha lehet ne erőltessem már a végtelenségig,ami nem megy. A külsőm miatt ugye...
2016. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/165 anonim ***** válasza:
100%
#47: De egy átlagos külsejű, szerény, csendes lánnyal igen. Amúgy nem kell szélsőséges példákat hozni, más dolog az, ha valaki bálna, és még igénytelen is, meg megint más dolog, ha valaki - pl. egy féri - szimplán kevésbé jóképű, vagy visszahúzódóbb típus, a kettőt ne keverjük már össze. Én pl. nem tartom magam jó pasinak (rendszerint azt mondják rám, hogy átlagos vagyok), visszahúzódó is vagyok, így eleve alig akart megismerni bárki is, és sorban elutasítottak, míg én sok átlagos külsejű, csendes lányt elfogadtam volna, régebben itt is beszélgettem nem egy olyannal, aki nyafogott, hogy magányos, nem kell egy pasinak sem, toleráltam a problémáikat, normálisaknak tartottam őket, de sosem lett semmi ezekből az ismerkedésekből, mert leráztak vagy szó nélkül eltűntek, és még nekem kellett volna szarul éreznem magam, mert biztosan én csináltam volna rosszul valamit.
2016. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/165 anonim ***** válasza:
81%

En meg azert, mert olyan betegsegem van, amit a megszokott orvostudomany alig ismer, diagnosztizalni se lehet rendesen, csak eddig ez a legvaloszinubb magyarazat. A normal orvosokat nem is erdekli, mi a panaszom, oda se figyelnek, nem is akarnak segiteni mert nem reumas oreg neni vagyok, akit megszoktak. A betegseg lenyege egy elszaporodott parazita, ami kvazi megeszi elolem a tapanyagot, hiaba zabalok, nem latszik meg, cserebe rendszeresen rosszul vagyok es egyeb tunetek. Gyogymodkent egy kieheztetos dieta a legjobb megoldas, csak ugye attol egy ev alatt le is fogytam a nagynehezen megszerzett 10 kilomat. Sajnos gyerekkoromban harapodzott el nagyon a dolog, akkor sem akart rajtam senki segiteni, de tudom, az en hibam, hogy 12 evesen nem forradalmasitottam az egeszsegugyet es cselekedtem felnott emberek (orvosok, szulok) helyett. Jo, mi? Guszta, mi? Es ezt kene reszletesen elmeselnem minden lanynak, hogy tudja, nem beleszaros igenytelen vagyok? Hiaba, beteg ember se kell nekik, persze altalaban meg megy a szoveg, hogy oket fogadjak el, ahogy vannak. Es azt is olyan konnyu mondani, hogy biztos minden a sikertelen sracok hibaja, mert mindenki elete ugyanolyan klises, es biztos az a 2 erv amit maximum ki tud preselni magabol ervenyes mindenkire.

Mindemellett en kuzdok folyamatosan az egeszsegemert es egy jobb kulsoert, de akiknek ez gyarilag megadatik, sosem fogja megerteni, milyen pechesnek szuletni. Empatia lvl nulla. Helyette van ignoralas meg lenezo pillantasok. Jo, mi?

2016. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/165 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát az így van, én milyen felszínes szemétláda vagyok mert nem vonzódom a 150 kg-os izzadtság szagú nőkhöz, hogy ezért dögöljek meg! Az nem baj,hogy engem elküldenek a p.csába, ne égessem már a nőt,hogy oda merek menni, mert jaj, meglátja az utca végéről az a helyes pasi,és milyen égő már szegény átlagos lánynak,ha meglátja,hogy ott vagyok vele. Ennyit erről!
2016. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/165 anonim ***** válasza:
61%
Figyelj! Ti akartátok,hogy így legyen! magatoknak köszönhetitek! Nem hiába van ennyi negatív komment itt, sőt más fórumokon is,ha nőkről, párkapcsolatról van szó. Tulajdonképen munkát is ti adtok a prostiknak, azáltal, hogy elutasítjátok az átlagos,vagy épen az alatti férfiak közeledését. Milyen érzés, hogy közvetve segítesz egy olyan nőnek, akinek a "munkáját" teljes mértékben elítéled? :)
2016. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/165 anonim ***** válasza:
23%
gondoltam hogy ide nyögöd hogy én mi jogon jöjjek össze átlagos pasival mikor te se jönnél össze 150 kilós nővel.... ti kreáltátok ezt nem mi.. és neked nem mindegy ki kivel dug?
2016. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/165 anonim ***** válasza:
79%
Ha egyszer az életben kaptam volna esélyt egy olyan nőtől,aki tetszik nekem, nem csak ilyen "kikezdenek velem, de aztán pár nap,vagy pár hónap után otthagynak szórakozásból, meg találkozás után eltűnnek, vagy hívja a barátnőjét,hogy kinevessenek" dolgok történtek volna velem, akkor nem lenne egy rossz szavam sem. Ha rossz dolgokat kaptam,tapasztaltam, akkor miért legyek pozitív véleménnyel? Ezt mondd meg! Olyan vagyok,hogy amit kapok,azt adom vissza. Ez ilyen egyszerű!
2016. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/165 A kérdező kommentje:

"Milyen érzés, hogy közvetve segítesz egy olyan nőnek, akinek a "munkáját" teljes mértékben elítéled? :)"


Kicsit sem vagy előítéletes. Á, dehogyis. :)

Szerinted akinek a lába között punci van akkor már ugyanolyan mint a többi?!

2016. aug. 27. 11:36
 60/165 anonim ***** válasza:
100%
#56: Sajnos nem sok kivétel akad, a legtöbb "normális" nő is csak szájhős. Előadják, hogy ők nem olyanok, nem tűnnek el szó nélkül, aztán tessék, 10-ből kb. 8 nő ezt csinálja. Előadják, hogy nekik elég egy átlagos külsejű, kedves, odafigyelő faszi, aztán ha jelentkezik egy ilyen, akkor azzal jönnek, hogy hát ez ma már alapkövetelmény, és ez így önmagában véve kevés, és még x+1 feltételnek kell megfelelni ahhoz, hogy egyáltalán számításba vegyenek mint potenciális partnerjelöltet. Sok nőnél próbálkoztam neten is, személyesen is, gyakorlatilag nulla eredménnyel, még egy találkozást is alig tudtam összehozni, pedig többen mondták, hogy értelmes, normális ürge vagyok, házias is, de valahogy mégse érez irántam senki semmi pluszt, és rendszerint annyit kapok, hogy átlagos külsejű vagyok, vagy hogy nincs semmi probléma a kinézetemmel. És hát elég furcsa, hogy több tucat esetből semmi nem sikerül, hogy én senkinek sem vagyok az esete. Itt is beszélgettem nem egy olyan nővel, aki csak siránkozott, hogy senki nem néz rá, milyen magányos, barátai sincsenek, soha nem jár sehová stb., és érdeked módon még véletlenül sem alakult ki egyikükkel sem semmi, pedig én még testi-lelki betegségeket is igyekeztem tolerálni. Úgyhogy nagyon sajnálom szegény nőket, biztosan rossz lehet nekik, én már nem is akarok kezdeményezni senkinél sem ezek után, mert nem látom értelmét.
2016. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!