Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok férfi inkább a k*rvákat becsüli, többre tartja a normális lányoknál?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 23:10
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/165 anonim ***** válasza:
68%
Nagyobb tiszteletet kap, még jó,azok sem szeretik,ha bunkó velük az ember. Ha normálisan viselkedik velük, az ember, akkor ő is normális velük. Majd hülye leszek bunkózni annál a prostinál,akihez esetleg szeretnék még visszamenni. A "normális" nőnek meg azért adjak tiszteletet,hogy cserébe elküldjön a bús p.csába, mert nem vagyok macsóman? Teljesen hülye azért nem vagyok. :)
2016. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/165 A kérdező kommentje:

Ha nem adnal neki penzt rad se nezne. Talan meg jobban megvetne mint egy nemfizetos csaj.

Persze, hogy magaba mit gondol az nem számit. :) Csak az "erzes",hogy valakinek "bejossz", meglegyen. Az egesz szinjatszas.

2016. aug. 27. 11:52
 63/165 anonim ***** válasza:
80%
Nézzük csak: Vajon társkeresőn, vagy személyesen próbálkozzak ismerkedni... nézzük, nem vagyok jóképű, nem válaszolnak, vagy talán akad,aki válaszol, beszélgetések, ismerkedés, találkozás...kiderül,hogy mégsem engem keresett, vagy előjön a még nem felejtettem el az exem szöveggel. Eredmény: Semmi. hagyjuk is a p.csába! Lássuk csak: pl rosszlányok.(hu) na ő jól is néz ki, beszámolók szerint is érdemes elmenni hozzá, na akkor tárcsázzuk a megadott számot. :)
2016. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/165 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen más téma a barátnő és egy prosti. Nem is lehet egy napon említeni.


Az egyik egy SZOLGÁLTATÁS, ami kizárólag arra hivatott, hogy a kliens érdekeit kielégítse, majd az teljes mértékben és elégedetten távozzon.


A másik eset, pedig ideális esetben egy KÖZÖS KÖLCSÖNÖS SZERETETEN és elfogadáson alapuló testi/ lelki PÁRKAPCSOLAT, amiben nincs helye anyagi ellen szolgáltatásnak és nem kizárólag a szexuális aktusra terjed ki az együttlét.


Aki azzal jön, hogy egy randevúra ő mennyit költ a nagy semmiért az inkább ne erőltesse, mert neki csak egy "üzleti" befektetési kockázat, ami vagy megtérül vagy nem, vagy lesz szex a végén vagy nem.


Vagy lássuk csak,

valamilyen szinten megértem azokat a pasikat akik a külső adottságaik miatt fordulnak a szolgáltatóhoz vagyis mindig lekoptatták őket, de aki azzal érvel,hogy azért jár el, mert a nők hisztisek, bonyolultak, különböző igényeik vannak, lelki betegek stb.

Hát akkor vagy nagyon beválasztott az ipse és rossz nőknek csapta a szelet, mert attól még léteznek relatív normális nők is, nem hiszem el, hogy csak flúgos nők élnek és ezért kell fizetőshöz járni. És igen egy barátnő szociális érzékenységet kíván, oda figyelést vagyis egy teljes embert nem csak a f*rkat.

Soha eszembe se jutna párhuzamot vonni egy chippendale faszi és egy férfi közé akihez teljes érzelmi szállal vonzódok.

Teljesen abszurdnak érzem az összehasonlítást, teljesen más téma egy érzelem mentes, kb. mint a benzinkutas vagy a mosógépszerelőről beszélnénk. Őt sem érdekli kedves vagyok - e vele csak megkapja a pénzét.

2016. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/165 anonim ***** válasza:
100%
#58: Látod, sok nő szemében egyenértékű az, ha férfiként valaki nem kezd egy elhízott, igénytelen nővel, illetve az, ha egy nő nem ad esélyt egy átlagos külsejű hapsinak. Ebből is látszik az, hogy a férfiak és a nők sokszor igen különbözően ítélik meg azt, hogy ki és mi az átlagos. Aztán persze az ilyen nők siránkoznak, hogy nem becsülik meg őket, és nincs senkijük. Persze egyeseknél az a legnagyobb aduász, hogy te sem jönnél össze egy másfél mázsás, igénytelen kocával. Miért, ők összejönnének egy hasonló hapsival? Én azt tapasztaltam, hogy míg nagyon sok férfi igyekszik a lehető legtöbb lánynak esélyt adni az ismerkedésre, és tolerálni a másikban mindenfélét, addig nagyon sok nő már az átlagos külsejű faszikat is elhajtja, és ha egy pici hibát is találnak benned, akkor kikiáltanak nem normálisnak, utána meg jönnek azzal a szöveggel, hogy őket csak a nem normálisak találják meg.
2016. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/165 anonim ***** válasza:
100%
"Ha nem adnal neki penzt rad se nezne. Talan meg jobban megvetne mint egy nemfizetos csaj." Ebben nem lennék olyan biztos, mert voltak olyan prostik,akivel eltudtam beszélgetni, nem az volt, hogy végeztünk, és akkor mehetsz, a pénzt megkaptam, túlestem rajtad. Míg a "normális" lányokat meg sem közelíthetem.
2016. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/165 anonim ***** válasza:
82%

De ugye itt senki nem érzi magát normális férfinak, miután mindennek elhordtátok az összes nőt? :-)


Addig senkinek nem lesz jobb, amíg a mutogatás megy és nem gondolkodik el rajta, hogy lehet ő is tehet a saját szerencsétlenségéről.


F

2016. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/165 anonim ***** válasza:
100%
66-os leírta a lényeget. Nem lenne semmi gondom azzal,hogy odaadónak,megértőnek kell lennem, lelkiznék vagy bármi ilyesmi, de ha nem adtak nekem esélyt a nők,és nem is adnak,akkor mit csináljak? Próbálkozni felesleges, ezt már tapasztaltam, igényeim pedig vannak nekem is.
2016. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/165 anonim ***** válasza:
De jobban belegondolva, már nem is érdekel annyira a prostizás sem, semmi "újdonság", extra sincs abban sem. Valami más elfoglaltságot kell keresnem, ami szórakoztat.
2016. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/165 A kérdező kommentje:

a pénzt megkaptam, túlestem rajtad. Míg a "normális" lányokat meg sem közelíthetem.

Ha a "normalis lanyokon" is csak tul akarsz lenni egy numeraval akkor ne is csodalkozz, hogy nem foglalkoznak veled.

Mellesleg beszelgetni barkivel lehet. ;) Beszelgetni olyannal is szoktam aki nem jon be kulsore es olyan is szokott velem beszelni akinek en nem vagyok az esete. Szoval attol meg nem jossz be neki mert dumal veled par mondatot.

Megjatsza,hogy egy isten vagy de mindezt a penzedert. A szexet ugysem elvezi. Neha parkapcsolatban se elvezi a no, nemhogy olyannal akitol a valosagban talan meg undorodik is. De penzert barmit megjatszanak neked.

2016. aug. 27. 12:05
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!