Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok férfi inkább a k*rvákat becsüli, többre tartja a normális lányoknál?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 23:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/165 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy prostinál minden a vevőről szól ezért.

Nem kell a pénzen kívül bele adni semmilyen pluszt, figyelmességet, alkalmazkodást, hűséget, ezért marhára kényelmes, ezért csak a pozitív benyomások maradnak meg a férfiben.

A prosti agyon dicséri csak attól, hogy létezik.


Ellenben egy valódi párkapcsolatba sokkal többet kell magából adni a srácnak és igen, mint minden kapcsolatban alkalmazkodnia kell. Hát kb. ezért. :)

2016. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/165 A kérdező kommentje:

Jól van. En itt befejeztem. Nem fogok egy csapat kannal azon civakodni,hogy kinek van igaza.

Legyen nektek igazatok! Na csók.

2016. aug. 27. 10:04
 43/165 anonim ***** válasza:
77%
El nem tudom képzelni milyen körülmények között élhet egy olyan ember, akinek a környezetében egyetlen boldog pár vagy normális, példamutató kapcsolat sincs. Az én ismerőseim mind normálisak (férfiak, nők egyaránt), nem felszínesek, képesek együtt élni, horribile dictu össze is házasodnak és gyerekeik vannak.
2016. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/165 anonim ***** válasza:
64%

"Jól van. En itt befejeztem. Nem fogok egy csapat kannal azon civakodni,hogy kinek van igaza.

Legyen nektek igazatok! Na csók." Jó lenne,ha tudnánk cserélni egy évre, vagy azokkal cserélhetnék, akik sikeresek a nőknél, egy évre ők élnének az én bőrömben, egy évre én az övékben. Aztán egy év után megkérdezném,hogy na, hogy ment a csajozás? Ráteszem az életem, hogy ugyanígy állnának hozzá a dolgokhoz, mint én most, hacsak jó néhány fel nem kötné magát. Annyi a különbség ebben a kinek van ebben igaza, kinek nincs dologban,hogy én tapasztalatból beszélek, olyan tapasztalatból,amit átéltem, nem pedig ilyen látok ilyen,meg olyan párokat az utcán, de azt se tudom,hogy miért vannak együtt.

2016. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/165 anonim ***** válasza:
40%
mert azoknál könnyebb dolgunk van meg sok qrwa jobban törődik a férfival mint ti! gondoltam hogy ide okádjátok hogy elég ha 1 férfi kedves meg humoros dumát ha ez így lenne nem lenne ennyi szűz 20-30 éves férfi az országban!de szerencsére sok férfi már kezd rá jönni hogy milyenek vagytok 100% ban a külső meg az anyagiak számítanak nektek
2016. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/165 anonim ***** válasza:
79%
Én csak azt nem értem, ha szinte mindenki szerint egy izmos testtel leesik a bugyi, akkor miért nem vagytok izmosak?
2016. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/165 A kérdező kommentje:

"Külső meg az anyagiak számítanak nektek".


De hát ti se jonnetek ossze egy igenytelen, 150 kilos novel.

A prostiknak is szamitanak az anyagiak. Vagy az nem baj? :')

2016. aug. 27. 10:36
 48/165 anonim ***** válasza:
28%
"Én csak azt nem értem, ha szinte mindenki szerint egy izmos testtel leesik a bugyi, akkor miért nem vagytok izmosak?" Én pl. azért nem, mert hiába eszek akármit,ami állítólag hizlal, nem jön fel rám tömeg, csak szálkásodom, ha edzek. Amíg más elmegy egy cukrászda előtt,hogy 3 kg már felugrott, én megehetek 6 szelet sütit, mert ugye az hizlal állítólag, talán feljön rám 2dkg.
2016. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/165 anonim ***** válasza:
76%
Úgy látom, sokaknak fájt az esti hozzászólásom, miszerint nem mindenki normális attól, hogy ő annak tartja magát. Mondjuk nem is vártam mást, mint lepontozást az igazságért, észérvekkel senki nem cáfolta meg a kijelentésemet, igaz, az itteni törzsközönségtől ez már túlzott elvárás is lenne. Pedig attól, hogy valaki annyira betegesen félénk, hogy egy randin képtelen néhány értelmes mondatot elmondani, még nem lesz normális, bármennyire is annak képzeli magát. Vagy az a csaj sem, aki átlagos külsővel, súlyos önbizalomhiánnyal és depresszióval a nagymenő városi fiúkák után kajtat, hiába tudja, hogy azok le se szarják őt. Mert ilyenbe is futottam már bele, én esélyt akartam neki adni, nem akartam őt eldobni azért, mert problémái vannak, de lerázott, mert neki a nagymenők kellenek. Persze rajta kívül kb. mindenki hülye, a nagymenők is, mert nem veszik őt észre, a családja is, mert nem engedik, hogy azt csinálja, amit akar, én is, mert 31 évesen megpróbáltam őt megismerni, aki 24 éves, és durván megbántott, hogy ő nem 60 évesekkel akar ismerkedni, utána meg csodálkozik, hogy miért nem állok vele szóba. De ha megkérdezné tőle valaki, hogy normálisnak tartja-e magát, akkor tutira azt mondaná, hogy igen. Sajnos a "normális" lányok nagy része is csak beképzelt, felszínes kis senki, irreálisan magas elvárásokkal. Talán nem ártana elgondolkodni azon, hogy miért van ennyi elkeseredett férfiember a világon, akik sokszor átlagos külsejű, normálisnak tűnő csajoktól kapják meg a legdurvább és legmegalázóbb elutasításokat.
2016. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/165 anonim ***** válasza:
95%
"A prostiknak is szamitanak az anyagiak. Vagy az nem baj? :')" Az legalább nem felesleges pénz és idő pocsékolás, ott kap is az ember valamit, ellentétben azzal, amikor egy "normális" lánnyal próbál ismerkedni. 150kg-ossal nem jönnék össze az tény, de ti nem,hogy 150 kg-osnak nem adtok esélyt, hanem annak sem,aki már kicsit átlag alatti külsővel rendelkezik, ez a különbség.
2016. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!