Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok férfi inkább a k*rvákat becsüli, többre tartja a normális lányoknál?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 23:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/165 A kérdező kommentje:

27#

Talán ha magabiztosabb lennel nagyobb sikered lenne a noknel.

Ismerek jo par olyan ferfit akik nem a leghelyesebbek, de megcsak nem is gazdagok es megis van baratnojuk.

Bàr ezeknek a pasiknak hihetlen humorerzekuk van. :) Nincs perc, hogy ne mosolyogtatna meg valamivel a masikat.A humorerzek melle akad eleg onbizalma is.

Hiaba nem egy Adonisz, megis oda vannak erte a nok.:)

2016. aug. 27. 01:32
 22/165 anonim ***** válasza:
83%

Soha nem jártam még prostinál, de az alábbi okokat tudom elképzelni:

mindenki azt kapja, amire számít, nincsenek játszmázások, nincsen a szokásos 'én nő vagyok, tehát én vagyok az úrnő, te meg kis pincsi, kaparj és szórakoztass' lekezelő hozzáállás, ráadásul felteszem, hogy a normálisabb / profibb prostik azért képesek megadni azt az alap udvariasságot a férfiak irányába, amit a legtöbb hivatása szerint nem prostiban fel sem merül, hogy tán kéne, ellenben magával szemben 1000%ban elvárja.

Szóval én úgy képzelem, hogy ha valakinek az a hivatása, hogy a férfiak jól érezzék magukat vele, akkor (értelemszerűen nem az alsó kategóriásokról beszélek) az sokkal jobban oda fog figyelni a férfira, és megadni neki azokat a szükségleteket a szexen kívül is, amikre a legtöbb férfinek igénye van, viszont nagyon kevés nőtől lehet manapság megkapni (pl. a tiszteletteljes bánásmódot és az alapvető udvariasságot, a korrektséget, és hogy ne azt érezze, hogy neki, mint férfinak alapból alacsonyabb szintről kell indulnia, mint a NŐnek, így csupa nagybetűvel)

2016. aug. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/165 anonim ***** válasza:
90%
#27: Nem, nincs igazad. Egyáltalán nem csak attól lehet sikeres valaki a társkeresés terén, ha jól néz ki. Ahogy a kérdező is írta, az önbizalom, a stílus, a modor, a kisugárzás! Ezek rengeteget nyomnak a latba. Én jelenleg bolondulok egy olyan férfiért, aki abszolút nem néz ki jól, de mégis olyan stílusa, humorérzéke, és kisugárzása van, hogy már szinte attól izgalmi állapotba kerülök, ha csak 1 méteres távolságba kerülök hozzá, ennyire vonzó számomra. Pluszban belső értékei is bőven vannak, úgyhogy fél karom adnám érte!
2016. aug. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/165 anonim ***** válasza:
89%
egyszerübb a szociális kapcsolatok fentartásához érzelmi intelegicia kéne
2016. aug. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/165 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem igaz, húzd ki a fejedet a hátsódból.


N

2016. aug. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/165 anonim ***** válasza:
67%
Normális lányok= Nagyravágyó,defektes,finnyás,hisztis
2016. aug. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/165 anonim ***** válasza:
28%
Eleve a kiindulás hibás, mármint az, hogy te normális lány vagy. Ha valóban az lennél, akkor megbecsülnének, és már rég lenne pasid.
2016. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/165 A kérdező kommentje:

27#

Azért nem becsulnek mert nem dugok penzert es nem teszem szet a labam akarkinek!

Neked miert nincs csajod?? Mi?

2016. aug. 27. 08:52
 29/165 A kérdező kommentje:

Még az is "ellenem szól",hogy nagyon bizalmatlan vagyok. Nem tudok akarkiben megbizni csak ugy 5 perc alatt. Ehhez nekem idő kell. Nem direkt csinalom!

Ahogy írtak az előző hozzászólok,hogy nekik pedig nincs turelmuk varni egy hasonlo kaliberu lanyra inkabb prostihoz mennek.

2016. aug. 27. 08:58
 30/165 anonim ***** válasza:
73%
#17: Bármi kis energiát? Bármi kis energiát? :D Felettébb érdekes, hogy egy jóvágású elit pasasnak egy Joule-nyi energiát sem kell belefektetni, hogy titeket megszerezzen, miközben egy középszerű srácnak vért kell izzadnia pusztán ahhoz, hogy egyáltalán észrevegyék. A jóvágású elit tök mindegy, hogy mit csinál, milyen természetű, az sokkal vonzóbb lesz a szemetekben, mint egy pontosan ugyanilyen (vagy esetleg ennél szintekkel jobb) attitűddel rendelkező középszerű férfi. Ugyebár a sokszor emlegetett kettős mérce. Röhögve szedi össze a jobbnál jobb nőket, röhögve válogat az összes létező női kategória között, amihez/akihez épp kedve van, azt húzza meg, és mellesleg a nőket is büszkeséggel tölti el, hogy "felszedte" őket a város népszerű bikája, teljesen mindegy, milyen aljas, milyen féreg, milyen hazug, nektek akkor is bejön. Ne akard már megcáfolni a valóságos tényeket, amikor NORMÁLIS nők is a nyálukat csorgatva olvadoznak utánuk, le se szarva az említett macsók belső tulajdonságait, belső "értékeit". Na ezért nem vagyok hajlandó értetek "küzdeni" egy percet sem, mind egyformák vagytok, mind ugyanarra vágytok, mindannyian manipulálhatóak vagytok egy-egy bunkó, tapló habitusú, izmos felsőtesttel rendelkező pasas láttán.
2016. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!