Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm terhes és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm terhes és meg akarja tartani a gyereket, de én nem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja tervezem, hogy szakítok a barátnőmmel, de két héttel ezelőtt szeretkeztünk és szerintem direkt nem vette be a gyógyszerét, hogy magához láncoljon. Mit tudok ilyenkor tenni?

2017. jan. 15. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 A kérdező kommentje:

30-as az egy dolog hogy idióta voltam és megbíztam benne annyira, hogy ha utoljára lefekszünk akkor nem csinál semmi hülyeséget, de az, hogy ő számító módon átvert és gyerekkel akar magához láncolni egy külön kategória...


Mi van akkor ha én a bíróság kötelezése ellenére sem vagyok hajlandó belemenni a DNS vizsgálatba, esetleg a vizsgálat elől elköltözök külföldre?

2017. jan. 15. 21:11
 32/78 anonim ***** válasza:
71%
bíróság kötelez a DNS vizsgálatra és onnantól fizetsz
2017. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 A kérdező kommentje:
32-es olvasd el a 30-as kommentemet...
2017. jan. 15. 21:13
 34/78 A kérdező kommentje:
31-es*
2017. jan. 15. 21:14
 35/78 anonim ***** válasza:
84%
Óvszert húzni kisfiú voltál, hát most megfizetsz érte. Szó szerint. Már az is kamugyanús, hogy majd miattad nem vett be gyógyszert a csaj. Tényleg undorít, amiért már egy j ideje szakítani akartál vele, de azért szexelsz vele. Ennyi erővel azt is gondolhatta, hogy ő életed szerelme, meg minden. Ha nem tetszik, hogy fizetned kell, menj csak be a boltba, és nézd meg, mennyibe kerül egy babakocsi, vagy akár csak egy csomag pelenka. Gondolj bele, neki mennyi pénzt kell beleáldozni a kisbabába.
2017. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
80%
gyáva
2017. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
4%

Pajti, senkit nem érdekel, hogy akarsz-e DNS vizsgálatot, vagy sem. Te leszel az apa és automátis levonják a fizetésedből a tartásdíjat. A DNS vizsgálat a te érdekedben történhet, amellyel bizonyíthatod, hogy mégsem te vagy az apa. Ennyi. A férfiak érdekeit a kutya nem nézi. Ahogy mondtam, az állam abban érdekelt hogy legyen egy férfi, aki helyette eltartja a gyereket, az államnak csak ez számít.


Régen, amikor még nem volt DNS vizsgálat, az "élelmesebb" nők bemondták vagy 20 jól kereső férfi nevét és a biróság vércsoport meg hasonlók alapján kimatekolta, ki a legvalószínűbb apajelölt. Így lett konkrétan egy idősebb ismerősömnek még egy gyereke, anélkül, hogy látta volna a nőt előtte. Férfiak jogai, ugyan már...

2017. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 A kérdező kommentje:
De nem mennék el egyáltalán a vizsgálaatra sem. Mit tehetnek? Ha elmegyek külföldre rokonaimhoz akkor meg főleg...
2017. jan. 15. 21:27
 39/78 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy 16? Mondjuk szerintem még azoknak is több eszük van mint neked.Sajnálom a volt csajod, hogy egy ilyen életképtelen pasira pazarolta az idejét plusz,hogy tőled esett teherbe. A gyereket is sajnálom,hogy ilyen apja van aki már születése előtt letagadja.Elárulhatnád hogy,ha valakivel szakítani akarsz miért is húzod egy hónapig és ami a leginkább érdekes,hogy miért is fekszel le vele? Jó,hogy nem már azt ki nem találod,hogy megerőszakolt te meg folyamatosan tiltakoztál szex közben annyira,hogy sikerült telibe is verni.Általános iskolába is már tartanak felvilágosító órákat,hogy lesz a gyerek de elmondom neked ha eddig nem tudtad volna kell hozzá egy kuki meg egy nuni is ha nincs kuki nincs gyerek szóval ha nem fekszel le a volt barátnőddel nem sikerült volna az a hatalmas "gonosz" terve miszerint teherbe esik egy alul iskolázott hajléktalantól.Abortuszra nem kötelezheted mert az ő teste és az ő döntése, a te döntésed annyiból áll,hogy része leszel e a gyerek és az exed életének amennyiben nem és a te gyereked FIZETNED KELL! Tiltakoznod fölösleges mert a bíróság beidéz.De elmondanám neked,hogy az a kis gyerektartás semmi amit kifizethetnek veled mert sokkal többe kerül egy gyerek ráadásul míg te éled boldogan az életedet addig a nő 18 évig sőt egész életére kötelessége van a gyerek iránt.Utóiratként egy jó tanács előbb gondolkozz mielőtt a p_csödet használod seg_gfej !
2017. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
23%

Cinnamon Tea nem mond hülyeséget, még ha nem is tetszik.

De nézzük máshonnan. Az a te gyereked is. Mi az a dolog, ami miatt nem lehet megbocsájtani? Miért nevelné egyedül, vagy más a te gyerekedet? Neked nem lenne rossz? A gyerek nem csak teher, hanem örömforrás is tud lenni. Ő ragaszkodik az ő igazához/akaratához, te meg a tiédhez, de a gyerek miatt, most engednetek kéne az önérdekből. A gyerek nem tehet róla, és , ha megkérdeznéd, nem akarna apa nélkül felnőni. Adj még egy esélyt a párodnak. Más itt sírdogál, hogy nincs nője, te meg eldobod a gyerekeddel együtt. Tudom, hogy nincs igazam, de ezen is lehet gondolkodni.

2017. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!