Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm terhes és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm terhes és meg akarja tartani a gyereket, de én nem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja tervezem, hogy szakítok a barátnőmmel, de két héttel ezelőtt szeretkeztünk és szerintem direkt nem vette be a gyógyszerét, hogy magához láncoljon. Mit tudok ilyenkor tenni?

2017. jan. 15. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
87%
Meg szerencse, hogy ez nem ilyen egyszeru, hogy letagadod es kesz. Esetleg koltozz Boliviaba es valtoztass szemelyazonossagot.
2017. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 A kérdező kommentje:

Cinnamon Tea nem kérek a hozzád hasonló elhülyült femináci liba kommentjeiből.


A kérdésem továbbra is áll. Ha tagadom az apaságot és az apasági tesztbe se megyek bele, hogyan tudják bizonyítani, hogy én vagyok az apa?

2017. jan. 15. 20:26
 13/78 anonim ***** válasza:
85%

Simán be lehet bizonyítani DNS vizsgálattal, te meg fizeted a perköltséget is, meg a gyerektartást is.

Ennyi.


Gondolom megerőszakolt két hete, te már az aktusba se egyeztél bele. ;)


A legszebb, hogy azt soha nem lehet bizonyítani, hogy direkt esett teherbe. Így jártál.

2017. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
89%

Nehogy azt hidd, hogy te nem vagy hibás!

Te szexeltél vele, ő meg veled!


Elég naiv vagy, ha arra számítottál, hogy tisztában volt a szakítási szándékoddal, de a kedvedért mégis szedte a gyógyszert.

Ezt rendesen elqúrtad.

2017. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
26%
Sok megmondó kapitány osztjátok itt az észt mintha ti különbek lennétek a kérdezőtől. Ilyen csak azzal nem történhet meg aki nem szexszel egyáltalán, hiszen mint tudjuk egyik védelem sem 100%-os. Aki közösül annak vállalnia kell a felelősséget minden esetben, viszont ha mindenki így állna a dologhoz ahogy ti előadjátok, akkor csak gyereknemzés céljából dugnának az emberek. Szóval érzek némi képmutatást. Viszont a túlzott könnyelműség miatt majdnem minden második nőnek abortusza van ami gyilkosság, akármennyire is elfogadott társadalmilag.
2017. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
24%
Na, pont ezért utálják ennyien a feminizmusból kialakult sok feminácit az oldalon. A férfi a hibás, mert a nő terhes lett és ezért viselje a következményeit... A nő nem is tehet róla... Lehet nyomogatni érvek nélkül a pirosat, az "egyenlőség" nevében.
2017. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:

Nem erőszakolt meg és ez amolyan utolsó alkalom lett volna, de nem hittem volna, hogy ennyire számító ***, nem ilyennek ismertem...


Ha nem megyek bele az apasági tesztbe/DNS tesztbe, akármilyen tesztbe és tagadom az apaságot, esetleg azt is tagadom, hogy ismerem őt, akkor mit tudnak tenni? Normális válaszokat várok...

2017. jan. 15. 20:35
 18/78 anonim ***** válasza:
37%

"de nehogy már fizetnem kelljen a tartásdíjat, amikor átvert..... "

De az a gyerek viszont nem tehet semmiről. Tőle nem kéne megvonni. Mondjuk amúgy igen, értem a problémát. Viszont hát te egyeztél bele, hogy annak ellenére, hogy szakítani akartál, lefeküdtél vele, és belementél, hogy védekezés nélkül. Jó, mondjuk, ha bekamuzta, hogy szedett tablettát, és erre nem, és akkor te úgy gondoltad, hogy nem történhet belőle gyerekfoganás... Hát akkor nem tudom. De mondjuk szégyellje magát ez a csaj. Már kiábrándultál belőle, és egy gyereket akar eszközként használni. Szegény gyerek is már, milyen anyja van. És lehet, hogy őt fogja példának tekinteni. Hát, téged azé rendesen csőbe húztak. Én úgy látom, hogy nincsen más választásod, fizetned kell neki a pénzt. De a gyerekre , és nem konkrétan ennek a csajnak. És nem tudom, hogy konkrétan lehet-e, hogy nem írtok alá semmit, hogy átvette, hogy mindig csak bedobsz a postaládájába egy borítékot az összeggel. Mondjuk átutalással jobb lenne szerintem, mert úgy nem mondhatja azt, hogy nem érkezett meg, mert látszódnak szerintem az átutalások. Szerintem most már nem tehetsz semmit. Előbb kellett volna észbekapni, hogy nem lefeküdni egy olyan nővel, akitől már tényleg nem akarsz semmit. Hát, ha már megérett a szakítás gondolata, akkor szerintem legközelebb egyből mondd el, ne halogasd! Nehogy megint így járjál.

2017. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%

Itt kb. mindenki azt mondta, hogyha nem kell a nő akkor megdugni sem kell.

A gyerek nem a szentlélektől fogant, így mindkét ember elmondhat 20 miatyánkot, mert vétkezett.


Én meg a gyerek lelki üdvéért még 40-et, hogy két humanoid besorolásút nyert meg szüleinek, amikor egyik sem méltó erre a nemes feladatra!

2017. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
92%

Ezért valószínűleg sokan lepontoznak majd, de bevállalom.

Első felületes olvasatra majdnem megsajnáltalak, hogy a barátnőd átvert, szerintem ez az egyik leggusztustalanabb húzás egy nőtől, hogy a benne megbízó férfit átveri és egy gyerekkel "magához láncolja", vagy fizetteti a gyerektartást. Abba bele sem gondolok, hogy a gyereknek milyen szép élete lesz, ha megtudja, hogy ő azért született mert anyukának kellett a pasi vagy a pénz...

Na de aztán...

Elolvastam másodszorra, és elpárolgott belőlem az együttérzés. Egy hónapja tervezed a szakítást, de egy szexre még jó? Meddig akartad húzni? Ha eldöntötted "tervezted" a szakítást, akkor miért nem sikerült elmondani neki? Alapból hogy lehet ilyen, hogy szakítani akarsz és lefekszel vele?

Tenni semmit nem tudsz, azt hiszem, az apasági vizsgálatra kötelezni is lehet, bár ebben nem vagyok biztos. Vagy együtt maradsz vele, vagy fizeted a gyerektartást.

P.S.: fenntartom hogy a nő részéről sem korrekt az eljárás, de nem tudlak nem hibásnak tekinteni legalább 50%-ban

2017. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!