Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm terhes és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm terhes és meg akarja tartani a gyereket, de én nem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja tervezem, hogy szakítok a barátnőmmel, de két héttel ezelőtt szeretkeztünk és szerintem direkt nem vette be a gyógyszerét, hogy magához láncoljon. Mit tudok ilyenkor tenni?

2017. jan. 15. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
11%

#60: A példa tök jó, ha meg is akarod érteni. Ha csak kiforgatni akarod, akkor természetesen a világon lévő egyik példa sem lesz jó. :)

Vedd úgy, hogy enyém az étterem, én csináltam a kaját, én vertelek át. (Pont úgy, ahogy a nő verte át a srácot.)

Velem egy lezárandó üzlet utolsó részeit akarod megbeszélni. Ezért még pár papírt alá kell írnod, mert különben buksz 100.000 forintot. (Ahogy a srác is leakarta zárni a kapcsolatot és közölte is a csajjal. De még utoljára mindketten akarták a szexet.)

Így megfelel, vagy írjak hozzá egy egész történetet, a gyrossal kapcsolatban és az én kedvenc sült krumplimmal is? :D Amúgy szívesen, akkor már ketten vagyunk kapcsolatban. :)

2017. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 Noblesse Oblige ***** válasza:
98%

Itt senki nem fogta igazán a nő pártját, a tiedét sem.

Itt legjobban a gyereket sajnálta mindenki, mert vesztes helyzetből indul. Az anyja egy haszonleső, aljas pióca, az apja meg egy féreg. És ennek a világnak nem lelki sérült egyedekre lenne szüksége, hanem egészséges felnőttekre, aminek alapfeltétele, hogy valaki szeresse és ne csak eszközt lásson benne és akként is kezelje.


A szimpátiát ott el is vesztetted, hogy a gyereked kiszolgáltatnád egy ilyen zakkant nőnek. A saját magodért nem vállalod a felelősséget azt csak vaktába szóród (szóval veled sem lenne kisegítve a kölyök), de sajnos ismerősi körömben is túl sok az olyan ember, akinek a szülei ilyenek voltak, és láttam mi lett belőlük, hogy milyen nehéz szocializálódniuk, megtalálni a helyüket, és küzdenek a saját démonjaikkal, és a társadalmat nem érdekli, azon jeligével, hogy ők is jártak iskolába, legyenek erősek és birkózzanak meg ezzel.


A gyereket sajnálom, mert ő nem tehet semmiről és ő igazi vesztese két ilyen szülővel a történetnek.

2017. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván a maradek 20százalékból akad ellenpélda is h mégse kapja meg a pasi a gyereket. Elég tájékozott vagyok hidd el.

Attol h hözöngsz még ez a törvény,rád ugyan ugy vonatkozik.

Jobb is ha olyan országba mész ahol nincs kiadatás.

2017. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
52%

" Nyilván a maradek 20százalékból akad ellenpélda is h mégse kapja meg a pasi a gyereket. Elég tájékozott vagyok hidd el. "

Ha valóban tájékozott lennél, akkor nem a szokásos 80-20%-al jönnél.


"Attol h hözöngsz még ez a törvény,rád ugyan ugy vonatkozik. "

Nem hőzöngök. Logikai összefüggéseket írok. Természetesen, rám is vonatkozik a törvény. Hol írtam, hogy nem? Hol írtam, hogy a kérdezőre nem vonatkozik?

2017. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
89%
Ja hogy most már tiéd az étterem is meg stb :D Következőnek mit találsz ki? :) Ebben a példádban azt állítod, hogy akkor a csávó vesztett volna valamit...(hamár kitaláltad ezt a 100.000 ft-s dolgot) De itt a csávó nem vesztett volna semmit se, ha nem megy bele, otthon is kiverhette volna este... :)
2017. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
83%

A kerdező felse birja fogni hogy én a válaszaimba egyáltalán nem a nő pártját fogtam.

Szegeny gyereket sajnálom.

Ö azt se birta felfogni hogy igyis ugyis behajtják rajt.

Meg nem az a lényeg hogy ki mit gondol. Ez a törvény és kész,ha tetszik ha nem.

A 27es válaszomba egyertelmüen leirtam a dolgokat. De nem fogta fel hogy mivan.

Mas is leirta.

Itt senkit nem érdekel az apa vagy az anya. A gyereket fel kell nevelni.

Meg ha a kérdező egy ártatlan magzatról igy vélekedik pl h ki(sz)artak..ez elmond minden arrol hogy'milyen szinten áll.

Menj oda csak ahova irtad,de kötesd el magad.

2017. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
90%
"Rávett, hogy mégegyszer utoljára lefeküdjünk" te szegény mindjárt megsajnállak biztos rossz lehetett :D. Az meg mekkora aljasság már ha sikerült összehozni egy gyereket nem öli meg :D tiszta szégyen már ez ugye ?
2017. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
2%

#65: Ja, hogyha a témához kapcsolódóan minden apróságba belekötsz a példával kapcsolatban, akkor minden apróságot kijavítok. Gondolom matek órákon sem kezdted el kérdezgetni a tanárt, hogy milyen színű almáról van szó, hanem a szövegkörnyezetből felfogtad a feladat lényegét.


" De itt a csávó nem vesztett volna semmit se, ha nem megy bele, otthon is kiverhette volna este... :)"

Ha számodra egyenértékű a 2 dolog, akkor remélem, a jövőben csak önkielégítést fogsz csinálni. Mert hát ugyanaz, mint a szex, ugye? :)

2017. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
80%
Kedves #68 még mindig nem érted a lényeget, az egész érvelési rendszered rossz, és azért kötök bele a példádba, mert bele lehet, mivel HIBÁS! :) Valamint a kettő tényleg nem ugyan az, de ha én már nem akarok semmit se valakitől nem állok le vele szexelni, hogy még egy utolsót beleélvezzek.
2017. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom, a mostani PISA tesztet bőven nem az én korosztályom írta. Ez a matektanáros is röhejes, mivel egy KÉPLETET nem lehet ilyen példával összehasonlítani. Látod, megint te támadsz abszurdumokkal. Nem én tehetek róla, hogy nem tudsz normálisan fogalmazni és az állításaid olyan lyukasak, hogy fájnak.Már elnézést, de ha felhozol egy példát amivel PÉLDÁLTATNI szeretnéd az esetet, akkor még én vagyok a rossz, hogy belekötök a részleteibe? Hiszen részletekből áll össze. A te kis irományod nem valami 600 oldalas szöveg, ahol 1-2 hülyeséget még ellehet nézni. Minden példába felhoztál egy szituációt aminek igazából semmi köze sincs a történethez, összehasonlíthatatlan a kettő, de te megpróbáltad belemagyarázni, hogy miért. Nem is tudom ki volt az a h lye aki egy menetet egy 100.000 ft-os szerződéssel próbálta egybekötni, és hogy milyen sokat veszített volna a srác ha nem megy bele. Hát most veszíteni fog, és hosszútávon nem csak egy 100-ast...
2017. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!