Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm terhes és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm terhes és meg akarja tartani a gyereket, de én nem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja tervezem, hogy szakítok a barátnőmmel, de két héttel ezelőtt szeretkeztünk és szerintem direkt nem vette be a gyógyszerét, hogy magához láncoljon. Mit tudok ilyenkor tenni?

2017. jan. 15. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
94%
"nem megyek bele az apasági tesztbe/DNS tesztbe" - akkor majd a bíróság kötelez rá. Nem úszod meg, ha tesz feljelentést, hiába tagadod.
2017. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
93%
Ja, és ha a kötelező DNS vizsgálaton beigazolódik, hogy te vagy az apa, akkor annak a díját és a perköltséget is te fizeted a gyerektartás mellé. Gondolg meg jól, megéri-e.
2017. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 Szergej55 ***** válasza:
13%
Sajnos nem sok mindent. Sajnálom, ha ez így történt, rendesen csőbe húztak.
2017. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
80%

Én meg azt mondom, várjuk meg, amíg egyáltalán lesz egy pozitív teszt ebbõl a kis utolsó akcióból.:)

Azért az nem olyan egyszerû ám.

Meg egyáltalán, mibõl gondolod, hogy nem vette be a tabit?

2017. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 A kérdező kommentje:
De mi jogon kötelezhetne rá bíróság? Ennyi erővel egy random nő odamehetne a bírósághoz azzal a váddal, hogy Orbán Viktor a gyerek apja és Orbánnak ezért apasági tesztet kellene csináltatnia? És ha azt mondom, hogy nem is ismerem?
2017. jan. 15. 20:47
 26/78 anonim ***** válasza:
92%

Ha minden okításom ellenére a fiam ilyen buta lenne azt tanácsolnám neki, hogy még is csak kérje a tesztet és ha övé a kicsi hát fizetni fog, -ha a nő nem is kell neki a gyerekéhez ragaszkodjon, szeresse.

Ha a lányom tenne ilyet, elmondanám neki, hogy kibaxott h(üly)eséget csinált és segíteném a gyereknevelésben.

Sajnos sok meggondolatlan fiatal van.

2017. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
89%

Na draga ,1es vagyok.

Nem sok esze lehet a nődnek,ha szánt szándékkal terhes lett. 1 az ő gondja lesz a gyerek főként. 2 a mai világba nem lehet senkit megtartani egy gyerekkel.

Ha szakitani akartal 1honapja mert nem tetted és mért szexeltetek? Olyan nincs hogy szakítani akarok és mégse hagyom ott.

A lényeg hogy ő saját maga hozza a végső döntést arrol hogy megtartja a gyereket. Egy kiskorút se kötelezhetnek az abortuszra. A biroság meg kizárólag a gyermek érdekeit nézi,nem a tiédet.

Az abortusz meg lelkileg nem hiszem hogy egy egyszerű dolog. Raadásul kockázata is van.

Amugy meg en pl soha nem szedtem gyogyszert és nem lettem terhes. Amikor meg szedtem rendszeressen az lettem. Az apja ragaszkodott a gyerekhez,aztan születése elött lelépett. Őis probalkozott avval a dumaval hogy nem akarta a gyereket,aztan meg avval hogy nem az ővé. Hát szép is lenne ha nem kéne fizetmie mert letagadja a gyereket. Ez nem igy működik.

A gyereknek alanyi jogon jár a gyerektartás,evvel támogatod a nevelését. Hozzáteszem drágább egy gyerek mint a gyerektartás. Fölleg ha nem keresel jol. 20százalék (ugy hallottam már fix összeg van). Pl ha 20ezer gyt-t fizetsz a pelenkára meg atápszerre (ha nem anyatejes) se elég.

Probálkozhatsz avval hogy nem a Tiéd a gyerek pl. Az apasági tesztre viszont jogilag köteleznek. Birosági végzést kapsz.

Ráadásul te tagadtad le és a vesztes fél fizeti a tesztet.

Nalunk az apa ennek tudtan hirtelen elismerte a gyereket mert a teszt nalunk 300ezer ft.

A lényeg,hogy sehogy se uszod meg a fizetést. Viszamenőleg is fízetned kell.

Ha nincs munkad v feketen dolgozol az álam egy ideig előlegezi a gyerektartás egy reszet,ezt az államnak kelled viszafízetni. A maradek reszet a gyereked anyjanak.

Ha nem fizeted a meghatarozot időn bellül akkor leülheted és mehetsz közmunkára.

Ez tehát igy működik.

Sehogy se uszod meg.

Ha nem latogatod a gyereket akkor se. Leis mondhatsz rola,tök mind1.

2017. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 Noblesse Oblige ***** válasza:
95%

Khm... lábjegyzetben megjegyzem, hogy ilyen esetek voltak. Főleg sztárokhoz köthető, amikor a nő besétált, hogy várandós és kölykéhez a spermadonor George Clooney volt. Ezért van a DNS vizsgálat, ami nagyon gyors, és egyértelmű. Mert azt nehezebb bizonyítani, hogy Mr. Clooney nem mászott be egy sejtelmes éjszakán a hölgy ablakán, mint Zeusz és termékenyítette meg... mint Zeusz.


Ha viszont a DNS vizsgálat szerint nem te vagy az apa, akkor a nő megnyerte a perköltséget, meg egyéb finomságokat ha rágalmazásért is perli a sértett fél.


De a nők nem csak úgy megtermékenyülnek. Egyszer bedugod a lompost és már holnap mehettek is pelenkáért. Ha te rendszeresen dugsz vele, védekezés nélkül, és tele is élvezed, 33%-os az esélyetek egy-egy aktusnál. Ahhoz, hogy ő teherbe essen pont peteérése kell, hogy legyen. És ha abba hagyja a tabit... na azt nem lehet számolni. Mivel, hogy a szervezete restartol. Lehet nincs is peteérése, lehet azonnal van. Kinek mi, hogy.

Szóval egy aktusra alapozni a teherbeesős csapdát... na én ezt nevezem igazi rizikóvállalásnak. Kb. egy bank sem adna hitelt erre a vállalkozásra, az esélyeket százalékba megadva az 1-hez közeli.

2017. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
94%

1) nem biztos, hogy terhes. Sok nő ilyen helyzetben all-int játszik, hogy maradásra/hazasságra bírja fickót, aztán hogy-hogynem "elvetél" váratlanul.


2) soha sem fekszünk le óvszer nélkül olyan nővel akivel nem akarunk biztosan közös gyereket, de főleg akkor nem, ha rezzeg már a léc a kapcsolatban, mert ilyenkor történik mindig a "érthetetlen csoda", minden fogamzásgátló felmondja a szolgálatot, főleg egy bizonyos kor feletti nők esetén garantált a baleset.


3) ráb...tál keményen, ugyanis az államnak az az érdeke, hogy legyen egy férfi, aki eltartja a gyereket és ne neki kelljen pénzelni az anyukát, gyerekestül. Tehát ha az újdonsult anyuka téged fog megnevezni apának, akkor márpedig te leszel az apa, kivéve ha a DNS vizsgálat azt bizonyítja, hogy mégsem tőled a gyerek.

2017. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
94%

Mit tehetsz? Semmit. Az a nagy szerencsétlenséged, hogy mivel a nők hordják ki a gyereket, ők döntenek arról, hogy megtartják-e vagy sem. Szóval ha ő nem akar abortuszra menni, akkor nem is fog és te sem kényszerítheted rá.


Ha pedig azt állítja, hogy te vagy az apa és beperel, akkor a bíróság DNS vizsgálatra fog kötelezni. És ha bebizonyosodik, hogy te vagy az apa, akkor nem csak a perköltséget és a gyerektartást, de még a közel 300 ezer forintos DNS tesztet is ki kell fizetned.


Egyébként egyikőtök sem ártatlan szerintem. A nőtől undorító húzás az, hogy ilyennel átver és egy gyerekkel akar magához láncolni. Tőled meg óriási idiótaság, hogy egy rossz, nem működő kapcsolatban, amiből már ki akarsz szállni a nőre bízod a védekezést. Ha a nő kezébe adod a dolgot, akkor tudomásul kell sajnos venni azt, hogy tényleg nagyrészt rajta múlik, hogy lesz-e gyerek vagy sem.

2017. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!