Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm terhes és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm terhes és meg akarja tartani a gyereket, de én nem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja tervezem, hogy szakítok a barátnőmmel, de két héttel ezelőtt szeretkeztünk és szerintem direkt nem vette be a gyógyszerét, hogy magához láncoljon. Mit tudok ilyenkor tenni?

2017. jan. 15. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
68%
Látjátok, én mondtam, hogy nincs igazam! "Mindenki az exem pártját fogja" Elnézést, elsiklottam/nem láttam, hogy közös megegyezés volt az utolsó szex. Csak a zöldben lévőt olvastam. De akkor meg fogd fel úgy, hogy az élet hozott egy új helyzetet, feladatot. Te meg mintha el akarnál menekülni előle, még külföldre is. Miért félsz?? Ha már megtörtént a dolog, akkor a megoldáson, nem pedig a hárításon kéne gondolkodni. Neked elváltak a szüleid? Csak úgy halkan megjegyzem, az is érdekes lehet, hogy miért akartad otthagyni őt, vagy mitől romlott meg a kapcsolatotok. Tetszenek a válaszok, meg a viták. Most sincs igazam, csak volt egy kis időm írni.
2017. jan. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, az exed egy görény, már persze ha igaz, amit mondasz..... a gyógyszer abbahagyásakor megbolondul a szervezet, egyáltalán nem olyan egyszerű, hogy ma nem veszem be a tablettát, holnap meg már terhes vagyok... mellesleg ez miért érné meg neki? Simán elhagyhatod őt úgy is, hogy gyereke van, szóval téged nem láncol magához, a gyerek meg sokkal többe kerül, mint a gyt*2, szóval anyagilag se éri meg neki. A stílusod alapján ráadásul nagyon alpárinak tűnsz, így valami azt súgja, hogy inkább arról van szó itt, hogy rohadt jó volt meghúzni a csajt gumi nélkül, mert épp viszkettél, most meg pánikolsz és rá akarod kenni.

Természetesen lehetséges, hogy nem ez a helyzet, és tényleg a csaj a hazug féreg, csak neki nem igazán van erre motivációja, meg ez nem változtatna azon, hogy te (is) féreg vagy.


De TELJESEN lényegtelen, hogy mit gondolok én, vagy mit gondolsz te, vagy a többi x kommentelő.

A helyzetedre konkrét jogszabályok vannak. A gyerek a tiéd akkor is, ha a fejed tetejére állsz, és behajtják rajtad a pénzt. Pont. Fölösleges vitatkozni, meg ennek-annak igazat adni a neten. Most írhatnám, hogy sajnállak, és a nőstényed hibája minden, és te ártatlan vagy, de egyrészt nem számítana semmit, másrészt nem igaz, mert mikor utoljára számoltam, akkor a szexhez 2 (kettő) ember kellett minimum. Ha lefekszel olyannal, akivel világvége lenne egy közös gyerek, akkor nem tudlak sajnálni. Ha szedi a bogyóit mint a kisangyal, és utolsó rémálma egy gyerek, akkor is becsúszhat, így ilyen téren mindegy, hogy direkt vagy véletlenül esik teherbe, ugyanúgy lesz gyereketek. Ja, tudom, bizsereg, és meg kell dugni mindent ami él és mozog. Véletlenül se lehet belegondolni, hogy a folyamat végén akár még egy gyerek is kipottyanhat. Nem. Az marhaság. Mekkora baromság már, ha valaki csak olyannal fekszik le, akivel ha összejön egy gyerek, akkor nem dől össze a világ. (Ez a rész a barátnődre is vonatkozik)


A sztoriban egyedül a gyereket tudom sajnálni, ő nem tehet semmiről, mégis két ilyen idióta lesz a szülője.

2017. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
93%

De honnan tudod ezt? Másnap lengette az orrod előtt a terhességi tesztet/nőgyógyászati leletet, hogy "hehehe, nem vettem be a bogyót múltkor, tejelni fogsz kisfiú"?

Biztos, hogy terhes?

2017. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim válasza:
100%
Sajnos ezt megszívtad. :( Hiába nem egyezel bele a tesztbe, ha ő apaként jelöl meg téged, kötelezni fognak a tesztre. Reménykedj benne, hogy a csaj egy rosszéletű és mégsem te vagy az apa. Vagy hogy talán nem is terhes.
2017. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim válasza:
19%
Költözz el másik országba, és akkor lehet meg se találnak.
2017. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Ti akármilyenek is vagytok a (volt) barátnőddel, attól még aki a hasában van az bizony a te véred is! Úgyhogy tiszteld meg annyival, hogy emberi módon beszélsz arról róla, hiszen ő az egyetlen aki a ti b*lfaszkodásaitoknak a kárát láthatja! Nem ő kérte, hogy legyen! Így viszont akármi is van, kötelességed gondoskodni felőle. Ha más nem anyagilag! Érzelmileg pedig képzeld magadat a helyébe... milyen vidám lesz neki megszületni. Egyébként pedig a gyerekek mindenre emlékeznek, már magzatkoruk óta hatással van rájuk a szüleik gondolkozása/hangulata stb.

Szóval, ha nem akarod a saját gyerekednek tönkretenni az életét hosszútávra, akkor változtass a hozzáállásodon!

2017. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már kint van külföldön.
2017. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim válasza:

gratulálok kérdező! nem szarkazmus.

nem vagy felelős senkiért hogy érted se felelős senki.

jól tetted amit tettél én büszke vagyok rád.

és nincs de, helyesen cselekedtél sok hülye amúgy is elhiszi hogy az abortusz gyilkosság. nem vagy felelős a gyerekért mindenki szeret szexelni. ez nem jelenti azt hogy gyereket is akar az illető sem azt hogy beleegyezik. a gyereknek szar de, ez nem a te dolgod senki nem követelhet meg tőled semmit. kicsit undorítóak voltak a válaszok ha szexelni akarsz állj készen az apaságra. mi a f***! sok femináci akik azt hiszik az életben kötelesség a gyerek. ha pedig nem akarsz akkor ne szexelj. de! szexelj fűvel fával nem bűn csak szögezd le hogy nem akarod a gyereket. mindig és már nem követz el bűnt. a legtöbb válaszoló egy hülye és ezt azért mondom mert rád mondják hogy nem vagy értelmes. -.-

2020. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!