Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm terhes és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm terhes és meg akarja tartani a gyereket, de én nem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja tervezem, hogy szakítok a barátnőmmel, de két héttel ezelőtt szeretkeztünk és szerintem direkt nem vette be a gyógyszerét, hogy magához láncoljon. Mit tudok ilyenkor tenni?

2017. jan. 15. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
25%

Primitív válaszolóknak: A srác KÖZÖLTE, hogy szakítani akar és már csak szexet akar. A csaj belement. Tehát, MINDKETTEN szexelni akartak. A srácot ÁTVERTE a csaj, hogy védekezik. A srác NEM VERTE ÁT a csajt semmilyen téren.

Értem én, hogy ilyenkor lehet pofázni, hogy legyen nagyfiú a srác meg kilehet élni a férfigyűlöletet, de emberek... A CSAJ MIATT fog megszületni egy gyerek, akinek szenvedés lesz az élete!

2017. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
7%
40-es, de tényleg nehogy már behódoljon a csajnak. A csaj azt akarta, ők ketten együtt éljenek. Hát én asszem, hogy a gyerektartást fizetném ilyen esetben, és a gyerekemet is látogatnám mondjuk 2 hetente, vagy nem tudom, de hogy együtt éljek egy ilyen valakivel , aki ezt művelte volna velem, hát én azt nem bírnám. Rossz lenne. De mondjuk igen, elgondolkodtató, amit írtál.
2017. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem mész el lecsuknak,külföldröl is viszahoznak.

Nem értem amugy hány éves is vagy?? Hogy ennyire nem vagy képes felfogni a dolgokat.

Aki meg azt álitja hogy sok nő csak a gyerektartás miatt szül,azse normális.

N25

2017. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
98%

kérdező, hallottál már arról, hogy kiadatás??? :D

sok sikert a külföldre meneküléssel... :D XD

2017. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
95%

1,27,60as vagyok.

Ráadásul ha menekülsz még jobban ráfázol.

De hajrá,sok sikert.

41es. Lenyegtelen mi hogy volt. A biroság a gyerek érdekeit nézi nem az apáét. Ha a feje teteére áll akkor is így van. Nem uszhatja meg meg munkanelküliként,fekete munkásként sem.

2017. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
90%
45ös*
2017. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
15%

#45: Sajnos a bíróság általában nem a gyerek érdekeit nézi és ezt bíró ismerősöm mondta nekem. :/ Mivel a gyerek nem felnőttkorú, ezért első körben a gondviselő érdekeit nézi. Ha a gondviselő megfelel egy minimális elvárásnak, akkor az ő érdekeit nézik. Még akkor is, ha egy magát azért felcsináltató nőről van szó, aki így akarja megtartani a pasiját. Egy ilyen embernek nincs felelősségtudata, ezért alkalmatlan a gyermek normális szellemi, érzelmi és fizikai igényeit kielégíteni. (És tényleg. Ismerek néhány ilyen nőt. Szörnyű anyák.)

A tartásdíj pedig nem a gyereket illeti, hanem a gondviselőt. Ha mondjuk 40.000 forint tartásdíjat ítél meg a bíróság és a gondviselőnek 20.000 is elég lenne a gyerek igényeinek kielégítésére, akkor a maradék 20.000-et a gondviselő simán elköltheti magára. Sajnos, ez ilyen.

2017. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 A kérdező kommentje:
#41-es köszönöm
2017. jan. 15. 22:05
 49/78 anonim ***** válasza:
95%
A srác nagy hülye volt, a csaj meg aljas, ennyi. Mind a ketten ráfáznak, a csajszi is belátja majd, hogy ez nem èrt semmit se, (ha tényleg szándékosan tette, ahogy a kèrdező állítja, bár ez nekem sántít.) ès Te kèrdező majd megtanulod, hogy legközelebb MINDENKÈPP húzol gumit, ha nem akarsz gyereket, ès fizeted majd a gyerektartást. Ami hidd el, mèg mindig nem sok ahhoz képest, hogy mennyibe kerül egy gyerek. Az anya is majd rájön, hogy jó nagy hülyeséget csinált, ugyanis így egyedül kell nevelnie ès eltartania a gyereket, ami nem lesz könnyű, főleg ha ilyen b lfasz apja lesz, hogy külföldről kell a rendőrségnek esetleg hazaráncigálni. Valamint azért is sajnálom a kicsit, mert a nő született volna olyantól is, aki szeretnè ès megbecsülnè a gyerekèt, nem egy ilyen senkitől, aki csak hárítja a felelőssèget, pedig már akkor hibátott amikor amikor lefeküdt a csajjal. Nem fogott senki se pisztolyt a fejedhez, lehetett volna benned annyi önuralom ha már nem akartál vele együtt lenni. Mindegy, a lényeg az, hogy hiaba sajnáltatod magad, nem tudsz kibújni a felelősség alól, ès hidd el, nem te vagy a legnagyobb vesztese ennek a dolognak, hanem a GYEREK. Ne aggódj, ha igazad van esetleg mindenben (amit mèg mindig kétlek) akkor is te jársz jobban, meg míg te majd havonta elküldöd a fizetèsedből azt a töredék pénzt, a csajnak az egèsz èlete megváltozik majd.
2017. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 A kérdező kommentje:

A többi válaszolónak gratulálok. Inkább egy olyan nő pártját fogjátok aki világrasz*rna egy gyereket a semmibe egy olyan embertől, akit átvert, aki nem szereti és megmondta neki, hogy szakítani akar vele.


A TUDTOM és AKARATOM nélkül hozott meg egy olyan döntést hogy világrahozzon egy gyereket!! De ti az ő pártját fogjátok... EZ ITT MAGYARORSZÁG, ahol a átverőket jutalmazzák, az átverteket pedig büntetik. És még ÉN hódoljak be neki??? Rávett, hogy mégegyszer utoljára lefeküdjünk én meg voltam olyan hülye, hogy belementem mert nem olyannak ismertem, aki ilyet tenne. Átvertek és ráadásul fizessek is életem végéig?? Hát nem..

2017. jan. 15. 22:23
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!