Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm terhes és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm terhes és meg akarja tartani a gyereket, de én nem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja tervezem, hogy szakítok a barátnőmmel, de két héttel ezelőtt szeretkeztünk és szerintem direkt nem vette be a gyógyszerét, hogy magához láncoljon. Mit tudok ilyenkor tenni?

2017. jan. 15. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
83%

Ha tenyleg azert akart terhes lenni a csaj,h megtarcson sztm maradnotok kene eggyütt,megerdemlitek egymást👏

47es. csak hogy 20ezer ft nem elég egy gyerekre.

Kérdező,te meg törödj bele hogy ha a fejed teteére álsz,akkor is válalnod,fizetned kell.

2017. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 A kérdező kommentje:

51-es én miért érdemelném meg hogy így átverjenek te seg_gfej?? Én mit tettem? MEGMONDTAM NEKI HOGY SZAKÍTANI AKAROK.. ő még egyszer utoljára le akart velem feküdni és szándékosan nem vette be a bogyóit...


Inkább ő törődhet bele hogy nem fog egy forintot tőlem látni mert meg sem fognak találni..

2017. jan. 15. 22:32
 53/78 anonim ***** válasza:
4%

#51: Példát írtam. Fogalmam sincs, hogy mekkora összeget ítélnek oda minimálisan és arról sincs, hogy mekkora a kérdező fizetése.

(Személyesen láttam egy olyat, hogy egy pénzes férfival megcsinálták ezt. A nő tök drága ruhákban járt, a gyerek meg szakadt és használt ruhákban.)


Kérdező, köszi! :D Szokd meg, hogy az itt folyamatosan hangoztatott nőgyűlölők helyett sokkal több a férfigyűlölő és femináci.

2017. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
91%
Tudod nem csak akkor kell felnőttnek lenni (vagy legalábbis úgy érezni magad) amikor beteszed, hanem akkor is amikor a következményeit vállalni kell! Még egyszer mondom, SENKI nem szorított pisztolyt a fejedhez, ha szakítani akartál miért nem tetted meg normálisan? Jaa, hogy mohó voltál, vagy esetleg a csajszi megfenyegetett, hogy tesz valamit, ha nem d god meg?Felelősségteljesen dönteni nem csak akkor kell, amikor pl hitelt veszel fel vagy ilyesmi, hanem akkoris amikor eldöntöd, hogy GUMI NÉLKÜL LEFEKSZEL egy olyan nővel, akitől az ég világon már NEM AKARSZ SEMMIT! Főleg nem gyereket b zdmeg!!!
2017. jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
90%

Pedig de. Amig tanul a gyerek kénytelen leszel fízetni.

Elég egy suttyo lehetsz ezen kifejezesedid alapján.

Az biztos hogy érthetetlen vagy.

Ha bele gebedsz is fizetned kell. És ez kûlföldön is îgy megy,sôt sok helyen szigorubbak.

Ha meg makacskodsz meg elenszegûlsz mégjobban porul jàrsz. De ahogy érzed.

Fegyôr vagyok,sok ilyen embert kisérek közmunkára.

A gyerek nem tehet semmiröl,ráadásul ha igaz az h direkt lett terhes szegény gyereknek ilyen idiota szülei lesznek.

Ö issza majd meg a levét.

Válalnod kell,ha tetszik ha nem.

2017. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
89%

A nő csinos,a gyerek szakadt. Lehet menni a gyerek elhelyezés miatt,nevelheti ám az apa is a gyereket, a nő meg fízet. Apuka ugyan ugy megkaphatja ám a gyereket,csak a pasik 80százalekának eszebe nincs beadni rá a keresetet. Drágább nevelni ám a gyereket mint a gyerektartást fízetni.

Te azért kaptál az alkalmon és utoljára kupakoltatok.

Mind1 kita szemét. Behajtják rajtad,köteleznek. Ha lelepsz meg majd viszlek ám szivessen teged is közmunkára.

2017. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
7%

#56: Az apa perelt. Vesztett. A tévében sem véletlenül volt nemrég egy riport, hogy milyen szinten elfogultak a magyar bíróságok gyerekelhelyezés terén a nők javára. Tájékozódni is kéne néha.


"Tudod nem csak akkor kell felnőttnek lenni (vagy legalábbis úgy érezni magad) amikor beteszed, hanem akkor is amikor a következményeit vállalni kell!"

Meghívlak kajálni, oké? De utána vállald a következményeket, hogy 1 hétig hasmenésed lesz a kajától! Szavad se legyen!

Na, kb. ilyen logikai hibával erőltetitek itt csak az egyik oldalt. Ugyanazt a logikátlanságot mantrázzátok, újra és újra.

2017. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 A kérdező kommentje:

Thaiföldnek nincs kiadatási egyezménye Magyarországnak és pont van is ott egy rokonom ;)


Nem ba_szhat ki velem most már nem is ezen kattogok, hanem azon, hogy egyből mindenki az exem pártját fogja amikor ő ba_szott át engem. Gratulálok nektek, remélem a férfi válaszolókat egyszer összehozza a sors egy ilyen "nővel"... Szánalmas ez az ország

2017. jan. 15. 22:49
 59/78 anonim ***** válasza:
87%

Én pl egyáltalán nem vagyok férfigyűlölő sem,sőt sztm sok nő rosszabb mint akármelyik pasi.

Társkeresési gondjaim sincsenek,hogy szidjam a pasikat.

A lenyeg h az a szegeny gyerek megszületik,el kell tartani. És mind1 hogy fogant meg miért. Rajtad behatják. Ha a falra mászol is. Te vagy a biologiai apja.

Nem kell a nevedre venni se.

Ket esetbe nem kellesz fizetni. Ha az'anyja nem igenyli vagy esetleg egy másik ferfi a nevére veszi. De ez rá 2evre valtozhat. Pl 2evessen is beadhatja a keresetet. Jobb ha magadtol fizetsz. Birosági vegzes h nem igenyli,mert ebbe az esetbe is ha nincs vegzes viszamenöleg 2évre is fizettetik.

2017. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, de a példa amúgy teljesen hülyeség, és összehasonlíthatatlan. Ha elmennék veled kajálni (amúgy köszönöm a meghívást, foglalt vagyok j/k :P ) és esetleg rosszul lennék, akkor nem téged hibáztatnálak, hanem az éttermet. Valamint, ha nem akarnék semmit se tőled, akkor bele se mennék, hogy elmenjünk kajálni. :) Szóval ha a kérdező tényleg semmit se akart volna, akkor egy kufircba se ment volna bele. Én nem mennék el az ingyen kaja miatt, pedig egy jó Gyrosért tudom csorgatni a nyálam! :)
2017. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!