Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heteroktol kérdezem. Elitélite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroktol kérdezem. Elitélitek a leszbikusokat, melegeket? És ha igen miért?

Figyelt kérdés

Hisz nem ártanak nektek, csak ugy szeretnének élni ahogy nekik természetes.

Ahogy a heteroknak az a természetes hogy ellenkező neművel vannak, ugy nekik az a természetes hogy azonos neművel.

Miért nem lehet békében élni egymás mellett?

Miért kell öket elitélni?

Azért mert homoszexuálisak?

Nem ők döntenek arrol hogy ők most ilyenek, hanem igy születnek....szoval még hibáztatni sem lehet öket, hisz nem ők akartak ilyenek születni.


Köszönöm elöre is a normális válaszokat!


2010. máj. 28. 22:17
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim válasza:
57%

engem nem izgat más nemi identitása addig amíg nem szólít le az utcán egy meleg,

volt olyan:D

hosszú a hajam, meg cuki" (egyesek szerint) biztos azért:D

a leszbik még jófejek is.

esetleg az zavarhat hogy nehéz felfognom hogy egy meleg úgy nézhet rám mint én egy jó csajra én meg nemistudom hova szaladjak ha ilyen van.

2010. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim válasza:
31%
Én nem ítélek el senkit, igazán nem zavarnak a "mások", de véleményem szerint az hazugság, hogy valaki melegnek születik. Csak azzá válni lehet pszcihológiai okok miatt, negatív élmények miatt. Ebből következik, hogy egy homoszexuális pár SOHA nem lehet maximálisan boldog..
2010. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
73%
Engem abszolút nem zavarnak. Van egy csomó meleg barátom és néhány leszbi lánnyal is jóban vagyok. Pillanatnyilag két haverommal lakom egy albérletben, akik melegek és együtt vannak. Semmi probléma nincs... csak mosolygok rajtuk :) Aranyosak.. De ez az én véleményem.
2010. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
57%
22/L voltam.
2010. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
16%
mert ezt fajtalankodásnak hívják... és mind2 elég undorító dolog...:S sőt ha látnám hogy két leszbi vagy bu.zi előttem csókolgatná magát sztem még oda is sóznék 1 et...
2010. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
42%

Igazából csak gondolkozzunk el azon hogy a nőnek mért van vaginája a férfinak meg pénisze!Azért mert így közösülnek,ez volt idáig a normális és annak is kéne maradnia.Csak gondoljunk bele ha pl 500 éve leszbikusok meg homokosok lettek akkor nem lennénk itt.

Ja és még annyi az is baj hogy dicsekednek azzal hogy rossz irányba vonzódnak és így kihatással vannak a gyerekekre is...

2010. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
74%

hát ez egy jó kérdés.úgy gondolom h az embereknek nem ez a megszokott, ezért nem tudják elfogadni, ha valaki más.

most én biztos nem szólnék be.attól függetlenül, hogy elfgoadom, legyen, csak ne előttem.

2010. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
63%
Nekem semmi bajom az ilyennel. Vannak is ilyen ismerőseim.
2010. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
80%

18:53-as: LOL szted 500 évvel ezelőtt nem voltak melegek? XD dehogynem... csak akkor még jobban üldözték őket...

és higgyétek el, annak is megvan biológiailag az oka, h. egyesek melegnek születnek... túlnépesedésről, túlszaporodásról hallottatok már? az állatok közt is vannak, akik homoszexuálisnak születnek, ez is ezt bizonyítja.


egyáltalán nem ítélem el őket, engedélyezném a házasságukat és az örökbefogadást is. egy gyerek inkább sínylődjön egy árvaházban, mint hogy egy szerető pár nevelje őket, akik gyerekre vágytak? egy gyerek szexualitása nem attól függ,h. a szüleijé milyen.

hihetetlen,h. milyen buta, korlátolt emberekkel van tele ez az ország, ezért tartunk ott, ahol..

2010. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
61%
Nekem semmi bajom a bu.zikkal, meg a le.zbikkel. Inkább azokkal, akik elítélik őket. Mondjuk azt én se nézem jó szemmel, amikor felvonulgatnak, meg dicsekednek, de ezek csak divatból csinálják. És engem ugyan úgy zavar, ha egy hetero pár nyalja-falja egymást az utcán vagy a buszon, mint ha melegek csinálják. Egy két csók, ölelés, kézenfogva sétálás belefér, de nem értem miért kell BÁRKINEK az ablakba tenni a szexuális életét. És elmondom, h a homoszexualitás 4000 éve kezdett nagy divat lenni a nemesek között, de aztán jött a kereszténység meg a biblia és letörölte. De nem azt jelenti, h nem voltak melegek, csak azt, h nem élhettek úgy, ahogy akartak, és nem voltak boldogok. És az emberek mindig is írtóztak attól, amit nem értettek, vagy ami kicsit is eltér a "normálistól".
2010. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!