Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heteroktol kérdezem. Elitélite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroktol kérdezem. Elitélitek a leszbikusokat, melegeket? És ha igen miért?

Figyelt kérdés

Hisz nem ártanak nektek, csak ugy szeretnének élni ahogy nekik természetes.

Ahogy a heteroknak az a természetes hogy ellenkező neművel vannak, ugy nekik az a természetes hogy azonos neművel.

Miért nem lehet békében élni egymás mellett?

Miért kell öket elitélni?

Azért mert homoszexuálisak?

Nem ők döntenek arrol hogy ők most ilyenek, hanem igy születnek....szoval még hibáztatni sem lehet öket, hisz nem ők akartak ilyenek születni.


Köszönöm elöre is a normális válaszokat!


2010. máj. 28. 22:17
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

tolerálom mind2-t...de eddig a buzíkat utáltam: szerintem undoritó azis ha valakin rózsaszin ing van vagy rózsaszin: lányokon is...

a lezbikkel is ugyanez a bajom: de a lányoknál máshogy van ez mint a csávóknál: me a lányoknak midnig szorosabb a barátságuk, a fiuknál nincs ien: legalábbis a heteroknál


nekünk is vannak legjobbbarátaink stb. de mi nem fogjuk meg egymás kezét: nem nevetünk egymáson hogyha vmi fura van vmeikünkön: és nem nézzük azt hogy a másik hogy öltözködött


persze ha vmi elég durva van rajta megszóljuk:D



F/16

2010. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 A kérdező kommentje:

Még valami.


"Ha a gyerekem ilyen lenne tuti nem azért lenne ilyen mert ezt látta a családban, hanem az utcán vagy a társaságában."


Na ez is hülyeség, mert a leszbikusok (nem biszexek), 80%a már ovodás korban érzi azt hogy az, csak még nem tudja mi is az.

Én akárhány leszbikust megkérdeztem mind ezt mondta.

Én 15 éves korom ota tudom hogy leszbikus vagyok és az elött eszembe sem jutott hogy na ezt most kikéne probálni mert ezt láttam....Egyszerüen nem vonzanak a pasik, nem tudom elképzelni az életem egy pasival.

2010. máj. 30. 21:24
 53/53 anonim ***** válasza:
Én csak a kérdésedre válaszoltam.:) Vannak akik pártolják, vannak akik undorodnak, el kell fogadni. Szerintem meg lehet érteni azokat akik nem tolerálják mert végül is nem ez a "normális". És igen, én sok le.bit láttam meg meleget az utcán. Lehet, hogy olyan helyen élsz ahol vagy nem merik felvállalni, vagy csak kevesen vannak. De speciel nekem a 2 kezem kéne, hogy meg tudjam számolni hányat is láttam... És nem voltam rá kíváncsi... Ez csak egy vélemény a sok közül.
2010. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!