Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heteroktol kérdezem. Elitélite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroktol kérdezem. Elitélitek a leszbikusokat, melegeket? És ha igen miért?

Figyelt kérdés

Hisz nem ártanak nektek, csak ugy szeretnének élni ahogy nekik természetes.

Ahogy a heteroknak az a természetes hogy ellenkező neművel vannak, ugy nekik az a természetes hogy azonos neművel.

Miért nem lehet békében élni egymás mellett?

Miért kell öket elitélni?

Azért mert homoszexuálisak?

Nem ők döntenek arrol hogy ők most ilyenek, hanem igy születnek....szoval még hibáztatni sem lehet öket, hisz nem ők akartak ilyenek születni.


Köszönöm elöre is a normális válaszokat!


2010. máj. 28. 22:17
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
64%
én nem ítélem el, de nem is támogatom. nem véletlen, hogy a gyerek abból a "folyamatból" születik, hogy két ellenkező nemű ember szexel, nem pedig azonos neműek. ez a természet rendje sztem. de mindenki maga választja, maga dönti el mit csinál.
2010. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
57%

Bla bla bla... sok k...ög erkölcsrendész.

Mit érdekel titeket, az hogy két csávó egymást nyalja? Mert szokatlan? Akkor meg a nők se járjanak nadrágban! Maradi társaság vagytok...

2010. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
39%
heterok nyugodtan nyalják 1mást az utcán bárhol sztem mer az nem undorito az természetes. de a b*zik ne. ök othon csináljanak amit akarnak de ne mutogassák maguk
2010. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
79%
Felőlem azt csinálhatnak amit akarnak, nekem nincs semmi bajom velük. Az se zavar ha az utcán látom őket csókolózni.
2010. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
54%
Én 100% hetero vagyok, nő és egyáltalán nem zavarnak a melegek. Sem a nők, sem a férfiak. Ha az én társaságomban nyalnák-falnák egymást akkor egy idő után biztos kínos lenne, de ez egy hetero párnál is így lenne. Én inkább segíteném őket, mert szeintem sokkal nehezebb párt találniuk maguknak. És sajnos még mindig nem elfogadott a másság. Én engedélyezném a házasságot és azt is, hogy örökbefogadhassanak gyereket.
2010. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
79%
Engem sem a melegek sem a leszbik nem zavarnak, sőt néha még rendesebbek is mint a heterok. 19/L
2010. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:

Kedves ma 22:53!

Több ilyen gondolkodás móddal rendelkező ember kéne ebbe a világba mint amilyen Te vagy! :)


Egyszerüen nem tudom elképzelni hogy azok a heterok akik elitélik az ilyet az mit kezdene azzal ha a saját gyereke lenne homoszexuális.

2010. máj. 28. 22:59
 18/53 anonim ***** válasza:
65%

Addig nem érdekel, amíg nem kell pink tangás fiúkat az utcán látnom. Bezárt ajtók mögött azt csinálnak amit akarnak, de az utcán nem kell mutogatni, hogy meleg. Ugyanez a heterókra is vonatkozik.

Egy csók amúgy nem zavar, de az túlzás, hogy felvonulgatnak, meg mindenkinek elmondják, hogy mennyire büszkék magukra! Én sem vonulok fel és nem mondom meg minden járókelőnek, hogy "figyelj, én heteró vagyok, jó mi?"

18L

2010. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
80%
tökre igazad van, miért kell azért utálni vkit, mert másnak született? ennyi erővel egy beteg embert is utálhatnának -.- Mellesleg, a meleg fiúk tök aranyosak, nagyon jó barátok tudnak lenni :)
2010. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen egyetértek veled kérdező! Biztos vagyok benne, hogy az ellenzők többsége soha nem is vette a fáradságot, hogy megismerjen egy meleg embert/párt. Nekem több meleg barátom is van, akikben nagyon kedves embereket ismertem meg. És őszintén szólva néha én érzek bűntudatot, amiért én majdnem bármit megtehetek a barátommal a nyílt utcán, ők meg egymás kezét sem foghatják meg. Nagyon remélem, hogy ezt a mentalitást nemsokára már a magyarok többsége is kinövi, ahogy ezt haladóbb gondolkodású országokban már sikerült. 19L
2010. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!