Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heteroktol kérdezem. Elitélite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroktol kérdezem. Elitélitek a leszbikusokat, melegeket? És ha igen miért?

Figyelt kérdés

Hisz nem ártanak nektek, csak ugy szeretnének élni ahogy nekik természetes.

Ahogy a heteroknak az a természetes hogy ellenkező neművel vannak, ugy nekik az a természetes hogy azonos neművel.

Miért nem lehet békében élni egymás mellett?

Miért kell öket elitélni?

Azért mert homoszexuálisak?

Nem ők döntenek arrol hogy ők most ilyenek, hanem igy születnek....szoval még hibáztatni sem lehet öket, hisz nem ők akartak ilyenek születni.


Köszönöm elöre is a normális válaszokat!


2010. máj. 28. 22:17
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
37%
előző: ez így van,mi így vagyunk megteremtve hogy passzoljunk egymáshoz, ők nem bírják elfogadni de mindenki más igen?.. hihetetlen.
2010. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
51%

A homoszexualitás NEM genetikai úton öröklődik.

CSAK a HAJLAM öröklődik. Ez a hajlam pedig vagy kifejlődik vagy nem.


De még azok az egyedek is lehetnek homoszexuálisak, akik nem hordozzák a hajlamért felelős gént.


A homoszexualitás a szocializálódás és az identitás kialakulása során dől el.

2010. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim válasza:
24%
Nekem nincs bajom velük, addig amíg nem viszik ki ezt az utcára, gondolok itt melegfelvonulás, mert nem ez a normális, ez tartozzon arra a két emberre, és maradjon a 4 fal között.
2010. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
81%

A válaszolók írásaival kapcs:


Az ókorban sokkal elfogadottabb volt a férfi-férfi szerelem, az egész gyűlölet a kereszténységnek köszönhető. Aki erre hivatkozva mond rájuk nemet, akkor tartsa is be az őrá vonatkozó részeket. Pl. szex csak gyereknemzés céljából, nincs védekezés.

És mégsem halt ki az emberiség, mert mindössze a 7%-a vonzódik a saját neméhez az emberek közül, ez nem akkora szám, ami megingatná a népességnövekedést, ha elfogadóbb lenne a társadalom. Sőt, mivel most sok meleg él gyermetlenül, éppenhogy nőhetne a népesség, ha vállalhatnának gyereket.

A homoszexualitás meg nem neveltetés kérdése, mert akkor sokkal kevesebb meleg lenne. Ne mondja nekem senki, hogy van olyan szülő, aki melegnek neveli direkt a gyerekét...

Még azzal sem értek egyet, hogy ott fordul elő inkább a homoszexualitás, ahol nincs apaminta (szóval mondjuk az anya egyedül neveli a gyerekét). Inkább azért tűnhet így, mert ahol nincs apa, aki inkább elutasítóbb, mint az anya, a gyerek is könnyebben fel meri vállalni magát. Míg lehet, hogy sok meleg inkább alkalmazkodik a társadalom elvárásaihoz (feleség, család), minthogy az apjának megvallja a titkát.

Aki a természet törvényeivel érvel: az ember nem állat. Az állat eleve csak utódnemzés céljából párosodik, míg az ember örömszerzésből. Akkor Te se szeretkezz vágyból, meg ne védekezz, mert nem arra találták ki a spermád, hogy gumiban végezze, vagy a nő szájában/hasán/akárhol, ami nem a nemiszerve, hanem hogy teherbe ejtsd vele a nőt.

És a természet szerint a meddő emberekben nem is lehetne nemi vágy. Mégis van.

Az állat, ha megbetegszik a természetben, elpusztul. Nem avakozik senki sem közbe. A sérülten született állat (vak, siket, szellemileg sérült, béna) életképtelen, elpusztul vagy elpusztítják.

A természetre hivatkozva el kéne lehetetlenítenünk a sérült embereket is, mert ők nem normálisak? Arra hivatkozva, hogy a természet ezt tenné velük?

2010. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
58%

A homoszexualitás a nevelés hatására IS kialakulhat, bár ez a ritkább eset. (Tényleg nem ismerek olyan szülőt aki melegnek nevelné a gyerekét.)


De az ellenkező nemmel kapcsolatos traumák, főleg fiatal korban felelősek lehetnek érte.

2010. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
85%

Én nem ítélem el őket, hiszen nem szabadakaratukból döntöttek a homoszexualitás mellett, hanem a természet így alkotta meg őket. Ettől még ők is teljes értékű emberek, semmivel se rosszabbak a hetero társaiknál, sőt, némelyik még jobb ember.

Persze ha valaki "divatból" jár azonos neművel, az már más tészta...

2010. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
18%
Én elítélem. És az előttem szólókhoz hasonlóan azért, mert ahogy én sem nyalom-falom a párom az utcán úgy nekik sem kéne. Maradjon meg nekik otthon amit éreznek lakásban... És éppen ez az, hogy a gyerekeknek ez normális lesz, mert egyre több saját neméhez vonzódó embert látnak, vagy hallanak róluk, és ezt fogják elfogadni... Ha a gyerekem ilyen lenne tuti nem azért lenne ilyen mert ezt látta a családban, hanem az utcán vagy a társaságában. Tapasztalatról beszélek. Van egy ismerősöm akinek a nővére l.szbikus, az ismerősöm(srác) meg b.zi. Azt hiszi az a normális ha a fiúkat szereti. El van a lányokkal de egybe se fog beleszeretni. Az emberek (így én is) azért ítélik el mert nem normális. És abban meg nincs reláció hogy akkor a betegen született, fogyatékos embereket is el kéne ítélni...NEM!! Mert ő nem tehet róla! Olyan nincs hogy ilyennek született... Ilyenné vált! Sajnálom ha valakinek a lelkébe tiportam azzal amit írtam, de ez az én véleményem és nem lepontozni kell(bár nekem édesmind1) mert a kérdésre válaszoltam. Arra, hogy én mit gondolok.
2010. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
93%

Neki igenis az a normális, ha a fiúkat szereti. Miért jobb, ha ráerőltet magára olyat, ami nem esik jól? ahogy Te nem tudnál férfiként férfivel lenni, úgy ő sem tudna nővel férfiként, mert meleg.

Hogy az ő családjukban 2 gyereknél is előfordult, inkább az öröklődést bizonyítja, mint a neveltetést.

Anyai ágon öröklődik ez a gén. Elhiszem, hogy neveléssel bele lehet vkibe verni, hogy heteró, ezekből lesznek a látens homoszexuálisok. akik mellesleg homofóbok is...

2010. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:


"És az előttem szólókhoz hasonlóan azért, mert ahogy én sem nyalom-falom a párom az utcán úgy nekik sem kéne."


Már nem azért de nem hiszem hogy olyan ku?va sok homoszexuális embert lehet látni az utcán.

Én pl. utcán még egyet sem láttam pedig 22 éves vagyok és 14 évet Bp.-en laktam ahol elég sok ember van.

2010. máj. 30. 21:13
 50/53 A kérdező kommentje:
Mármint neki szol: ma 21:02
2010. máj. 30. 21:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!