Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a legtöbb nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a legtöbb nőt ha egy pasi az életében csak egyszer akár, de meglátogatott egy lakásos prostit?

Figyelt kérdés

Ezek a prostituáltak nem érzik magukat kihasználva, vagy megalázva női/emberi mivoltukban, ha egy férfi meglátogatja Őket...

Sőt sokszor Ők (persze ez csak egy réteg) érzik úgy, hogy sikeresen kihasználják a pasik másképpen működő ösztöneit, s ebből Ők jól megélnek, milyen zseniális.


De a lényeg, hogy ezen lányok/nők 1%-a sem menne el tanulni kollégiumba, mellette gyárba dolgozni, vagy gyárba dolgozni 3 műszakban munkásszálón.

Sőt egyeseknek jobb lehetőségeik is adódnak, de nem élnek vele, mert ezzel amit csinálnak 2-3 milliót minimum keresnek egy hónapban.

Mivel nem illegális a tevékenység, még adózhatnának is, de nem igazán teszik...

Nekik a pénz számít, ez a legfontosabb, ennyi.

De szerintem meg van a joguk a saját testük felett rendelkezni.


Én azt nem tudom megérteni, hogy miért bántja a legtöbb nőt, ha egy férfi egyszer járt már ilyen lakásos nőnél...

Miért?


Ilyeneket olvasok, hogy "én nem tudnék olyan emberrel járni aki fizetett valakinek a testéért".

Persze neki is meg van a joga ezt gondolni, de nagyon szeretném megérteni, hogy mi is ezzel a probléma, ha a prostituáltként dolgozó emberilény, a saját döntése alapján elkért egy összeget, majd a saját döntései alapján szexelt azzal a férfival aki fizetett, s higiénikusnak, szimpatikusnak találta, az előre meghatározott feltételek betartása mellett... Vagyis nem volt semmi olyan ami a nőnek ne férne bele.


Viszont azok a nők mit éreznek akik ezt kizáró oknak tartják?

Tényleg elvi problémájuk van ezzel? Mert mint írtam, ezt akkor rosszul gondolják, senki nincs kihasználva.


Vagy attól félnek, hogy a pasi a későbbiekben félrelép?

Szerintem ennek sem nagyon van alapja, ha kapcsolaton kívül volt azzal a prostival, s még el is modja...


Vagy az zavarja Őket, hogy veszítenek abból a hatalomból amit a puncijuk ad?


Vagy mi a gond?



2018. aug. 10. 14:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/121 anonim ***** válasza:
12%
16: igazad van abban, hogy sok mindent el lehet kapni óvszer mellett is, más kérdés, hogy egy két kivételtől eltekintve ezek meglehetősen ártalmatlan dolgok. Amikkel az átlag nő nem foglalkozik. És itt jutunk el a magyar valósághoz, amelyben az aktív szexuális életet élő polgárok elenyésző része, egy százaléka megy el ÉLETÉBEN egy komplex STD szűrésre. Akik rendszeresen elmennek, azok a prostik és azok akik prostinál voltak. És akkor felmerül egy kérdés, hogy ha már ezen aggódik valaki, akkor ki is a kisebb kockázatú. Aki volt 10 prostiánál, majd maga is elment párszor szűrésre, mert beletanult, meg pénze is van rá, ha már egyszer prostihoz jár, vagy az a csaj, aki már ugyanúgy lefeküdt 15 férfival, de még életében nem volt szűrésen.
2018. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/121 anonim ***** válasza:
87%

#17

Ha meg is válogatja, akkor is olyanokkal fekszik le, akikkel nincs párkapcsolatban :)


#Kérdező:

Az, hogy mennyi pénzt szed be, az egy dolog. Emellé mennyi a kiadása?


Amit találtam, egy oldalon megszólaltattak egy lakásban dolgozó lányt:

"Mennyit keresel, és mennyit kell érte dolgoznod?

Hát, nekem is kellene valami statisztikát csinálni, mert nem tudom pontosan - nevet. Az árakat ismered, és azt mondhatom, hogy a napi három vendég már kimondottan soknak számít. Ez már így is jellemzően 6 órás elfoglaltság a vendégekkel, és még két óra takarítás, sminkelés, stb... Szeretem rászánni az időt, nálam az egy óra általában amúgy is kicsit hosszabb. Átlagosan talán havi 30 vendégem van, ami szünnapokat leszámítva azt jelenti, hogy minden két napra jut három. Ez nagyjából olyan havi 450 ezer forintos fizetés. Változhat persze, ez nagyban múlik azon, hogy mennyi időre igényelnek a vendégeim."


És akkor ő nem stricivel nyomul. Ha azt akarja, hogy valaki gondoskodjon a biztonságáról, akkor az elég sokat fog legombolni róla.

Plusz még kell ugyebár hely, ahol ez megoldható, stb.


Nem akkora biznisz, mint gondolnák.


#20

A fele-fele még mindig nem 10/8 :)


#21

Hajára kenheti a prosti a papírját, ha azóta akár csak egyetlen egy kuncsaftja volt.

Az elmúlt időszakban többszörösére emelkedett idehaza a HIV-pozitív diagnosztizáltak száma, de hát na, az is olyan kis semmiség.

A gomba, tetű, hasonlók meg simán átmennek gumival is, és nem mondanám azért semmiségnek.

2018. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/121 anonim ***** válasza:
89%

Mindegy, nekem az ultimate érvem ez, amivel indítottam is: "Nekem ez nem fér bele az értékrendembe, ennyi. Az én szememben a szexualitás, szeretkezés nem egy áruba bocsátható valami, sőt, számomra ez csak a stabil, hosszútávú párkapcsolat részeként elfogadható."


Halál komolyan kérdezem: mit nem lehet ezen érteni, vagy elfogadni? :D

2018. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/121 anonim ***** válasza:
88%

Nos. Én nálam ez nem volna abszolút kizáró ok, nő vagyok. Voltam szerelmes már olyan férfiba, aki volt már többször is előtte régen prostituáltnál. Végül viszont nem lett belőle kapcsolat, nem feküdtem le vele, de ennek a döntésemnek semmi köze nem volt ahhoz, hogy prostizott. Tehát nem biztos, hogy az én válaszom releváns. DE!! Amiért engem zavar az az, hogy egy nőt, vagy mondjuk úgy, hogy egy embert mennyire tisztel, mire becsül ez alapján. Vagy például ebből kiindulva mennyire más a viszonya a szexualitáshoz, mint az enyém. Az enyém olyan, hogy a szex és szerelem kéz a kézben járnak, a szerelem gondolom te is érted miért, és nekem a szex is, (hisz kéz a kézben járnak) pénzen nem megvehető. Aki erről merőben máshogy gondolkodik, az ugye nagyon más világ, mint én, mit is kereshetnénk mi egymás mellett?

Meg tényleg az, hogy mire becsül egy (nem is nőt) EMBERT! Az ember nem a test. Az ember az egy komplex személyiség, nem arra való, hogy kiürítsem bele az ösztönös vágyaimat, és e mögött ne legyen szerelem, hanem pénzt adjak ezért, és akkor már lehet HASZNÁLNI a másik EMBERT. Az ember nem egy test. De szerinted meg igen. A szex nem egy ösztöncselekedet, mint a cicáknál. De szerinted meg igen, hisz nem kell hozzá érzelem, szerelem, hanem csak pénz.


Kábé ilyesmi, de nem olyan könnyű ezt megindokolni,.


A másik indokom meg önmagában az, hogy fúj, kinek kell, ha kapok tisztát is. Tudod milyen ez? Ha egy döglött macska fekszik előtted az úton, és autóval száguldasz felé. Minden ember szíve szerint elrántaná a kormányt, hogy ne menjen át egy döglött macskán. Pedig nem leszel te attól bent a kocsiba dzsuvás, mégis egyszerűen csak fúj. Nekem a prosti, prostiba mártott fhasz, az ilyen, fúj.

2018. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/121 anonim ***** válasza:
80%

Felőlem menjen mindenki "pinát kapni", csak az elején mondja el, hogy prostizott, és ne hisztizzen, ha nekem így nem kell.


Nekem az egyéjszakás is olyan idegen dolog, ami csak filmekben létezik, mint a Pókember. És szeretném, ha a párom ugyanúgy gondolkodna a szexről, mint én: vagy kapcsolatban, vagy ott a kis kezem.


Nem bíznék ilyen emberben, egy nagy görcs lennék szex közben. Ha lenne kutyám, azt sem bíznám olyanra, aki korábban kutyákat szadizott.

2018. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/121 anonim ***** válasza:
43%
Csak egyszerűen nem szeretnék egy olyan farokba beleülni, ami olyan odúban járt, ahol már a fél világ megfordult. A wc-kefés jó hasonlat volt az elején.
2018. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/121 A kérdező kommentje:

Azért nekem pl. elég tapasztalatom van a témában, s pontosan tudom, hogy a 3 vendég nem sok egy napra.

Még egy 120 kilós hírdetőnél sem...


Ha néz is ki valahogy a "högy", akkor csak a legnépszerűbb oldaln napi 10-15000 látogató érkezik a hírdetéséhez.

Ezen kívül van még 2-3 oldal ami napi néhány ezres megtekíntést hoz be...

A telefon az konkrétan nonstop csörög.

Napi 20-30 fix vendégre bőven lenne lehetőség, de az a jelemző, hogy vagy drágábban fogadnak nap hármat, vagy bizony lezavarnak egy olyan tizet.

Ebből, ha csak a 5 1 órás, 3 30 perces, s 2 SOS-os, csak mondjuk ketten kérnek extrát, akkor az nagyon minimum 150 000 ft egy napra.

Már majdnem meg is van az albi ára.

Az egy hatalmas vicc, hogy 3 vendég menne egy nap :D

2018. aug. 10. 15:40
 28/121 anonim ***** válasza:
42%
Ha a férfi elmegy prostihoz, az ugyanaz, mint a nőknél az egyéjszakás szex (ahol ugye csak a testiség a lényeg). És a nők nagy részének volt már egyéjszakás kapcsolata. De gondolom ez persze nem probléma. Megint a kettős mérce.
2018. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/121 A kérdező kommentje:

24. Azért nem semmi, hogy a kommented elején azt írod, hogy a prosti EMBER, stb.


Aztan a második felében, meg döglött macskához hasonlítod :D


Pont, hogy Te (Ti) nézitek le a prostikat, nekem pedig ugyanolyan nők, s attól hogy fizetek még ugyanúgy bánok felük mint bárki mással, udvarias vagyok és mindent megkérdezek, nem teszek olyat ami kellemetlen lenne neki (nem is nagyon tehetnék, nem hagynák).

2018. aug. 10. 15:46
 30/121 anonim ***** válasza:
33%

Mert fogalmuk sincs milyen a férfiaknak.

Na meg élnek az álomvilágikban, hogy az ő pasijuk nem, pedig de, csak nem mondja el...

Mert nem szabad elmondani, tagadni kell. Beszéljék csak ezt meg a férfiak egymás közt.


Én ismertem 2 olyan prostit, aki összekötötte a kellemest a hasznossal, annyira csinálta kényszerből...


De nem csak ők szexelnek pénzért. Szinte minden kapcsolatban vannak elvárt dolgok a férfitól a szexért cserébe, pl wellness fitness lochness, SUV, nyaralás egzotikus szigeteken, vacsi menő helyeken, cukcsi (drága) kutycsykah.

Hát még a golddiggerek.

2018. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!