Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kialakítható közös kassza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakítható közös kassza anélkül, hogy bármelyik fél sérülne, ha nem ugyanannyit keres a két fél?

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 09:05
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem közös ha mindenki a sajat pénzéből költ. A közös jelentése hogy minden a feleke.
2020. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
14%

10.-nek igaza van.


Férfiként én sem nyelném be, ha a csajom rendelkezne a pénzem felett.


Kivéve, ha a csaj SOKKAL jobban keres, és fizeti a "játékaimat", kocsi, motor, fegyver, prostik, órák,...

2020. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
42%
#11 Ez ilyen hibrid kassza. Kicsit közös, kicsit nem. Így a legélhetőbb. Az én pénzemen ne vegyen magának egy csaj se új ruha kollekciót meg a körmöséért se fizetek senkinek és kuncsorogni se fogok senkinek mint egy tinédzser. 😃
2020. okt. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van én keresek O meg jol el.
2020. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
68%

10-12


Ezért kell normálisan megbeszélni a dolgokat. Úgy csináltok, mintha egyszer beállna minden ebbe az állapotba és utána már nem lehet változtatni. Úgy egy kapcsolat se fog működni, hogy a faszika szó nélkül lerakja a pénzt az asztalra. Meg kéne beszélni a dolgokat. Azt sem szabad engedni, hogy a nő sok pénzt szórjon el magára, miközben a férfi semmit magára. Mindkét félnek engednie kell a vágyaiból a közös célok érdekében. Igen, párkapcsolat alatt nem akkora a szabadság, mint egyedül, de ez teljesen normális. Aki totál szabadságot akar, az maradjon egyedül.


Én is egy férfi vagyok.

2020. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%

14

Ezt te bsztad el, hogy hagyod neki. Még ma is kiállhatnál magadért. Nem kötelező ilyen rosszul csinálni a dolgokat.

2020. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
63%

#15 Nem. Lehet olyan szabályokat csinálni, hogy a kecske is jól lakjon és káposzta is legyen.

Miért nem jó ez a hibrid kassza a mindennapi életre?

Közös célokra meg meglátjuk ki mennyit tud beleadni és megegyezzünk külön külön.

2020. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
0%

15.-nek.


De egy nőnek kell magára költeni, sport, fodrász, körmös, kozmetika, jóga, ruhák, fogász,..., mert ha nem, lankad az érdeklődésem, meg a CEZNÚRÁZVA.

2020. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudna annyit keresni hogy a családi költségvetés felét megkeresse így a hibrid megoldás is uzemkeptelen de a külön kassza is. Úgy igen hogy mindenki külön kasszazik de én rakok bele többet és én a 10x annyival egyenlőnek veszem az összeget de az úgy butaság. Innentől nincs meg a képlet ami korrekt, egy opció van, a közös kassza és néha vita ha nagyon elszalad vele a lo.
2020. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:

17.-nek.


Oké, én beleteszek 500-at, ő 150-et. Én motort akarok, ő meg nyaralást, amit én nem. Ki nyert?

2020. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!