Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kialakítható közös kassza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakítható közös kassza anélkül, hogy bármelyik fél sérülne, ha nem ugyanannyit keres a két fél?

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 09:05
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%

Apukám a kenyérkereső nálunk, anyukám hetente egyszer jár egy helyre dolgozni, de úgy rendes évekig tartó munkája nem igen volt. Közös a kassza mióta összeköltöztek, sose volt belőle baj. Én ezt láttam mióta eszemet tudom és én is ezt tervezem majd párommal miután összeköltözünk. Szerintem házasságban abszurd, ha nem közös a kassza. "Főnök" semmilyen értelemben nem fér el egy egészséges kapcsolatban. Az egyik fél "sérülése" nekem kicsit magas, mivel egy jól működő harmónikus kapcsolatban tudja mindkét fél, hogy, ha kevesebbet is keres valaki, nem direkt elherdálja a másik keresetét. Közös a cél, közös a megélhetés. A prioritásokon és kötelezőkön túl pedig mindkét fél érezze jól magát.

Aki nem hajnalndó "osztozkodni" vagy csak szimplán nem jön be neki a közösködés, akkor hajrá. Midnenki csinálja az életét, ahogy neki jól esik. Egy szó, mint száz: ige, kialakítható

2020. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Osztom az #50 nézetét.

Ha nem sajnáljátok egymástól és senki sem akar élősködni a másikon, akkor "vita" csak abból lesz, hogy mindketten fizetni akartok a kasszánál.

Ehhez nem kell összerakni semmit, meg elszámolni, meg zsebpénzt kérni a sajátodból.

Viszont kell hozzá két olyan ember, aki tud a pénzzel bánni és nem is a rabja.

2020. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!