Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kialakítható közös kassza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakítható közös kassza anélkül, hogy bármelyik fél sérülne, ha nem ugyanannyit keres a két fél?

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 09:05
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
90%
Kedves nyivákoló pasik, talán nem csak a feneke alapján kéne szűrni a csajokat hanem fizetésre is. Vagy elfogadni hogy még a diplomás nők is kevesebbet keresnek, mint ti és levonni a konzekvenciát. Akinek meg nem prioritás a közös élet, éljen egyedül, ne párkapcsolatban.
2020. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
62%
31: tökéletesen egyetértek. Csak tudod a jól kereső nők általában jobb pozícióban vannak, azoknak meg nem lehet otthon 2B-s ceruza vastagságú lógó pöccsel megmondani a tutit esténként.
2020. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

#30 Gyerekről nem volt szó. Ha gyerek születik és ezért apad meg a nő bevétele, akkor természetes, hogy ideiglenesen amíg vissza nem megy dolgozni én tartom el a családot. Nem erről szólt eddig a kérdés részemről.

Ha ti így jól érzitek magatokat, ki vagyok én hogy ezt megkérdőjelezzem?

Én csak azt mondtam, hogy nekem nem menne az hogy visszamenjek 16 éves koromba amikor anyától kellett kérni pénzt valamire. Szeretnék a saját munkámból a saját céljaimra is félre tenni a közösek mellett.

2020. okt. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
14%
#31 Szerintem te jobban jársz, ha a feneked alapján szűrnek, mert a demagóg szöveged nem nagy intelligenciára vall.
2020. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
33: a kérdésből valóban nem derül ki, de ha valaki hosszabb távon tervez, gyerek nélkül is előadódhatnak szituációk, amikor fordul a kocka. Munkanélküliség, hosszabb-rövidebb betegség, költözés, stb.
2020. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

33: ja, amúgy én nem kérdőjeleztem meg a te vágyaidat, csak szimplán reflektálni óhajtottam, mielőtt nagyon belefeledkeznek a felnőtt topik közönsége a "nő elveri a pénzt pillásra" sztereotípiába.


Egyúttal válaszoltam a kérdésre, hogy ki lehet-e alakítani közös kasszát így. Szerintem igen hasonló gondolkodású, értelmes emberek esetén. És _szerintem_ a külön kassza is problémás hosszútávon, ha a másik hóbortjait hülyeségnek tartom.

2020. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
0%

#36 Na ez az ami gáz, hogy te feljogosítva érzed magad, hogy eldöntsd nekem melyik hóbortom hülyeség és melyik nem.

Ezt egy felnőtt emberrel nem teheted meg, mert vissza fog zavarni a saját térfeledre, csak egy gyerek hagyja ezt.

2020. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
72%
Százalékosan kell meghatározni, hogy ki mennyit ad bele. Közös kassza jó dolog, de az is, ha magukra is tudnak költeni a felek anélkül, hogy a közös kasszához kéne nyúlni. Fizetéstől függetlenül, mondjuk 70% megy a közösbe. A 30% pedig magukra költhetik. A 70% csak egy példa. Ez lehet több vagy kevesebb, igényfüggő. Így igazságos szerintem. A kevesebbet kereső motiválva lesz, hogy többet keressen és a többet kereső sem érzi majd azt, hogy anyagilag kiszolgáltatott. A százalékolás mindig a legjobb opció.
2020. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
59%
#38 Ez nem egy rossz gondolat.
2020. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
77%

37: "#36 Na ez az ami gáz, hogy te feljogosítva érzed magad, hogy eldöntsd nekem melyik hóbortom hülyeség és melyik nem."


Az együttélés és tartós párkapcsolat alkalmazkodásról, bizalomról és folyamatos kompromisszumkötésről szól. Millió plusz egy dologban beleszólunk "egymás életébe", kikérjük a másik véleményét. Egy háztartásban élünk, közös élettérben, most éppen közös gyereket nevelve, de ez gyerek nélkül is így lenne. A felnőttség erről (is) szól, nemcsak elköltözünk és dacos kisgyerek módjára megmutatjuk anyunak és apunak, hogy nekünk már nem szól be senki...

2020. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!