Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy nő nem hajlandó főzni a párjára? Nálatok kizáró ok, ha a barátnőtök nem házias?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk nem arról van szó, hogy nem tud, hanem ha egyszerűen nem akar, mert mondjuk "nem szeret". Nektek ez mennyire kiábrándító?


Vagy ha mondjuk tegyük fel, hogy arról van szó, hogy nem tud főzni, de nem is akar megtanulni. Szóval az nektek kizáró ok, ha egy nő ennyire sem házias?



2016. febr. 6. 20:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
34%
#10: Tudok főzni, nem sok mindent, de tudok, és ha kell, akkor nyilván megtanulok mást is főzni, szóval jó, ha a nő is így áll hozzá.
2016. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként hogy visszatérjek a valóságba, 10-ből kb 8 nő ma is szívesen főz a szerelmére. Ezt gyakorlati tapasztalatok alapján mondom.
2016. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
91%
Nálam pl az lenne kizáró ok, ha a pasi nem lenne hajlandó főzni... szerintem ennek oda-vissza kell működnie, ha neki jól esik, hogy meglepem mondjuk a kedvenc ételével, nyilván nekem is jól esik, ha legközelebb ő viszonozza. Mindkét nem részéről szerintem elég kiàbrándító hozzáállás, ha kijelenti ő nem akar és nem tud főzni, felnőtt ember esetében alap, hogy el tudja látni magát.
2016. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
82%
21:42 egyszer főzni rád mert olyan kedve volt teljsen más mint életed végéig etetgetni az óriás bébit. És tudod összejöhetsz olyan nővel is aki legalább annyit keres mint te. Nem kötelező egy csóróval lenni aki a bevételeknek csak a 40%-át keresi...
2016. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
89%

Én tudok főzni, és nálam meg a konyhában analfabéta férfi kizáró ok, pont amiatt, h akkor mindent tőlem várna.

Ja és alkalmi szexnél tuti nem főznék a pasinak, még is mire fel? :P az a csaj tuti többet akart volna töled...

2016. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
41%
Ha valaki nem szeret főzni de tud és ennek ellenére egy gyors valamit se rittyent össze,hogy ne halljon éhen a párjával akkor az gáz.Az se elfogadható ha meg nem tud mert arra találták ki a szakácskönyvet.Te választod milyen nőre vágysz .Egy biztos elhízni nem fogsz mellette.
2016. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
11%
#16: Oké, akkor ezen az alapon én is mondhatom, hogy nekem is munka/tanulás mellett kell ellátnom mondjuk az állatokat a ház körül, adott esetben fát vágni, szenet pakolni, autót rendben tartani stb., szóval nyilván mindenkinek megvan a maga dolga, szerintem egy családban senki sem a lábát lógatja, egyébként meg pl. a főzés inkább hagyományosan a nőkhöz állt közelebb (ja és nem kell nyafogni a férfiak elnőiesedése miatt, hiszen a hagyományosan női tevékenységek egy része is a férfiak nyakába szakad). Az odáig rendben van, hogy elméleti síkon mozog a kérdés, de maga a mentalitás érdekes, és szerintem a normális ember párkapcsolatban hosszabb távra gondolkodik, és olyannal akar együtt lenni, akitől jó esetben akár gyereket is szeretne. Tehát ha valaki fiatalon nem akar megtanulni főzni, az később a családot sem nagyon fogja ellátni.
2016. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 zgyzgy ***** válasza:
100%

Nem gond, én szívesen főzök.

De nem értem, hogy egyeseknél ez a probléma milyen összefüggésben van a fizetéssel.

2016. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
89%
Igen mindenkinek van dolga, na de ki dönti el, hogy mi az?? Én inkább ellátom az állatokat, ahogy teszem kicsi korom óta, az összes lány testvéremmel, mert olyan kedvem van, és mert azt jobban szeretem. Amúgy meg a többségnek nincs állata (olyan sok és nagy ami komoly munka lenne), nem szénnel tüzel, sőt sokaknak még kertje sincs egyáltalán... Itt az a probléma, hogy el van döntve előre, hogy neki ezt és azt kell csinálnia, csak mert nő. Hagyjuk már a hagyományokat. Még mindig 2016 van, fejlődik a világ. Régen meg volt az oka annak, hogy mi miért volt úgy ahogy, de mára ez már megváltozott, h*lyeség csak azért ragaszkodni továbbra is, mert hagyomány. Azt már meg sem merem említeni, hogy mi van ha valaki nem akar gyereket... Nem kötelező az sem.
2016. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
86%
28-as van abban igazsag amit irsz, abban az esetben ha kertes házban éltek. De mi van a panelban lakokkal? Ott a ferfi akkor mit csinal?
2016. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!