Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy nő nem hajlandó főzni a párjára? Nálatok kizáró ok, ha a barátnőtök nem házias?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk nem arról van szó, hogy nem tud, hanem ha egyszerűen nem akar, mert mondjuk "nem szeret". Nektek ez mennyire kiábrándító?


Vagy ha mondjuk tegyük fel, hogy arról van szó, hogy nem tud főzni, de nem is akar megtanulni. Szóval az nektek kizáró ok, ha egy nő ennyire sem házias?



2016. febr. 6. 20:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
38%

Nőként válaszolnék...


Egyrészt dolgozom, átlagosan napi 8-10 órát (éjjel), heti 1-2 szabadnappal, másrészt délelőtt angolra járok heti 3x5 órára.

Ennek ellenére minden nap főzök magamra és a páromra! Oké, nem mondom, hogy mindig 3 fogásos extra kaját, de normális ételt! Hogy miért? Mert rendes koszton nőttem fel, anyám világbajnok kajáin és IGÉNYLEM A HÁZI ÉTELT!

Nem mondom, hogy a budapesti Akácfa utcai gyros-t visszautasítom, de valószínűleg sírva fakadnék, ha napokig éttermi, gyors, előre elkészített, zacskós kajákat kéne ennem.


A párom nem főz...nem azért, mert férfi, hanem mert miután összejöttünk, és megkóstolta a főztöm, kijelentette, hogy oké, eddig evett, amit evett, de neki ez kell! És tudjátok mit kedves nőtársaim? Nekem ez jólesik! Engem büszkeséggel tölt el az, hogy a párom az éttermi kaják elé helyezi az én főztöm! Pedig megtehetnénk, hogy rendelünk, mert nem keresünk rosszul...


Fárasztó? IGEN! De megéri a fáradozást! Egészségesen táplálkozunk, normálisan, nem tömjük magunkat tartósítószerekkel és E betűs szarokkal. És öröm látni a párom arcán, hogy mennyire értékeli azt, hogy fáradtan is képes vagyok áldozni erre az időmből...

Egyébként is...az újszülött kisbabához 3 óránként felkelni és nonstop gondozni nem fárasztó? DE! Mégis minden normális nő természetesnek veszi, és gondolkodás nélkül megteszi.


Halkan kérdezném, hogy azok a nők, akik dolgoznak és erre fogják, hogy nem főznek a párkapcsolatukban, ők, hogy fognak ellátni majd 1 vagy több gyereket szintén munka mellett? Mert, hogy dolgozni kell akkor is a gyes után, meg a háztartást is vezetni, vagy majd ezekre sem jut idő?

Vagy ha majd lebetegszenek a szülők és ápolásra szorulnak, akkor rájuk sem jut idő? Vagy, ha a párod lerobban, akkor őt sem ápoljátok majd?

A hozzáállással van baj! Nem csak attól nő egy nő, hogy tud szülni!


Ja és nyugodtan le lehet fikázni, én akkor is így gondolom, és nem veszem magamra a fikázást! :)

2016. febr. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
86%

#53 Én meg hihetetlenül szeretek zongorázni, amit a párom is nagyon élvez, mégsem szólítom fel a női nemet, hogy "Én, mint Nő tudok, és szeretek zongorázni, szóval ha ti is tanuljatok meg, és szeressetek!"


"Halkan kérdezném, hogy azok a nők, akik dolgoznak és erre fogják, hogy nem főznek a párkapcsolatukban, ők, hogy fognak ellátni majd 1 vagy több gyereket szintén munka mellett?"

Egy támogató, és szerető férjjel karöltve, aki segít, és nem élősködik.

Egyéb kérdés?

2016. febr. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
94%

51-es ha neked ez igy jó, az a te dolgod.

A gyerek az mas teszta nyilvan, ő a szüleire van szorulva, magatehetetlen, ne hasonlitsuk mar egy felnőtt ferfihoz...

Ugy gondolom a kesőbbiekben pont hogy neked lesznek gondjaid, mert a pasid segge ala tolsz mindent, ezt ő megszokja es később is el fogja varni függetlenül attól, h hany gyerek bömböl neked, szoval ha szulsz mondjuk 2 gyereket, igazabol 3 lesz neked. Ezzel szemben én olyan pasit tartok optimalisnak, aki kiveszi majd a reszet a nehezsegekből nem pedig tetézi azokat.

2016. febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
16%

Itt végigsöpört a feminista horda, riasztva lett az összes. Szerintem végig se olvasták a hozzászólásokat, csak nyomtak egy pirosat az első mondat alapján.


Komolyan azt gondoljátok, hogy normális egy életen át idegen főztjét enni, vagy zacskós kaját? Szerintetek nem kiábrándító ha ilyen alapvető dolgokat valaki meg se akar tanulni?


Szerencsére a társaitok 80% hajlandó erre, boldog párkapcsolatban él és nem a gyakorin éli ki minden frusztrációját.

2016. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
98%
#54 Azért az, hogy "életed végéig idegen főztjét kell enni" és hogy "főznöd kell, mert nő vagy", nem ugyanaz. Nyugodtan várhatja haza vacsorával a férfi is a nőt, mi a gond ezzel, ha ugyanannyit dolgozik a két fél? Vagy egy férfi felé miért nem elvárás, hogy főzzön?
2016. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
65%

Nem lenne szabad hogy kizáró ok legyen.

Sajnos a mai fiatalok nem tudnak és nem is akarnak főzni.

Úgy vannak vele rendelnek kaját és kész.

Na én ezt nem szeretem.

Mondhat bárki bármit,én nem szeretem az éttermi kosztot.

Mi nem is járunk mert nekem nem ízlik.

Több helyen ettem már,próba képpen de egyik sem jött be.

A házi főtt ételnél pedig nem kell jobb.


Lehet a párod azért nem akar főzni mert fél hogy utána mindig rá marad.

Mert ahol egy pasi nem tud főzni és nem is akarja megtanulni ott a nő főz minden nap amit meg lehet unni.

Én 9 éves koromban tanultam sütni főzni. Minket arra neveltek háziasak legyünk. De bele lehet unni,fáradni.


Talán tanulj meg te is főzni,ha tudsz az jó.

Főzzetek könnyű kajákat közösen.

Vagy aki főz,a másik megterít meg kaja után elmosogat.

Ez jól esik a nőknek.


Volt idő mikor nekem is herótom volt attól hogy főzzek.

Dolgoztam,meló után főztem,utána a halom mosatlan stb..elveszi az ember életkedvét. Segíts neki.

Beszélgess vele miért nem tud vagy nem akar főzni???

2016. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
27%

Utálom, hogy megint ide keleltt írnom.

Itt valami nő frusztráció tör megint előre, szóval mindenki olvassa el legyen szíves a kérdést: Srácok, kezdenétek-e olyan nővel, aki nem tud főzni?


Nem volt kérdés a következők egyike sem:

Igaza van-e Ákosnak? A nő dolga-e hogy főzzön?

Srácok, igaz-e hogy ti sosem főztök?

Ha párkapcsolatban vagytok, mindig a nőnek kell főznie?


Férfi vagyok, egyedül élek és főzök, vasalok, leviszem a szemetet, szerelem a számítógépeimet. Ugyanúgy van csiszológépem, ütvefúróm, ahogy edénykészletem, fűszereim is.

A kérdés abból a szempontból értelmezendő, hogy ha keressük gyermekeink anyját/a nőt, aki mellett szeretnénk életünk végéig minden reggel felébredni, az vajon olyan legyen-e, mint az ide író nők többsége vagy olyan, mint mondjuk 51-es?


Szóval megkérdezem a nőket is, hogy a helyünkben egy "nekem semmi sem kötelező, majd megteszem, ha épp úgy vagyok vele, mert új világrend van"-típusú nőt választanának vagy egy hagyományos értékrendű, dolgos és deklaráltan háziasat, szem előtt tartva, hogy esetleg gyereket is akarhatunk majd?

2016. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
30%

# 57/57 Időpont ma 11:32

Kb. ezt szerettem volna én is írni. Mélységesen egyetértek.

2016. febr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
88%

A felesegem nem tud es nem akar megtanulni fozni (32 eves) megis boldog vagyok vele. Az elozo csajaim fozott, mosott takaritott megis ket ertelmes beszelgetest keptelenseg volt veluk folytatni.


Mivel roppant haziasak voltak, konkretan a lakasban minden ott es ugy volt ahogy ok szerettek volna, hiaba volt neha kedvem fozni be sem engedtek a sajat konyhamba.


A felesegem egy salatat nem tud megkulonboztetni a karfioltol, a husokat ugy ertelmezi, h van a "hosszu hus", meg "gorbe hus", de altalaban fogalma sincs arrol, hogy mit eszik. Neha fozok, neha rendelunk.


Cserebe lehet ra szamitani, sok kozos programunk van, utazunk, rengeteget nevetunk, beszelgetunk es nem akar rajtam uralkodni. Meghagyja a szabadsagomat es en is az ovet. A csaladom es a haverjaim is imadjak annak ellenere, hogy a mosast sem tudja magatol elintezni, megis az egyik legmuveltebb no akivel valaha talalkoztam.


Nekem ez a fontos, a tobbieknek meghagyom a suto fozo gyerekgyarosokat, sok sikert hozzajuk.

2016. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
100%
#59 es vagyok kifelejtettem, hogy nincs gyerekunk egyikunk sem szeretne.
2016. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!