Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy nő nem hajlandó főzni a párjára? Nálatok kizáró ok, ha a barátnőtök nem házias?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk nem arról van szó, hogy nem tud, hanem ha egyszerűen nem akar, mert mondjuk "nem szeret". Nektek ez mennyire kiábrándító?


Vagy ha mondjuk tegyük fel, hogy arról van szó, hogy nem tud főzni, de nem is akar megtanulni. Szóval az nektek kizáró ok, ha egy nő ennyire sem házias?



2016. febr. 6. 20:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:
0%

Ha azért nem hajlandó, mert erőlteted, akkor megértem. Egyébként szerintem elsősorban a nő feladata a főzés és a házimunka legalább a fele, de inkább a háromnegyede, a férfié pedig a kert és a porszívózás, javítgatás, segíteni ablakot pucolni, ilyesmi.


Én szépen megkérném, netán ha nagyon sokáig húzná még a száját, áthívnám egy barátnőm, főzni :)

2016. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim válasza:
62%

Szolgálja ki magát . Én nem szoktam főzni mert sem időm se kedvem ! Még a szüleinél lakunk. Néha azért összedobok valamit . Folyamatos műszakban megyek 12 órázok, 2 nap reggel 6-tól este 6-ig 2 nap szabad utána 2 nap este 6-tól reggel 6-ig és megint 2 nap szabad .

21/N

2017. júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!