Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy nő nem hajlandó főzni a párjára? Nálatok kizáró ok, ha a barátnőtök nem házias?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk nem arról van szó, hogy nem tud, hanem ha egyszerűen nem akar, mert mondjuk "nem szeret". Nektek ez mennyire kiábrándító?


Vagy ha mondjuk tegyük fel, hogy arról van szó, hogy nem tud főzni, de nem is akar megtanulni. Szóval az nektek kizáró ok, ha egy nő ennyire sem házias?



2016. febr. 6. 20:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
6%

38-as

Érdekes, amit írsz: "A világ nem fog a kedvetekért megváltozni és ugyanúgy egyedül maradtok... "

Tudod olyan ez, mint amikor az egyik sziámi iker azzal fenyegeti a testvérét, hogy megöli.

Ti nem tudtok nélkülünk "nem egyedül maradni" és mi sem nélkületek, szóval jobbnak tűnik a konszenzus.

Gondolom te arra számítanál, hogy majd a férfiak behódolnak, hisz úgysem tehetnek mást. Ez lett a nőkből, hát nincs mit tenni...

Csakhogy ez messze nincs így. Mindig maradnak olyan nők, akik hagyományos értéket képviselnek és jóval kevésbé lesznek olyan férfiak, akiknek megfelel az "új nő" képe. Az evolúció pedig intézi a többit, ahogy mindig is tette.

2016. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
93%

"Én tudok főzni!!" - mondja a férfi, aki bográcsparti keretein belül baráti társaságban félévente összehoz egy pörköltet (közben megjegyezve, hogy jó pörköltet csak Férfi tud csinálni), vagy havonta egyszer összehoz egy rizses húst, amivel betömi az asszony száját.

"A nő főzzön, mosson, takarítson rám, mert én a férfi munkákat csinálom !!" mondják a férfiak, akik közül 10ből 7en még csak nem is kertes házban élnek, és jó, ha nagyritkán akad valami olyan feladat, amihez tényleg szükség van a segítségükre. (Ebbe belevettem a befőtt kinyitását is)


Egy munka sem degradáló, amit a szerettedért csinálsz, de sok férfi rohadtul így érez minden kicsit is nőies munka iránt (példa akad az eddigi válaszokban)

Nem tudom, sokan talán 200 évvel ezelőttről reinkarnálódtak ide, és még mindig az a szoftver fut bennük, szóval elvárják, hogy hogy a nő dolgozzon is ÉS otthon is álljon helyt nap mint nap, míg mit adnak cserébe: 2 havonta elvégeznek valami olyan munkát, ami nem sérti az egojukat. Tudok főzni, de ha egy férfi úgy áll a kérdéshez, hogy nekem KELL főzni, mert neki megalázó, akkor én meg azt mondom, hogy b...ssza meg az ilyen. És a legtöbb nő is ezt mondja, mert tényleg...

2016. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
8%
az a baj a nők elférfiasodtak de nagyon ! nekik alap hogy elvárnak dolgokat 1 férfi elvár dolgokat akkor hogy képzeli.
2016. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
88%
39-es hasznos elfoglaltság a panelban? Hm..mondjuk felporszivoz, mosogat, főz...ez elég hasznos sztem ;)
2016. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
18%

44-es

A túlnyomó többség nem azt írta, hogy neked KELL főznöd, de ha nem tudsz főzni, az kizáró ok.

Van egy árnyalatnyi különbség.

2016. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
41%

Kizáró ok, azonnal rúgom ki (pedig nem állok olyan jól...)


Fél éve azt se tudtam, mi a fakanál meg a teflon, ma meg sertésszelet Holstein módra. Nagy úr ha az ember egyedül él és külföldön :D

Ha én se szeretem kicserélni a villanykörtét akkor majd idő után sötét lesz az egész lakásban, vagy hívok mindig villanyszerelőt? Ezek olyan alapvető dolgok, ami nem szeretem/nem szeretem kérdés.


Egy barátom nagyon jól megmondta, aki nem tud főzni az vagy nem tud olvasni, vagy nincs 2 keze :D


20/F

2016. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
91%
Sok "hagyományos" férfi azt felejti el, hogy rengeteg nő él egyedül és láss csodát mégis megoldják a dolgaikat! :O Magyarán ha csak azért kellene férfi, hogy elvégezzen férfias munkákat akkor már jobban jártak volna egy vibrátorral. Nézzetek vele szembe, ma már nincsenek olyan dolgok amiket csak az egyik nem tud megoldani.
2016. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
86%

Mi alapján kizáró ok? A nemi szerepek miatt? Akkor miért tör ki a parasztlázadás, ha valaki azt mondja, hogy kezdeményezni a férfi dolga?

Manapság már egy nő is annyit dolgozik, mint egy férfi, nem arról szól az élete, hogy egész nap otthon végzi a házimunkát, este meg várja vacsorával az urát. Ha ugyanúgy dolgozik, mint egy férfi, miért elvárás, hogy pluszban még el is lássa? Oké, hogy a férfi rendezgeti a kertet, meg barkácsol, de az még akkor sem teszi ki a napi házimunkát, ha kertes házban él az ember, panelban meg inkább nullához közelít a dolog.

2016. febr. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
90%

Én tudok főzni és szeretek is. De nem minden nap :)


És ha a férjem valaha is ELVÁRTA volna, hogy főzzek rá, és maga képtelen lett volna megoldani, nem lenne a férjem ma.

2016. febr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
97%

Egyik fél sem a csicskája a másiknak.

Egyenlő felek vannak, egyenlő adok-kapokkal.

2016. febr. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!