Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy nő nem hajlandó főzni a párjára? Nálatok kizáró ok, ha a barátnőtök nem házias?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk nem arról van szó, hogy nem tud, hanem ha egyszerűen nem akar, mert mondjuk "nem szeret". Nektek ez mennyire kiábrándító?


Vagy ha mondjuk tegyük fel, hogy arról van szó, hogy nem tud főzni, de nem is akar megtanulni. Szóval az nektek kizáró ok, ha egy nő ennyire sem házias?



2016. febr. 6. 20:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
77%
#10 én tudok főzni #1es voltam.
2016. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
72%

7-essel értek egyet.


És igen én tudok főzni, és szívesen meg is tanítanám. Nem az a fajta vagyok aki hideg kajákon él, és minden nap rendelni fog.

2016. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
55%
#10 Viccelsz, nem hülyék ezek, hogy munka után még neki is álljanak segíteni fenntartani egy közös háztartást...
2016. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
65%
tudok főzni ! én csak azt várom el amit én is nyújtani tudok
2016. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim válasza:
87%

Szerintem itt egész máshogy kell megközelíteni a dolgot. Én nagyon jól főzők férfi létemre, csak nem nagyon szoktam.


Azt nem is várom el egy nőtől, hogy napi szinten főzzön vagy ilyesmi, de azért egy nőnek az én szememben is tudnia kell főznie, sőt, az szerintem minden pasinak jól esik amikor 1x-1x hazamegy és a párja meglepi valami ebéddel vagy vacsival.


Vagyis főznie nem kötelező, de főzni azért mindenképp tudjon. Most aki nem tud kifőzni egy tésztát, vagy megfőzni egy rizst azaz már itt elakad... az gáz.

2016. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
62%
20:59 miért nem teszel te ennyit hozzá a család fenntartásához? Miért csak a nő? Te is nyugodtan főzhetsz. 2016 van, a lány valószínűleg ugyanannyit jár egyetemre és dolgozni mint te, tehát semmivel sincs több ideje főzőcskézni. Ha olyanokra buksz akiket el kell tartani és otthon ülnek, akkor bocsi. Az meg szintén hülyeség, hogy a gyerekekkel érvelsz, amikor még a kapcsolat sem létezik, csak elméleti kérdésről van szó.
2016. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
43%
8-as vagyok és tudok főzni.
2016. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
5%

Azt figyeltétek, hogy megvolt a százalékok nélküli békés világ, mígnem megjelent a női horda?

Amúgy sosem értettem, hogy mi a bajuk a nőknek általában a velek szemben támasztott elvárásokkal. Már nem egyes konkrét elvárásokkal, hanem hogy bármilyen elvárás legyen velük szemben.

Igen, szopnotok kell, főzni, vasalni, na bumm. Ha tévézéshez, játékhoz, ételrendeléshez kell társaság, valszeg arra ott vannak a haverok.

Egyszerűen nem értem, hogy pontosan mit is akarnak a nők. Remélem, hogy ők azért igen.

2016. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
6%

10:

A dolgokat két embernek egy háztartásban nem 50-50%-ban kell megosztani egymással. Én férfiként elvégezném a ház körüli munkák vagy a barkácsolós munkák nagy részét és cserébe a nő elvégzi a házon belüli és a mindennapi munkák nagy részét például.

Ezen kívül az sem utolsó, hogyha én keresem a közös háztartásunk bevételeinek 60-80%-át.


És mondom, volt olyanban részem, hogy egy alkalmi partnerem, akivel nem voltam sem párkapcsolatban és nem is voltunk szerelmesek egymásba, még ő is főzött nekem kaját, amikor igent mondtam a kérdésére, hogy éhes vagyok-e.

2016. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
8%

Kizáró ok.

Én nem tudok, de minek is kéne tudnom? Az a nő dóga!

2016. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!