Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy nő nem hajlandó főzni a párjára? Nálatok kizáró ok, ha a barátnőtök nem házias?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk nem arról van szó, hogy nem tud, hanem ha egyszerűen nem akar, mert mondjuk "nem szeret". Nektek ez mennyire kiábrándító?


Vagy ha mondjuk tegyük fel, hogy arról van szó, hogy nem tud főzni, de nem is akar megtanulni. Szóval az nektek kizáró ok, ha egy nő ennyire sem házias?



2016. febr. 6. 20:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
93%

Roppantul nben érdekelnek a hagyományos női és férfi szerepek. Nálunk úgy működik a dolog, hogy aki akar valamit az vagy megcsinálja, vagy szépen megéri a másikat, és ha annak van kedve, akkor megcsinálja ő. Tehát ha éhes vagyok, akkor vagy intéztek kaját magamnak (főzni is megy, de van gyors kaja, pl fagyasztott, ha kevés az időm, és rendeletek is), vagy megérem, és ha van kedve, akkor főz ő. Ha nincs, akkor ez van, még mindig maradt ezer opció, étterem, pizza, gyors leves...

De cserébe a villanykörtét is az cseréli ki, aki éppen ráér, a kutyát az viszi le, aki kevésbé fáradt, és a szexben is egyenlőség van. Szeretjük egymást, és ez nem elvárásokról meg elavult fogalmakról szól, hanem attól, hogy mindenki a saját lelkiismerete szerint annyit tesz, amennyit tud és akar.

2016. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
83%

Nektek nem párkapcsolat kell, hanem házi szolga...és nem is látjátok a különbséget ez a baj.

Mármint nektek baj, ezért nem áll veletek szóba normális nő és vagytok ilyen frusztráltak.

2016. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
17%

34-es

Nem háziszolga kell nekünk, hanem(és most figyelj nagyon) Nő.

A Nő egy hagyományos érték, viszont ami tény, hogy a mai nőnemű emberek a legkevésbé sem akarnak Nők lenni.

Nincs ezzel semmi baj, mindenkinek van ma már választása, csak ha már szóba kerültek a párkapcsolatok, akkor az is jusson eszedbe, hogy a férfiaknak is van választása és többségünk nem az agyonemancipált, kvótafürkész, Facebook-queen, üvegplafont vizionáló, szülni/főzni/szopni nem akaró házi szörnyet választja, ha egy mód van rá, hanem a kedves, házias, odaadó, nőies, családszerető Nőt.

Ha téged rendre elhajigálnak, nem kérik meg a kezed, stb., jusson eszedbe ez is: "A férfi is választhat"

2016. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
73%
33-as mondjuk dolgozni a munkahelyemen,ahogy a többi nő is...ezt csinálom egesz nap. Este 6-7 között érek haza. Persze ha te este 9-ig dolgozol és hozod haza a havi fél millát, egye fene neki állok még főzni este 7-kor...
2016. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
27%

Nem értem az itteni női válaszolókat.


Tehát a múltban, az emberiség történelmében a férfiak 98%-a óriás bébi volt? Az apáitok, nagyapáitok, dédapáitok, akik a feleségeik főztjét ették és 90%-ban a nők főztek, óriás bébik voltak? 50, 500 de 5000 éve is?


De mondom, az itteni válaszoknak tényleg nagyobb a füstje, mint a lángja. Ahogy írtam, 10-ből 8 nő ma is szívesen főz rendszeresen a párjára.

2016. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
65%

Azt hittem a Nő is emberi lény...

De hiába sírtok itt. A világ nem fog a kedvetekért megváltozni és úgyanúgy egyedül maradtok...


És csodásaon rám húztál egy olyan szterepiát, ami nálam veled egy szinten van.

2016. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
25%
#31: Szerintem értelmes ember panelban lakva is tud olyan elfoglaltságot találni, ami hasznos lehet, ezt kérdezd meg tőlük, nekem ebben nincs tapasztalatom, esetleg elmegy maszekolni, lehet kertjük valahol, mittudomén. Egyébként meg véleményem szerint pont a hagyományos szerepek elmosódása is felelős a férfias nők és a nőies férfiak kialakulásáért.
2016. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
83%
Abban az időben a nőknek nem volt szabad dolgozni úgy mint ma (pedig volt aki akart), a férfiak pedig kerestek annyit, hogy eltartsák az asszonyt és a 10 gyereket. Gondolom nem kell elmagyarázni, hogy ezek közül mi változott meg mára...
2016. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
73%
22:09 de idáig csak téged zavarnak a férfias nők. Engem pl egyáltalán nem zavarnak a nőies férfiak, inkább mint hogy valami kőkemény "a férfiak nem sírnak" típusú érzéketlen ember legyen.
2016. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
79%
Azért a kövér ákosság befigyel rendesen :D
2016. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!