Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre megyünk ősszel. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre megyünk ősszel. Mit vegyek fel? A farmer tilos? Lent több.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyek fel... Ősz elején lesz. Farmerre gondoltam... De olvastam, hogy azt nem nézik annyira jónéven. Ilyen alkalmi ruhám nincs, de nem akarok érte 5-10 ezret adni, azért hogy egyszer felveszem, aztán meg mikor 2 év múlva újra kéne, már kicsi rám. Aki már volt esküvőn attól kérdezem, hogy farmer akkor tilos? Nincs rajta semmi durva koptatás, vagy olyan gyári szakadás. Világos, nem sötét. Síma kis egyszerű farmer. A hátsó zsebei felett krémszínből ilyen fonat díszítés van... Nincs rajta semmi strasszkő. Mellé egy topánt gondoltam, fehéret. A felsőt még egyáltalán nem tudom... Azt venni fogok. De olyat akarok, ami elegáns, de mégis a suliban és az utcán is megállja a helyét. Mi a véleményetek? Felsőkről tudnátok nekem linkelni képeket?
2010. júl. 25. 17:54
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy nem kell semmi kirittyentett ruha... De gondolom mások úgyis olyanban lesznek.
2010. júl. 25. 18:05
 12/46 A kérdező kommentje:
14 évesen egyébként nem is akarok semmi ilyen estélyis cuccokat, meg még szerintme felesleges. Ilyen fekete nadrág-fehér blúz cuccot em szeretnék. Természetesen azért szeretném megadni a tiszteletet az alkalomnak. Csak a gond az, hogy a családunk alapjába véve nem oylan tehetős.
2010. júl. 25. 18:08
 13/46 anonim ***** válasza:
83%
Kínaiba, turkálóban remek kis cuccokat lehet találni.
2010. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
74%
ha már ballagtál, mehetsz abban a cuccban.
2010. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
15%
Farmerben illetlenség megjelenni. Senkitől se tudsz kölcsönkérni ruhát? Fekete-fehér kombót lehetőleg hanyagold, nem kifejezetten esküvői színek. Legyen akkor szövetnadrág/szoknya elegáns blúzzal/felsővel és megfelelő kiegészítőkkel. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de szerintem minimum 20 körül lehetsz - nem ártana, ha lenne egy pl. sötétkék/zöld stb. színű elegáns ruha a szekrényedben (mert azt könnyebben fel tudod húzni más alkalomra és nem fekete). Ha pedig vigyázol az alakodra, akkor 2 év múlva is simán fel tudod venni, ez ne legyen kifogás! Rám még mindig jó az a ruha, amit 4 éve hordtam testvérem esküvőjén 20 évesen:P
2010. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Azért a turkálót nem köszi... Azon a szinten még nem vagyunk. Egyébként még nem ballagtam, 1 év múlva fogok.
2010. júl. 25. 18:11
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
Á látom, 14 vagy...akkor kíniban nézz körül, vagy barátnődtől kérj kölcsön ruhát...nem gáz az.:)
2010. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

A kirittyentett ruha több kategóriát is jelenthet, a násznép életmódjától, szokásaitól függően. (Még az estélyi ruha sem annak számít, az igazi báli ruhához képest.)

Szerintem vegyél/vetess egy egyszerűbb szabású, olcsóbb fekete nadrágot, amit ki tudsz használni máskor is.

2010. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, a húsz még messze van :D
2010. júl. 25. 18:13
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

"Mi ez, hogy megsérted az ifjú párt és a vendégeket? Az ifjú pár örül ha megtiszteled azzal, hogy elmész. Nyilván nem rövidnadrág és póló a viselet, de egy elegáns farmer belefér. Az pedig, hogy a vendéket megsérted... elég vicces. Esküvőre nem a násznép miatt mész."

Nos, ha a házasulandók meghívják a vendégsereget, akkor bizony ők tisztelik meg a násznépet a meghívással. Ugyanis két tanúval is össze lehet házasodni, vendégsereg nélkül. Ha már meghívják az embert egy esküvőre, akkor igenis illik tisztességesen felöltözni.

2010. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!