Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre megyünk ősszel. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre megyünk ősszel. Mit vegyek fel? A farmer tilos? Lent több.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyek fel... Ősz elején lesz. Farmerre gondoltam... De olvastam, hogy azt nem nézik annyira jónéven. Ilyen alkalmi ruhám nincs, de nem akarok érte 5-10 ezret adni, azért hogy egyszer felveszem, aztán meg mikor 2 év múlva újra kéne, már kicsi rám. Aki már volt esküvőn attól kérdezem, hogy farmer akkor tilos? Nincs rajta semmi durva koptatás, vagy olyan gyári szakadás. Világos, nem sötét. Síma kis egyszerű farmer. A hátsó zsebei felett krémszínből ilyen fonat díszítés van... Nincs rajta semmi strasszkő. Mellé egy topánt gondoltam, fehéret. A felsőt még egyáltalán nem tudom... Azt venni fogok. De olyat akarok, ami elegáns, de mégis a suliban és az utcán is megállja a helyét. Mi a véleményetek? Felsőkről tudnátok nekem linkelni képeket?
2010. júl. 25. 17:54
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
egy csinos fekete szoknyád biztos van, ahhoz vegyél egy felsőt, nem nehéz jót találni, minden le van árazva, ill. lesz.....
2010. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

egy sima fekete nadrág nem gáz! ne kimondott farmer anyagú legyen van hozzá hasonló fényes anyagú az sztem tökéletes. kínaiba is be lehet szerezni és suliba is használható.

Am 14 évesen még ugye gyerek vagy egyáltalán nem gáz ha nem rittyented ki magad:)

2010. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Dehát a turkáló nem ciki!!! Sőt, olyan remek darabokat lehet kifogni, hogy csak na! Két unokahúgommal nemrégiben elmentünk Debrecen egyik legjobb turijába ( a lányok 19 és 22 évesek és legalább 2-3 éve rendszeres turi-hívők és nem anyagi okokból). Nyitás után nem sokkal értünk oda, a parkolóban alig volt hely, az asztalokhoz alig lehetett odaférni. Minden korosztályból voltak, de a legtöbben 14-26 évesek voltak.

Eltértem a témától. Ne menj farmerban. Sima fekete nadrág, egy elegánsabb felsővel - értsd, nem póló. Vannak bizonyos illemszabályok, amiket jó lenne, ha az emberek betartanának. Ilyen, h farmerban, rövidgatyában nem megyünk sem esküvőre (kivéve, ha az ifjú pár direkt ezt kéri), sem színházba. Sajnos mindkettőre láttam már példát... igenis, illik megtisztelni mind az ifjú párt, mind a színészeket azzal, h az alkalomhoz megfelelően öltözöl fel.

2010. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Tényleg, a suliban ballagáson láttam az egyik ballagó csajon egy ilyen fekete nadrágot, ami fényes volt :) Olyat lehet a kínaiban kapni? Mert az tökéletes lenne. Bár a fehér topánka nem jó ötlet hozzá... Úgyhogy még azt is ki kell találnom. Ha mondjuk ahhoz veszek egy elegáns kis felsőt, mondjuk rózsaszínt vagy lilát és ahhoz pár kiegészítőt, az úgy megfelelne?


Találtam képet hasonló nadrágról, bár nem ennyire kígyóbőrhatósút szeretnék: [link]

2010. júl. 25. 18:31
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

"Azért a turkálót nem köszi... Azon a szinten még nem vagyunk."


Hallod kislány, 18 éves vagyok, egész életemben turkiból öltözködtem, és mindig én voltam az az osztályban, akit irigyeltek, hogy milyen jó cuccai vannak, amik ráadásul egyediek is. Csak úgy mondom. Inkább a kínai a ciki nem?

2010. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
A kínaiak legalább újak és nem használtak. Egyébként én si vásároltam már tutkálóban, de nem nyűgözött le...
2010. júl. 25. 18:40
 27/46 anonim ***** válasza:
77%

Én tegnap voltam esküvőn. Egy srác: tornacipő, farmer, ing, zakó. Elég gázul nézett ki. Előtte, mikor koszorúslány kísérő volt, maradhatott volna rajta az a ruha. A párja, aki a koszorúslány volt, oké, hogy átöltözött, de hogy?! Sima fekete szoknya, amire az volt írva, hogy amnesia (egyáltalán nem alkalmi volt), illetve egy ujjatlan felső, ami szintén nem odavaló volt. Eléggé érdekesen néztek rájuk és nem csodálom.

Azt hiszem annyira megtisztelhetnéd az ifjú párt és a rokonait, hogy egy fekete nadrágot felveszel és vmi elegánsabb felsőt.

2010. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
kínaiba lehet kapni olcsón ruhát. 2-4ezer között már szépeket lehet kapni.
2010. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Ilyesmi szabású felsőt szerintetek felvehetnék?

[link]

2010. júl. 25. 18:53
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
[link] szerintem egy ilyen elég egyszerű ruha, és ha nem tökéletes az alakod, akkor is jól fog állni. Egy ilyet még megvarrni sem túl nehéz =)
2010. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!