Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre megyünk ősszel. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre megyünk ősszel. Mit vegyek fel? A farmer tilos? Lent több.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyek fel... Ősz elején lesz. Farmerre gondoltam... De olvastam, hogy azt nem nézik annyira jónéven. Ilyen alkalmi ruhám nincs, de nem akarok érte 5-10 ezret adni, azért hogy egyszer felveszem, aztán meg mikor 2 év múlva újra kéne, már kicsi rám. Aki már volt esküvőn attól kérdezem, hogy farmer akkor tilos? Nincs rajta semmi durva koptatás, vagy olyan gyári szakadás. Világos, nem sötét. Síma kis egyszerű farmer. A hátsó zsebei felett krémszínből ilyen fonat díszítés van... Nincs rajta semmi strasszkő. Mellé egy topánt gondoltam, fehéret. A felsőt még egyáltalán nem tudom... Azt venni fogok. De olyat akarok, ami elegáns, de mégis a suliban és az utcán is megállja a helyét. Mi a véleményetek? Felsőkről tudnátok nekem linkelni képeket?
2010. júl. 25. 17:54
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Uhh azt a lakkbőr gatyát neeeee, és farmert sem. Inkább szatén nadrágot (az az a fényes).

A fekete-fehér összeállítással semmi baj, ünnepélyes, én például utálom a tarka ruhákat, a felső jól néz ki.

2010. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Csak azért nem akarok fekete-fehérben menni, mert esküvőre az inkább olyan gyászos szerintem.


Akkor ez a gatya? [link]

2010. júl. 25. 20:41
 33/46 A kérdező kommentje:
Ezt a szatént mondjuk suliba is fel lehetne venni? Vagy ez inkább ilyen ünneplős?
2010. júl. 25. 20:47
 34/46 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is mostanában volt az esküvőm.A vendégeket ugyebár én hívtam meg,tehát ismertem őket.Ez azt jelenti,hogy mindenkinek az anyagi helyzetével is naggyából tisztában. vagyok.Akiről tudtam,hogy egyáltalán nem áll jól anyagilag,nincsenek alkalmi ruhái emiatt,és nem is tud venni emiatt az egy alkalom miatt,atttól nem is vártam el hogy kiöltözzön.tisztában voltam vele,hogy egyszerű hétköznapi ruhában fog jönni,anélkül hogy megbeszéltük volna.

Viszont épp az ilyen felfogás miatt amiket itt olvastam,nem jött el.Nem mert,mert nem tudott volna felöltözni az alkalomhoz illően.Pedig nekem sokkal jobban esett volna,ha ott van a boltba átszaladó ruhájában.

Tehát sztem az a menyasszony aki sértésnek veszi a farmert,az nem is érdemli meg hogy megtiszteljék a vendégek a jelenlétükkel,hogy ott legyenek és vele örüljenek.

2010. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát majd kiderül még miben megyek... De remélem a menyasszonynak is ilyen lesz a felfogása :) (Őt nem ismerem, a vőlegénynek vagyunk rokonai.)
2010. júl. 26. 08:54
 36/46 anonim ***** válasza:
75%
14 évesen nem kell koktélruha, ne csinálj magadból majmot. Egy elegánsabb nyári ruha (nem túl rövid) megteszi, vagy bármilyen szoknya valami blúzzal. Vagy bármilyen elegánsabb nadrág, csak ne farmer. Ha veszel egy vékonyabb nadrágot, azt még nyáron/ősszel is tudod hordani. Kínaiban 2-3 ezerért biztosan találsz nacit.
2010. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz, ha lenézed a turkálós cuccokat, mindenem saxoo london, mangoo, george, a cipőim river island-ek... Nem hiszem, hogy kellene ennél több márkanév... A kínaison látszik, hogy kínais, ha tetszik, ha nem... Jövő hónapban lesz az esküvőn mi sem vagyunk puccosak, a vendégek sem azok, de egy bézs nadrág-ing vagy tearuha szerintem nem nagy kérés... 22/L
2010. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
58%
Szia, én menya vagyok, és szept. 3-án lesz az esküvőm. Nekem is mindegy, hogy mibe jönnek a vendégek, van aki már bejelentette, hogy melós ruhában jön :D a lényeg, hogy ott legyenek és örüljenek velünk :) Szerintem emiatt ne aggódj annyira :)
2010. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm, megnyugtatott :)
2010. júl. 26. 16:37
 40/46 anonim ***** válasza:
Esetleg beszéld meg az ifjú párral...
2010. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!