Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a mindenment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a mindenmentes vegán esküvőről?

Figyelt kérdés
Alkohol lenne természetesen mert vannak rövidek amik mindenmentes vegán italok. Ezenkívül minden alkoholmentes ital és étel mindenmentes vegán lenne.
2022. nov. 25. 07:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
59%
Vegakent en adnam, nagyon finom huspotlo vegan cuccok vannak
2022. nov. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
93%
Ha közeli barátom, családtagom az illető, akkor természetesen elmennék. Amúgy meg azt gondolom, hogy az esküvő nem kizárólag az ifjú párról szól. Ha nagy vendégsereget akarnak, akikről örömmel legombolják a pénzt, akkor szervezzenek olyan esküvőt, ami a többségnek megfelel. Ha meg a maguk kis haosnlóan gondolkodó baráti körében tartják, akkor felőlem akár ételmentes is lehet, ha épp ezt akarják.
2022. nov. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
94%

Na, lesz itt ebből veszekedés, korábbi tapasztalataimból mondom!


Én megrögzött húsevő vagyok, de ha egy ilyen esküvőre hívnának, gond nélkül elmennék, enném azt, amit ott adnak. És nem fintorognék, nem tennék megjegyzést. Vissza se utasítanám a meghívást olyan felkiáltással hogy "nem fogok jóllakni, mert semmi normális étel nem lesz".


De a gyakoris válaszadók között ezzel icipici kisebbséget alkotok!


1-2 éve volt egy hasonló kérdés, több, mint 100 válasz érkezett, jól emlékszem rájuk. A legtöbben egészen másképp reagáltak volna, mint én, ez akkor is kiderült.

2022. nov. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
96%
Én szinte teljesen növényi étrenden vagyok, úgyhogy engem abszolút nem zavarna, sőt. Főleg, ha a mindenmentesbe beletartozik a glutén is, mert intoleráns vagyok rá. Viszont ha az én esküvőm lenne, nem hagynám ki a húst és a tejtermékeket, mert az ismerőseim, rokonaim 99%-a eszi őket, és valószínű zavarná őket, hogy nincs.
2022. nov. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
70%
Ha sültestálak nem is, de egy jó marhapörkölt legyen, mert ha a násznép többsége nem vegán, akkor bizony ez lehet súrlódási pont. Plusz aki nincs hozzászokva a gluténmentes sütikhez az nem nagyon fog számára ehetőt találni.
2022. nov. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
77%
#5: Gluténmentes sütikhez annyit, hogy szerencsére vannak olyan lisztkeverékek, amikkel szinte érezni sem lehet a különbséget, de úgy tapasztalom én is, hogy nagyon sok gyakorlat, illetve mondjuk esküvő esetén nagyon jó cukrász kell hozzá. Úgyhogy van olyan is, de arányaiban sajnos még több a fűrészpor állagú.
2022. nov. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
66%

Az a véleményem róla hogy akit nem zavar az menjen. Én mindenképpen kihagynám. Semmi kedvem 3 napig fosni utána úgy hogy jól sem laktam.

De ha már lúd legyen kövér, alkohol se legyen. Középre egy raklap sárgarépát és jó mulatást. 😂

2022. nov. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
87%
Én is adnám. Amíg van mit enni és inni, addig jó egy buli. Amikor a pár tartja a markát és kispórolja a kaját, akkor megköszönöm a lehetőséget és maradok otthon. Nekem ne mondja meg senki, hogy mit és mennyit adjak.
2022. nov. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
88%
A ceremóniára elmennék, a lagzira nem. Nyilván ajándék ilyenkor nincs, csak gratuláció.
2022. nov. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
97%

A hagyományos esküvőkön figyelembe szokták venni a különleges étrendet követő személyek preferenciáit. A sajátomon minden vegán, vega, glutén-, laktózérzékeny, cukorbeteg és allergiás barátom olyan ételt fog kapni, ami számukra megfelel.

Ugyanezt elvárom én is.

2022. nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!