Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a mindenment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a mindenmentes vegán esküvőről?

Figyelt kérdés
Alkohol lenne természetesen mert vannak rövidek amik mindenmentes vegán italok. Ezenkívül minden alkoholmentes ital és étel mindenmentes vegán lenne.
2022. nov. 25. 07:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
44%

Vegankent ilyet tervezek en is.

Szerintem a titka az, hogy ne salata legyen vegyeskorettel hanem nehez, telito, akar zsiros kajak, sok-sok huspotloval. Magyar ember kb azert megy lagzira, hogy vacsora utan fogja a hasat es panaszkodjanak, hogy majd kidurrannak. Nyugodtan lehet vegan toltottkapit csinalni ejfelre, a rantott zoldsegeket is meg lehet konnyen oldani, esetleg tesztasalatak, vagy valami porkolt is lehet. De nem biztos, hogy a magyaros etelek kozott fogod nagyszamban megtalalni a telito vegan fogasokat, nyitni kell mas nemzet konyhaja fele is (a szoja allergiasokra figyelve). Lesz, aki ertekeli majd az egzotikusabb eteleket meg eleg sokan lesznek, akik panaszkodni fognak. Na, rajuk nem kell hallgatni, ok azok, akik a hagyomanyos menukbe is kepesek belekotni: szarazok a szarnyasok, sotlan a leves, keves a toltott hus, csak egyfele palinka van, nincs a kedvenc sore, stbstb.

Mi ezt ugy kuszoboljuk ki, hogy csak a legkozelebbi szeretteinket es baratainkat hivjuk, akik kb akkor is velunk orulnenek ha csak ropival tudnank oket kinalni meg xixo uditovel.

2022. nov. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
71%
Egészségükre (mondjuk arra pont nem), de én legfeljebb akkor mennék el, ha egy közeli rokonom vagy barátom házasodna, és akkor is vinnék magammal igazi kaját. (Amúgy a vegánok megsértődnek, ha a normális emberek nem gondolnak rájuk ilyenkor, de nekik eszük ágában sincs gondolni a normális emberekre.)
2022. nov. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
87%
Olyan embereket kell hívni, akik értékelik a vegán étrendet. A többiek pénzére pedig nem kell igényt tartani.
2022. nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
26%

Itt az emberek azt hiszik,hogy a veganok csak repat meg salatat esznek. Ennyire van kulturaja itthon, bar ez az orszag tele van hulyekkel, kulfoldon teljesen mas.


Nagyon finom vegan kajak vannak, eszre sem veszed,hogy nem husbol van.

2022. nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
68%
Sok boldogságot nekik messziről.
2022. nov. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
84%

14

Nem arról van szó, hogy utáljuk a vegán kajákat... Nekem pl a legjobb barátnőm vegán, és általa nagyon sok finom és különleges étellel megismerkedtem, amiket olykor egyedül is fogyasztok.


Ettől függetlenül én a húsos (/nem vegán) ételeket jobban szeretem, illetve elvárom a gesztust, hogy figyelembe vegyék az én étrendemet.


Amikor az említett barátnőm eljön hozzám, mindig van itthon vegán édesség/ropi és vegán tej a kávéhoz, és ha rendelünk, akkor olyan éttermet választunk, ahol van vegán választék. Ugyanígy amikor én megyek hozzá, mindig van valami kaja számomra is, mert pl a növényi tejek nagy részétől nem vagyok jól. Szerintem elvárható a kölcsönös tisztelet és odafigyelés, főleg egy esküvőn, aminek azért elég fontos része az étel.

2022. nov. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
82%
Jajj ez az észre sem veszed, meg pont ugyan olyan akkora f_szság. Én nem tudom kit akarnak az ilyen emberek ámítani. Leginkább saját magukat. Én "csak" tejet meg cukrot nem ehetek, de tesóm szegény a gluténtól is kikészül. Nekem nem kell bemutatni a mentes étkezés "szépségeit". Persze hogy törekszik az ember az "ugyan olyanra", keresi a lehetőségeket, kísérletezik, de soha nem lesz ugyan olyan.
2022. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
100%
En azt gondolom, hogy ez igy az eskuvot szervezo parnak eleg draga mulatsag lenne, mert hogy benne van, hogy vegan. Itt a "vegan" dolgot is meg kellene fizetni, fuggetlenul az alapanyag araktol.
2022. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
28%
Egyebkent baromira kar volt kiirni ezz a kerdest, sajnos Mo. meg mindig itt tart. Lepontozzuk 0-ra a veganokat meg akik szerint okes, hogy nincs hus a lagzin. Összehasonlításképpen: amikor Angliaban diakmeloztam (es meg nem voltam vegan) annyi volt a novenyi etrendu, hogy mindenkinek azt adtak enni, mert ugy konnyebb volt fozni. Egy husevo sem panaszkodott.
2022. nov. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
77%
14. Tudjuk, hogy a kűfőd az mindenben is jobb. Mi az, hogy "Itt" az emberek úgy gondolják? Képzeld, sokan tudjuk, hogy a vega élet nem csak répazabálásról szól. Ettől még szeretjük a húst. Köszönjük, nem kértünk vega propagandát.
2022. nov. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!