Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a mindenment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a mindenmentes vegán esküvőről?

Figyelt kérdés
Alkohol lenne természetesen mert vannak rövidek amik mindenmentes vegán italok. Ezenkívül minden alkoholmentes ital és étel mindenmentes vegán lenne.
2022. nov. 25. 07:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
71%

Mekkora poén, hogy lepontozzátok a kölcsönös tiszteletről szóló kommentet. :D


Ezért vannak egyébként rossz véleménnyel rólatok... Mert sokan közületek kizárólag az egyoldalú tisztelet hívei. Titeket tiszteljenek és értsenek meg a húsevők, alkalmazkodjanak hozzátok és egyék azt, amit ti... De sokatok fordítva a leghalványabb engedményre sem hajlandó.

2022. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj a vegánsággal, hogy az nem szupermegoldás mindenre. Vegán helyettesítőkre is lehet bárki érzékeny vagy allergiás. A megszokott kajáknál az ember tudja, mit ehet, mit nem.
2022. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
64%
Tökre nem értem ezt a nyígást Magyarországról... Minden tájegységnek megvan a maga konyhája, feltételezem indiában sem a gulyásleves a befutó... Felfoghatatlan, hogy mi a probléma ezzel.
2022. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
95%
Ha fontos számomra az illető, elmennék, nem panaszkodnék, az ő napjuk, legyen, ahogy nekik jó. Viszont az valóban nem szimpatikus, hogy én így szeretem, így lesz és nyaljon sót mindenki más, aki mást enne. Nekem nincs vegan, de még vega közeli ismerősöm se. Ugyanakkor úgy gondolom, hogy az ember bizony rájuk is kell, hogy gondoljon, mikor az etlepot összerakja. Ez visszafelé is alap lenne. Nem azért, mert egy estét nem bír ki az ember vegán étrenden, hanem a gesztus miatt.
2022. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
81%

Nincs azzal baj, ha valaki vegán, csak ne erőltesse rá másokra, miközben ő elvárja, hogy neki mindig legyen a húsevőknél is külön kaja.

Jajj tudom most jön majd az, hogy a vegánság az elvekről szól és fordítva a húsevők nem várhatják el hogy a vegán nekik is készüljön, mert szegény kizsákmányolt állatok, stb, stb.

2022. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
84%

Én vinnék magammal legalább egy BigMack menüt. De szerintem el se mennék. Nincsen bajom a vegánokkal, se a minden mentes evőkkel de ha én tiszteletben tartom azt hogy amikor ilyen étrendet követő embert hívok meg külön gondolok rájuk is akkor ők is gondoljanak ránk amikor ők hívnak meg minket. Szóval szerintem elég nagy paraszt dolog rá erőltetni mindenkire a vegán és a minden mentes étrendet.

Üdv egy húsevő

2022. nov. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
32%
Vegaként örülnék.
2022. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
19%

#25

A "húsevő" (aki nyilván mindenevő inkább) megeheti egy nap a vegán kaját. Még csak vegán se lesz ettől, szóval nincs ráerőltetve. :)

2022. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
73%
A vegán is megeheti a mindenevő kaját, törvényes és semmi baja nem lesz.
2022. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
4%
Akkor leszel mindenevo ha majd a fogaiddal szettepsz egy nyers allatot es nem megsutod.
2022. nov. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!