Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a mindenment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a mindenmentes vegán esküvőről?

Figyelt kérdés
Alkohol lenne természetesen mert vannak rövidek amik mindenmentes vegán italok. Ezenkívül minden alkoholmentes ital és étel mindenmentes vegán lenne.
2022. nov. 25. 07:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
10%
Aki párolja a zöldséget, az nem vegán?
2022. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
3%

#29

Amennyiben a "mindenevő kajában" pont nincs tej, tojás, hús, méz, zselatin vagy zsír, akkor igen, persze megeheti. :)

2022. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
21%
Megeheti a húst is, vigyori.
2022. nov. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
73%
Aki azzal érvel, hogy a húsevő megeheti a vegán kaját az tisztában van vele, hogy a vegán is megeheti a húst? 😄
2022. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
37%

#33

#34

Nyilván nem tiltja a törvény, de természetesen NEM eszi meg. Ez a lényege a vegánságnak.


Én amúgy pont az ilyen emberek miatt szoktam inkább allergiát hazudni társaságban, ha valamilyen ételt nem szeretek vagy egyéb okból nem akarom megenni. Akkor többnyire békén hagynak és nem tukmálnak meg győzködnek tovább, ha azt mondom hogy bajom lesz tőle.

2022. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
64%
Jó bab leves legyen azért vagy krumpli leves.
2022. nov. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
72%
35, akkor ne tegye, csak azt kérdőjelezik itt meg többen, hogy milyen jogon vár el külön kosztot, elbírálást, elbánást, ha ezt semmilyen módon nem viszonozza?
2022. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
96%

Hogy ti ezt a típusú étkezést részesítetek előnyben, az dícséretes. Csak ott lesz még 50 ember, aki nem ehhez szokott, nem ezt szereti.

Én úgy hívtam vendégeket az esküvőnkre, hogy ők is jól érezzék magukat, ne az ifjú pár "nagy napjához" asszisztáljanak úgy, ahogy az nekem tetszik, ők meg alkalmazkodnak.

Az étterem kérdezte, van-e speciális igényű vendég - 1 unokahúgom vegán, neki külön készültek. A többi 49 a húslevest és a rántotthúst szereti meg a csokitortát.


Én azt gondolom, rendeljetek normális lakodalmas menüt és magatoknak vegánt, ha ti alapból azt eszitek a mindennapokban.

2022. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
29%

#37

Olyan jogon, hogy szerintem az alap, hogy minden vendég számára legyen olyan, aminek a fogyasztása nem ütközik vallási/etikai/egészségügyi problémákba. Egy allergiás, vagy vegán esetében ez a mentes fogást jelenti.

Az viszont szerintem nem alap, hogy mindenki összes kedvelt hozzávalóját legyen kötelező felszolgálni. Én pl szeretem a mazsolát, eszem ágában nincs ELVÁRNI, hogy legyen mazsola ha vendégül látnak. Viszont rosszul vagyok a tejtől így azt "elvárom" hogy legyen olyan amiben nincs tej. Attól még, hogy nincs hús egy fogásban, nyugodtan megeheti a mindenevő, nem ütközik semmilyen egészségügyi, vallási, etikai aggályba. A mindenevő ismerőseim 100 (száz) százaléka szokott olykor húsmentes és/vagy vegán ételeket enni, önként. Mert nincs tőle semmi bajuk.


A kollégáim nagy része allergiás valamire, úgyhogy a céges bulikra nekem teljesen alap hogy gluténmentes, tejmentes, cukormentes, szójamentes dolgokat készítek, akkor is ha ezek nagyrészét én amúgy szoktam fogyasztani. Természetesen kibírom nélkülük egy délutánig.

2022. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
74%
39, szerintem itt jön ki a hatalmas különbség az erkölcsi normákban egy valamilyen vallást, egyéb hitet követő és az átlag ember között. Nekem alap, hogy a barátaimra gondolok, hogy igyekszem, mindenkinek kedvezni, hogy mindenki jól érezze magát, neked nem.
2022. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!