Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőn a család húsevő én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőn a család húsevő én vegán. Melyik menüválasztás a korrekt?

Figyelt kérdés
Vőlegényem a családnak húst rendelne, nekünk külön egyedül vegánt. Ezen összekaptunk kicsit. Miért nem lehet mindenkinek valamilyen ízletes vegán, elvégre ez a mi esküvőnk, szeretném ha arról szólna, amit megtestesítünk. Nem gondolnám, hogy egyszer ne lehetne beáldozni ezt a család részéről. Én spilázom túl, vagy azért meg lehet érteni?
márc. 16. 08:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelmű,hogy csak ugrasztani akarja a népet, gyanítom,ahogy többen is,hogy ő a pár kérdéssel ezelőtti vegán anyós, glutén érzékeny sógornő.
márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
90%

De el vagy tűnve kérdező! Megakadt a répa a torkodon?

Amúgy szerintem is troll vagy

márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
88%
Azért tartasz lagzit, hogy a vendégek jól érezzék magukat, így nyilván az Ő kedvükben jársz el.Nem a Te esküvőd, a Ti esküvötök.A völegényednek ugyan annyi joga van beleszólni.
márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
29%

Voltam már vegán esküvőn. Abszolút kibírható szerintem, hogy húsleves helyett zöldségleves van. Rántott gomba, rizs, krumpli, fűszeres zöldségek, gyümölcstálak, saláták stb pedig volt a rántott húsok helyett. Persze itt is páran kijelentették, hogy éhen halnak inkább bedobnak egy hamburgert, ők el is mentek 1 óra után.

Szerintem is az legyen a menü, amiben a pároddal megegyeztek, mert rólatok szól ez a nap és nem arról, hogy a Juliskanéni kiakadt, hogy nincs zsírban tocsogó disznó grillezve. Meg amúgy sem kell mindig húst zabálni, egy napot igazán ki lehet bírni hús nélkül.

márc. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
70%

74!

Rántott gomba sem lehet, sőt semmilyen rántott zöldség, mert a vegánok (nem ugyanaz mint a vegetáriánus) tojást sem esznek!

márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
80%
#74 Pont ez az, hogy a párjával sem tudnak megegyezni, mert a vőlegény szeretné, ha lenne hús is, csak a menyasszony köti az ebet a karóhoz!
márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
48%
75# A panírozáshoz nem kell feltétlen tojás
márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 Lilluci27 ***** válasza:
24%
Azt rendeljetek, amit ti szeretnétek
márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
86%
78# Nem ártana végigolvasni, mielőtt válaszolsz. Az a probléma, hogy a vőlegény is azt szeretné, ha lenne hús is, csak a menyasszörny csinálja a feszkót mert ez "az ő esküvője" és egyedül akarja eldönteni, nem hajlandó kompromisszumot kötni...szép kilátások.
márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
14%
Mivel T/1 személyben írja a kérdést, a vőlegény is vegán valószínűleg. De cáfoljatok meg, nem olvastam végig
márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!