Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőn a család húsevő én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőn a család húsevő én vegán. Melyik menüválasztás a korrekt?

Figyelt kérdés
Vőlegényem a családnak húst rendelne, nekünk külön egyedül vegánt. Ezen összekaptunk kicsit. Miért nem lehet mindenkinek valamilyen ízletes vegán, elvégre ez a mi esküvőnk, szeretném ha arról szólna, amit megtestesítünk. Nem gondolnám, hogy egyszer ne lehetne beáldozni ezt a család részéről. Én spilázom túl, vagy azért meg lehet érteni?
márc. 16. 08:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
73%
Sok boldogságot, hamar elbukik a dolog, ha már ezen összevesztek. 😅 Tartsátok kettesben, ha ekkora egód van, aztán szóljon csak rólad.
márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
80%

Tegnap még az anyósodnak nem akartál külön menüt, mert te nem adsz az étel intoleranciákra.

Én amikor férjhez mentem,nem a kaján spóroltam. 4 féle fő fogás volt, mindenkinek volt miből válogatni, de bármilyen lakoldalmon jártam, legalább 2 féle mindenhol volt.

márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
75%

Na ezért vagyok nagyon kiakadva a vegánokra. Mert azt hiszik, hogy ők a világ közepe.

Egyszer voltunk vegán esküvőn, engem mondjuk speciel nem zavar, ha nincs hús, de a fél társaság kenyeret evett csak mert ilyen-olyan allergia, illetve sokan pl nem szeretik a gombát... A kaja jó része ment a szemétbe...

Azt nem igazán értem hogy miért nem lehet többféle menüt rendelni.

A mi esküvőnkön is volt olyan akinek pl kóser kaja kellett, másik pl a szárnyasokra allergiás - megoldottuk, mindenki tudott enni. A lazac kóser is meg nem is szárnyas, szóval az volt a màsodik opció.

márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
17%
Tud de nem akar! Én biztos el se mennék ha vegán menü lenne.
márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
28%

2024-ben egy vegán pár vegán menüt szolgál fel a lagzin, skandallum, igazán botrányos és hallatlan dolog! Egy fél napon át nem tudnak húst enni azok akik amúgy szoktak, röhejesek vagytok!! Süt belőletek a zsigeri rosszindulat.

Kérdező, aki ilyen szinten van és ennyire a hasa miatt érdekes az, hogy ti a pároddal egybekeltek azt meg ne hívd!

márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
71%

Nem a te esküvőd, hanem a ti esküvőtök!

A párodnak több esze van, mert ő szeretné, ha a vendégek jól éreznék magukat és számukra fimon ételek legyenek. Attól te még ehetsz vegán kaját, miért fáj az neked, ha a többiek is azt eszik, amit megszoktak és szeretnek?

Rád sem erőlteti senki az ízlését, te miért akarod másra erőltetni a sajátod?

márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
59%

35

Akkor nem kell meghívni a vendégeket, ilyen egyszerű.


Gondolom neked sem esne jól, ha nem lennének tekintettel a hóbortodra, ugye?

márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
39%
Én "csak" gluténérzékeny vagyok nem vegán. De én is azt gondolom ami itt megy az már gusztustalan. Aki hozzátok ilyen módon viszonyul emberileg annak ne küldjetek meghívót. A többiek pedig nem fogják bánni az ételt akkor sem ha húsimádók hidd el, hanem jóllaknak és veletek örülnek. Sok boldogságot nektek!!
márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
41%
37. Dehogynem kell, az intelligenseket, a jólelkűeket miért ne hívják meg csak mert olyanok is vannak mint ti? Vannak normális húsevők is, büszkén vállalom, hogy engem meghívhat, nem fogok szájat húzni csak mert vegán a kis pár és vegán a menü.
márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
35%
Egyetértek 39-el, szelektálj, szelektálj kérdező. Nem kár értük.
márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!