Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőn a család húsevő én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőn a család húsevő én vegán. Melyik menüválasztás a korrekt?

Figyelt kérdés
Vőlegényem a családnak húst rendelne, nekünk külön egyedül vegánt. Ezen összekaptunk kicsit. Miért nem lehet mindenkinek valamilyen ízletes vegán, elvégre ez a mi esküvőnk, szeretném ha arról szólna, amit megtestesítünk. Nem gondolnám, hogy egyszer ne lehetne beáldozni ezt a család részéről. Én spilázom túl, vagy azért meg lehet érteni?
márc. 16. 08:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
75%
Nem csak a te esküvőd hanem a párodé is, aki húsevő. Az miért nem számít?
márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
50%
A lagzi egyetlen alkalom, nem tudja és gondolom nem is akarja megtéríteni vele a húsevőket a kérdező. Ha mindenkinek van fogyasztható étel igényes változatban akkor a vendéglátásban nincs hiba. A vegán nem tud húst enni de a nem vegánok is szeretnek olykor húsmentesen jóllakni, főleg ha nyáron van a lagzi.
márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom, akiket meghívtatok szeretnek, ismernek, elfogadnak téged, így nem akadnak fönn rajta, ha ilyen fanatikus módon oldod meg. De, remélem legközelebb szembesülsz a másik oldallal és elfeletkeznek a különleges igényeidről.

Ez nem arról szól, hogy képes-e a másik megenni a vegán kosztot, vagy arról, hogy te képes lennél-e húst enni. Tudatnám, hogy alapvetően képes lennél, mert nem allergiás vagy, hanem elvakult fanatista. Mostmár könnyen lehet, hogy a gyomrod nem tudná feldolgozni, ha elég régóta követed ezt az életformát, de, gyárilag épp annyira tudsz húst enni, mint más.

Ez, simán a saját véleményed, életviteled ráerőszakoláda másra.

Te, dönthetsz úgy, hogy csak minden mentes kajákat adsz, más meg dönthet úgy, hogy nem megy el. Ahogy ezt te is megtehetnéd, fordított felállásban, megsértődve azon, hogy a vendéglátó nem tisztel meg azzal, hogy gondol rád.

márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
92%
11. Ha jól értem a párja is vegán, tehát az ifjú pár vegán.
márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
91%
Bocsánat, félreértelmeztem. Most látom, hogy párod se húsevő.
márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
83%
Ha a házasulandók mindketten vegánok én azért nem verném magam a földhöz húsevőként ha tényleg fincsi vegán menü lenne. Nem kell megígérni gondolom, hogy ezentúl most már minden nap ilyet eszünk úgyhogy én elmennék és jól bezabálnék.
márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az a furcsa kérdező, hogy végig egyes számban beszélsz, én esküvőm stb.


Én biztos nem akarnám, hogy emiatt érezzék úgy h el van rontva az esküvő (mindezt úgy, hogy nem eszek sok húst és nem remegek érte ha nincs), úgyhogy inkább felszolgálnék húst is, ezen ne múljon.

márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
69%

Megteheted, de legyen egy hamburgeres vagy gyrosos a közelben, mert sokan a vegánt nem is szeretik. Én se. Voltam már ilyen családban vendégségbe, borzalmas volt az étel, pedig volt többféle is. Még a vegetáriánus az rendben van, az máris sokkal ízletesebb.

És oké, a ti esküvőtök, de emiatt nem kellene másokat is rákényszeriteni erre.

Én se tudok mást mondani mint az első válaszolók, hogy ez ugyanolyan mintha nektek kellene húslevest meg marhapörköltet enni egy esküvőn.

A nektek külön vegán, a többieknek meg normál az szerintem rendben van.

márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 A kérdező kommentje:
A pasim mindenevő.
márc. 16. 10:10
 20/84 anonim ***** válasza:
63%
Legyen fele-fele, így a te lelked is megnyugszik és a násznép se hal éhen.
márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!