Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőn a család húsevő én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőn a család húsevő én vegán. Melyik menüválasztás a korrekt?

Figyelt kérdés
Vőlegényem a családnak húst rendelne, nekünk külön egyedül vegánt. Ezen összekaptunk kicsit. Miért nem lehet mindenkinek valamilyen ízletes vegán, elvégre ez a mi esküvőnk, szeretném ha arról szólna, amit megtestesítünk. Nem gondolnám, hogy egyszer ne lehetne beáldozni ezt a család részéről. Én spilázom túl, vagy azért meg lehet érteni?
márc. 16. 08:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván lehet vegán menü, ha azt akarsz,de benne van a pakliban,hogy rátok marad...:/
márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
63%

Egy igazán figyelmes pár vagy felkínál 3 féle választási lehetőséget, amiben lehet egy vegán is, vagy svédasztalt csinál ahol van minden, vagy bőségtálakat rendel, ahol a sült húsok mellett megfér a párolt zöldség is. Az husevőknek is jó köretnek, meg vegáknak is főételnek. Plusz megkerdezik kell e valakinek valami speciális, nehogy valaki így is ételallergia miatt ne ehessen.

Voltam már pár esküvőn, mindenhol ezek az opciók voltak.

Miért kell erőszakoskodni hogy csak egy típus legyen? Ezt nem szeretem a vegánokban, hogy mindenkire rá akarják ezt erőszakolni, sokszor még a gyerekeikre, sőt a kutyájukra is.


Egy húsevő szó nélkül rendelne neked vegán kaját, te miért nem vagy erre hajlandó? Ráadasul azt mondod a párod is mindenes. Otthon is mindig vitáztok, vagy ő se ehet mást csak amit te? Ez esrtben nem lesz túl hosszú házasság

márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
39%
Meg a masik hogy lehet miattad páran akár most először szivesen megkóstolják te miket szeretsz, de egyáltalán nem biztos hogy mindenki. Illetve a megkóstolom, és jól is lakok vele az nem ugyanaz. Én pl valószínű nem tudnék párolt meg sült zöldségekkel jóllakni, akkor se ha 3 kg-t megeszek, de pl rántottal már egy normál adaggal is igen.
márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
61%

""Vőlegényem a családnak húst rendelne, nekünk külön egyedül vegánt. Ezen összekaptunk kicsit. Miért nem lehet mindenkinek valamilyen ízletes vegán, elvégre ez a mi esküvőnk, szeretném ha arról szólna, amit megtestesítünk.""


Szerintem is trollkodás. Leírja hogy a pasas húsevő és normális menüt akar aztán meg azt hogy szóljon az esküvő arról amit ők ketten megtestesítenek. Mit? Az ellentéteket? 🤡

Szánalmas, vitát szító ezerszer kiírt kamu trollkodás.

De hogy válaszoljak is. Ez ugyan trollkodás de amúgy létező jelenség. Szomorú hogy mi lett a híres magyar vendégszeretetből. Ez a nyomorult egó hogy én én és én! Nekem hogy jó, engem ünnepeljenek. Régen még tudtuk mi az a vendéglátás, sokan most is tudják, a kérdező féle prolik meg nem. Ha csak magunkhoz hívunk vendégeket akik nem is jattolnak érte mint egy esküvőn, hanem max egy üveg bort és desszertet hoznak, akkor is mi vagyunk a meghívók, a vendéglátók, akik jól akarjuk tartani a vendéget. Nem közöljük ilyen pökhendi módon hogy azt eszed amit én hanem a kedvükben akarunk járni.

Aki a saját életvitelét másokra erőltetné az nem együtt akar ünnepelni másokkal hanem egyszerűen magát akarja ünnepeltetni a meghívott statisztákkal. Csak félő hogy ehhez kevesen fognak statisztálni. És nem, nem azért mert nem ehetnek mondjuk disznót aznap este, hanem mert érzik hogy le vannak 💩va, viszont a boríték elvárt.

Vegyes menüt meg nyilván azért nem akar az ilyen svédasztalon mert akkor a normális kevés lenne, két perc alatt elfogyna, a vegán meg senkinek se kéne, max megkóstolnák néhányan kíváncsiságból.

Amúgy én elmennék ilyenre ha amúgy is elmennék, de az biztos hogy meglátszana az ajándékba adott pénz mennyiségén hogy mi a véleményem. De még sose hívott ilyen őrült esküvőre aki abszolút kisebbségként mindenkire rá akarná erőltetni a bolondériáját.


Kétszer külföldön házasodott nő vagyok, nem sokkoltam egyik alkalommal sem töltött káposztával a vendégsereget, csak mert én magyar vagyok és ezt kell ünnepelni. A te vegánságod se kell megünnepelni.

márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
30%
Ilyennek képzelik a vegán nőket az emberek? Durva
márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
61%
Ma már a legtöbb esküvőn van a húsos fogások mellett egy-két vegetáriánus/vegán fogás is általában. Ha nem így akarjátok, és 100%-ig biztos vagy benne, hogy amúgy minden vendég húsevő, akkor legyenek csak húsos kaják és neked külön vegán menü.
márc. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
51%

"A pasim mindenevő."

Szép, hogy így hivatkozol arra a férfira, akivel épp összekötni készülsz az életedet. Mintha csak valami egyéjszakás random senki lenne...

Na de mindegy.

Remélem troll kérdés. Ha mégsem az, akkor igazából egyszerű ezt megoldani. Esküvőn általában nem egyféle étel van és nem is étlapból kell rendelni. Hanem vannak választható menük, többféle variációban. Választotok olyan, amiben van végén opció is és probléma megoldva. A vendégek eszik a megszokottat, ti eszitek a vegánt.

márc. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
36%
Már most kiakarja herélni a vőlegényt. Rendesen telibeszarja, hogy a leendő férje mit szeretne, nem hajlandó a kompromisszumra. Önző pitsa a kedves kérdező!
márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
75%
#69 nyugi. Tuti nem nő a kérdező, hanem csak egy kérdésgyártó troll.
márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!