Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem érti meg a vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a vőlegényem, hogy nekem nagyon fontos, hogy ne bérelt menyasszonyi ruhám legyen?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen megálmodtam, hogy milyen lesz a menyasszonyi ruhám, jóval azelőtt, hogy a vőlegényem megkérte a kezemet. Most eljött az idő, hogy neki kell állni varratni, mondtam is neki, erre azt mondta, hogy szerinte 1 alkalomra felesleges, inkább béreljük. Nagyon kiborultam, mert semmiképp nem akarok bérelni, főleg, hogy határozott tervem van minden mm-éről a ruhának. Miért nem érti meg, milyen fontos ez nekem?
2018. febr. 14. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
72%

#8. Cica. Ballag már el a pároddal és végy neki egy millás órát, amit aznap visel, majd szépen beteszitek a fiókba. :, D

31/f

2018. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 A kérdező kommentje:
Nyilván én fogom kifizetni, ha ő semmiképp, emiatt talán nem szakítok vele, viszont akkor is bántó ez a dolog, mert eddig nem fogta meg a pénzt ennyire. Soha. Nem tudom, kicsit attól félek, hogy majd most kezdődik az, hogy már nem törődik velem annyit. Sok helyen olvastam, hogy házasság után ez van. "Kifogott halat nem etet" alapon...
2018. febr. 14. 16:42
 13/78 anonim ***** válasza:
71%
Mr. ATM nem fizet? Hívj hozzá szerelőt!
2018. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
69%

"talán nem szakítok vele, "


"Nem tudom, kicsit attól félek, hogy majd most kezdődik az, hogy már nem törődik velem annyit. Sok helyen olvastam, hogy házasság után ez van. "Kifogott halat nem etet" alapon..."


OMG :O


Te tényleg ennyire sötét vagy, vagy csak itt tetteted a h..lye kis libát?


Ha nincs probléma akkor generálunk egyet, ugye?


Akkor fizesd ki és ne másikon akarj élősködni. A te kívánságod, akkor fizesd is meg az árát, ha nem vagy hajlandó kompromisszumra. Erről szól az élet. Kompromisszumról.

2018. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
41%
Én megoldanám a csávó helyében. Raschel zsákot a búrádra, körbepörgetni úgy, hogy mazdag van benne, aztán nyugiban letolnánk így az esküvőt. :D
2018. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
70%

Ezaz, nagyon ki kell borulni, az majd mindent megold... Egyébként is ekkora hisztérika vagy, vagy csak ideiglenesen lettél menyasszörny?

Komolyra fordítva a szót, tényleg remélem, hogy a hiszti nem állandó konfliktuskezelési mód nálad, különben ez a házasság sem fog túl sokáig tartani... :/

2018. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:

# 16/16 Attól még, hogy a te apád így bánt édesanyáddal, máshol nem ez a módi.


De látom nem értitek a lényeget, úgyhogy mindegy is.

2018. febr. 14. 16:47
 18/78 anonim ***** válasza:
75%
Te nem érted a házasság / esküvő lényegét !!!
2018. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
80%

Én meg kiskorom óta arról álmodom, hogy lássam a Nagy-korallzátonyt. Mindig is szerelmese voltam a tenger élővilágának.


De, mivel nem keresek milliókat és a párom se, ezért marad a Natgeo és a BBC Earth és ott gyönyörködöm bennük.


Addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér.


És tanuld meg értékelni a pénzt.

2018. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
67%
A mennyasszony ruháját a szokások szerint az ara családja fizeti.
2018. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!